Obliczenia na silniku pneumatycznym Mdi: wreszcie dane!

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 25/10/08, 18:30

Dietrich Stirling jest podawany bez konserwacji na całe życie
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 25/10/08, 18:53

Christophe, mój Wouebmaster

Nie nie

jesteś w błędzie i nie (zwroty akcji)
Nie nalegaj
a przede wszystkim NIE TRWAĆ
0 x
PIF PAF POUM
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 25/10/08, 18:55

Chris

dotyczy tylko problemu wymiany w języku francuskim
między
C
i
S
Ale HO jest dla twojego dobra

pocałunki
Ciao
0 x
PIF PAF POUM
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 25/10/08, 18:56

Lub

problem granicy francusko-belgijskiej : Mrgreen:
0 x
PIF PAF POUM
Riaz
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 391
Rejestracja: 04/10/08, 10:21
Lokalizacja: Cholet
x 2




przez Riaz » 25/10/08, 18:57

Nie powiedziałem 100.000, ale między 50 a 100.000 godzinami.

Autor tego bloga ( http://stirling.centerblog.net/ ), który sprzedaje i instaluje SUNMACHINE (nawiasem mówiąc, dziwnie) bez nazwy, mówi o ogólnym przeglądzie w 80.000 hi gwarancji producenta na 25.000 h.

Widzę, że według Capt_Maloche, DE DIETRICH jest jeszcze szerszy ....

Poza tym nie jest to nic nadzwyczajnego. Jeśli jest dobrze zbudowany, STIRLING, który jest znacznie prostszy niż olej napędowy i ma mniej niszczycielskie działanie (wibracje i atak chemiczny spalania wewnętrznego), jest oczywiście trwały. Możemy zamontować wszystko na łożyskach i łatwo utrzymać prawie nieograniczony potencjał .....

Maszyny te z pewnością będą drogie, przynajmniej na początku, i aby wejść do gry, odsprzedaż prądu musi być ważnym czynnikiem. Stąd poszukiwanie maksymalnej mocy elektrycznej dla danej mocy grzewczej. Aby uzyskać cenę wykupu, musisz iść i złamać nogi posła i napisać do Borloo!
0 x
W odniesieniu do przyszłości, to nie jest to przewidzieć, ale w celu umożliwienia mu (Antoine de Saint Exupery)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/10/08, 12:00

Capt_Maloche napisał:Dietrich Stirling jest podawany bez konserwacji na całe życie


Ah Ah Ah! Oznacza to, że nie można go naprawić ... : Mrgreen:

Żaden silnik na świecie nie może utrzymać 100 000h w łożyskach bezobsługowych! Gdzie więc powiedz mi, co ...a pkoi szef KWB w Belgii powiedział mi o zbyt drogiej rocznej konserwacji, która zmusza KWB do porzucenia drewnianego Stirlinga? https://www.econologie.com/module-stirli ... -3919.html

W każdym razie wszystko to nie rozwiązuje problemu rentabilité! Dla mnie obecnie cogé stirling, jest prawie na tym samym poziomie co ogniwo paliwowe: dużo o tym rozmawiamy, ale nic nie zmienia się w prawdziwe ...

Dobrze się trochę skoncentrować. Powiedziałem o MDI: https://www.econologie.com/voiture-a-air ... -3973.html
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 28/10/08, 12:10

Żaden silnik na świecie nie może utrzymać 100 000h w łożyskach bezobsługowych!

W pracy mam duży wentylator na łożysku, który działa od lat 18, co sprawia, że ​​... godziny 157680 ...
Nigdy się nie zatrzymywał od 18 lat, nikt nie wie, gdzie jest kabina, która pozwala wyciąć tę p .... : Chichot:
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/10/08, 12:27

To nie jest silnik ... przepraszam, określiłbym ...

Stirling może być mniej gorszy niż olej napędowy ... Wciąż wibruje i podlega obciążeniom termicznym i mechanicznym ...

Ale szef KWB mówił głównie o problemach zanieczyszczenia wymiennika (pelletami, które już spalają się znacznie lepiej niż kłody drewna) ...Tak więc drewno nie jest możliwe na stałe, a stirling olejowy lub gazowy, który niczego nie zmienia w energii pierwotnej ... Pozostaje stirling słoneczny ...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 28/10/08, 12:47

Ale szef KWB mówił głównie o problemach zanieczyszczenia wymiennika (granulkami, które już spalają się znacznie lepiej niż kłody drewna)

Tak, to też mnie przeraża, ale powinien istnieć sposób na „regularne szczotkowanie płetw”. Nie?
Jak w niektórych kotłach na drewno.
W przypadku kotła opalanego drewnem problem jest znacznie poważniejszy, ponieważ to woda chłodzi opary ... (smoła)
Stirling to powietrze, które chłodzi (łatwiejsze do czyszczenia)
Chciałbym trochę zawirować na moim piecu na drewno ...
500 wat i cieszę się ... na pierwszy rzut oka, właśnie to wychodzi z komina pieca ...
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Riaz
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 391
Rejestracja: 04/10/08, 10:21
Lokalizacja: Cholet
x 2




przez Riaz » 28/10/08, 12:57

Oczywiście, mój drogi Christophe, kotły na pellet drzewny nie działają, wiadomo, cały czas się brudzą!

Istnieje znacznie więcej obiecujących tropów niż inne, ponieważ nie są one potępione przez prawa fizyki. Ten jest jeden.

To powiedziawszy, od toru do autostrady jest praca, nie ma wątpliwości ...
0 x
W odniesieniu do przyszłości, to nie jest to przewidzieć, ale w celu umożliwienia mu (Antoine de Saint Exupery)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 154