To 1er Kwiecień: éconologiques figle?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 01/04/09, 21:38

Nieźle! 8) Czy zamierzają temu zaprzeczyć?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7014
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2939




przez gegyx » 01/04/09, 22:37

Cóż, nie wierzę w prima aprilis.

Zaczęło się od głupiej ulotki ze związku, że Sarko i Fion zasiądą do stołu negocjacyjnego.
Następnie plakat HR, który mówił, że tworzy stronę z ogłoszeniami randkowymi w swoim wewnętrznym czasopiśmie propagandowym…

Ja ze swojej strony utknąłem z moją rozpadającą się oponą: paskiem rozrządu… Czy po epizodzie eksplozji chłodnicy, czy to już koniec fasoli? :D ?

Potem w ogrodzie, po odkryciu węża ogrodowego, który na pewno pękł podczas mrozów na początku grudnia, i tak poszedłem sprawdzić stan pompy wodnej: żeliwo pękło..
Wtedy to programista kuchenki elektrycznej zrobił bzdury.
A godzinę temu mój zasilacz komputera, kiedy klonowałem dysk twardy za pomocą maxblast, który umiera...
Poszedłem na zastępstwo i przyszedłem opowiedzieć o moim dniu, przecież dla mnie zwyczajnym...
Roll:
Oraz m....! Teraz mysz...
: Chichot:
Pospiesz się! Dobry wieczór.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/04/09, 23:58

Hihihi, gegyx : Chichot:

Drwal napisał:Nieźle! 8) Czy zamierzają temu zaprzeczyć?


Mam też nadzieję, bo jest zbyt wielu neuneusów, żeby w to uwierzyć...

Z drugiej strony zapora 3 wąwozów zmodyfikowała okres obrotu Ziemi...o kilka ns...

A pompowanie "odparowania" miliardów ton ropy pewnie też... No, gdyby tylko to...
Ostatnio edytowane przez Christophe 02 / 04 / 09, 00: 12, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 02/04/09, 00:06

0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 02/04/09, 21:54

Ach, ogłoszenie o rybach zostało ogłoszone dzisiaj na France2 w związku z turbinami wiatrowymi :D

rozmawiali także o dużych sterowcach i żaglach do łodzi transportowych

http://dirigeables.free.fr/skycat/SkyCat.htm pokazali bardzo opływowy model w skali 1/10
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 03/04/09, 10:57

Sterowce są dobre: ​​jeśli nie ma zbyt dużego wiatru i jeśli się nie spieszysz. Ekonomiczny koszt sterowców tonowych jest nie do pobicia. To trochę jak barki rzeczne...

Mówimy o tym od 15 lat i nic się nie dzieje... Myślę, że wzrost klasycznego ruchu lotniczego ma z tym coś wspólnego.

I wciąż brakuje głównego aspektu: infrastruktury naziemnej...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 03/04/09, 17:38

Nie, nie, było zdjęcie działającego modelu z hangarem i zostanie uruchomiony model w rozmiarze 1/3, aby sprawdzić efekty skali

brzmi to bardzo poważnie, większe modele przeniosą ładunek o masie 1000 ton!!

był też wykres porównawczy wymiarów, przenoszonych ładunków i zużycia, a także warunków lotu, braku pasa startowego, planowanych prędkości 130km/h, możliwych lotów z wiatrem 80km/h przy równych
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 03/04/09, 20:04

Nigdzie nie napisałem, że nie ma prototypów ani testów...

Kiedy nic nie mówię, to dla „ogółu społeczeństwa”… „mówiąc komercyjnie”, co…
0 x
Hydraxon
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 17/02/08, 17:07




przez Hydraxon » 03/04/09, 23:34

Christophe napisał:Z drugiej strony zapora 3 wąwozów zmodyfikowała okres obrotu Ziemi...o kilka ns...

A pompowanie "odparowania" miliardów ton ropy pewnie też... No, gdyby tylko to...


Chwila, mówisz, że to dlatego sekunda przestępna?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 132