rośnie olej: Czerwiec 16 zatrzymać nasze silniki

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 12/06/08, 12:46

To raczej inna wizja celu tej akcji: dla mnie ma być umieszczona w tej samej kategorii co demonstranci "przeciw spadkowi siły nabywczej i przeciwko wzrostowi cen paliw". Nie jako edukacyjna próba podniesienia świadomości ekologicznej. Myślę, że jesteś trochę zbyt anielska w tej sprawie - chociaż raz : Lol: .
0 x
Avatar de l'utilisateur
NAWET
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 11/06/08, 10:25




przez NAWET » 12/06/08, 12:52

Christine napisał:To raczej inna wizja celu tej akcji: dla mnie ma być umieszczona w tej samej kategorii co demonstranci "przeciw spadkowi siły nabywczej i przeciwko wzrostowi cen paliw". Nie jako edukacyjna próba podniesienia świadomości ekologicznej. Myślę, że jesteś trochę zbyt anielska w tej sprawie - chociaż raz : Lol: .


Pewne jest, że umieszczenie 2 wiadomości równolegle tego samego dnia jest pominięte (i tak nie jesteśmy głupi, nawet jeśli „anielscy”)

HEU Kiedy jest następna data: " Zatrzymajmy nasze silniki, żeby jechały inaczej” :? : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 12/06/08, 13:01

Angelika ja? Wow! Minęło dużo czasu, odkąd Christine powiedziała mi komplement...
Obraz

Myślę, że na tym byliśmy przede wszystkim bardzo naiwni sądzić, że zubożenie i zanieczyszczenie miały większe znaczenie dla sprawców tej akcji niż ich pieniądze. Innymi słowy: więcej pieniędzy, aby konsumować więcej i koło się zamyka.

To tylko dodatkowo potwierdza to, co myślałem o tej akcji: siusiu kota.

: Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
NAWET
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 11/06/08, 10:25




przez NAWET » 12/06/08, 13:15

Christophe napisał:Myślę, że na tym byliśmy przede wszystkim bardzo naiwni sądzić, że zubożenie i zanieczyszczenie miały większe znaczenie dla sprawców tej akcji niż ich pieniądze. Innymi słowy: więcej pieniędzy, aby konsumować więcej i koło się zamyka.

To tylko dodatkowo potwierdza to, co myślałem o tej akcji: siusiu kota.



Tak, tak odczułem przekaz przez internet i dlatego go nie przekazałem.

przestań christophe ze swoim : Evil: przestraszysz nas ::

Z drugiej strony tak często zobowiązywałem się przeciwko całemu samochodowi (nawet jeśli taki mam!), że temat tego tematu poddałem Wam.
Daj spokój, dobre ujęcie angelizmu zawsze pobudza zmysły!! to jest dobre dla twojego zdrowia i jest naturalne hihi
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 12/06/08, 14:31

Christine napisał:...jak współczesne jelenie czekające, aż ich pan je nakarmi?.

Zostawcie te biedne dzieci ryczące w spokoju. Nie myślałeś o serfy?

W przeciwnym razie myślę, że ludzie, którzy przekazują tego rodzaju wezwania do demonstracji, są zasadniczo przekonani, że są pacyfikowani, według własnego wyboru, przez podatki państwowe / Całkowite zyski / spekulantów. Myślę, że są szczerze przekonani, że nie ma geologicznego problemu z dostępnością zasobów i że w każdym razie: „przed nami jeszcze 40 lat”. Jest to przerażająca ślepota, wsparta intelektualną odmową przyznania się do końca swojej drogi życiowej.

Właśnie te reakcje owiec KONSUMENTÓW przerażają mnie najbardziej. Wyczerpanie jest przewidywalne i zintegrowałem je dawno temu, możemy sobie z tym poradzić. Ale ciosy krwi borsuka gotowe uderzyć się nawzajem o kilka litrów oleju opałowego, martwię się znacznie bardziej.

Będzie się kołysać! : Mrgreen:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 12/06/08, 14:43

Rulian napisał:
Christine napisał:...jak współczesne jelenie czekające, aż ich pan je nakarmi?.

Zostawcie te biedne dzieci ryczące w spokoju. Nie myślałeś o serfy?

Tyle dla mnie Obraz

Niech zaryczy jeleń, ale dość! słyszeć wrzaski poddanych.
Ostatnio edytowane przez Christine 12 / 06 / 08, 15: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 12/06/08, 14:53

Christine napisał:Niech zaryczy jeleń, ale dość! słyszeć ryk poddanych.


Dobrze by się sprawdziła jako nagłówek na świecie, ale z wczorajszego osobistego doświadczenia (Rulian i Christine zrozumieją) ta gazeta znacznie spadła w mojej ocenie jakości...

Myślę, że na zakończenie mocnym akcentem wszyscy jesteśmy nowoczesnymi sługami tych białych kołnierzyków : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Christophe 12 / 06 / 08, 14: 57, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy

16 czerwca




przez tigrou_838 » 12/06/08, 14:55

witam,

tak, ale czyż francuski sport narodowy nie ma prawa krzyczeć i nie patrzeć pod twoje drzwi na to, co możesz już zrobić osobiście.

krytyka i konsumpcja idą w parze bardzo dobrze i nie są odwrotnie wykładnicze.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NAWET
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 11/06/08, 10:25

Odp: 16 czerwca




przez NAWET » 12/06/08, 15:23

tigrou_838 napisał:witam,

tak, ale czyż francuski sport narodowy nie ma prawa krzyczeć i nie patrzeć pod twoje drzwi na to, co możesz już zrobić osobiście.

krytyka i konsumpcja idą w parze bardzo dobrze i nie są odwrotnie wykładnicze.


Nie należę do ligi chroniącej Brailleurów ani Brameurów (bardzo szanowny „LPBB”), ale należy również zdać sobie sprawę, że ich lobby jest najważniejsze (pod względem liczby członków) i dlatego potencjalnie uderzenie.
Więc jak robimy z :? :: : Chichot:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

Odp: 16 czerwca




przez Christine » 12/06/08, 15:48

EVEN napisał:Więc jak robimy z :? :: : Chichot:


Jak mówi Tigrou, zacznijmy od zobaczenia słomy sąsiada przed jego drzwiami w południe, zamiast patrzeć na belki.

Żartuję oczywiście, ale to dlatego, że nie mam, kurwa, odpowiedzi na twoje pytanie LA pytanie.

A tymczasem zróbmy jak Tygrysek, zacznijmy od tego, co najlepsze sami, z tym, co mamy i szkoda, jeśli nie jest idealnie: nigdy nie jest za późno na poprawę.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123