Sciences et Avenir: artykuł o Pantone Gillierem

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/05/08, 20:10

Jestem naprawdę zawiedziony, że najwyraźniej wielu z Was w to wątpiło... :płakać: Nie zobowiązuje mnie to jednak do dalszych badań w tym kierunku…

W każdym razie po co to jest... :płakać: :zmarszczyć brwi:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16262
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5282




przez Remundo » 01/05/08, 20:22

Cóż... Nie płacz Christophe!!!!! :D

jest to przydatne, ponieważ tu o tym rozmawiamy, a Renault zgłasza na to patenty :P

Jeśli naprawdę za bardzo stracisz morale, daj się pocieszyć Christine :P
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/05/08, 20:31

Tak, masz rację, rozmawiamy o tym we trójkę... świetnie, to na pewno coś zmieni... Nie proszę o wiele, ale hej, jeśli nawet dziennikarze naukowi zignorują te fakty, aby (nie) dać wiarygodności dopingu, myślę, że w naszym społeczeństwie naprawdę budzi to obawy...

No weź, wezmę dobry trapez, będzie lepiej... przynajmniej nie są to "wielcy" kapitaliści... (choć w Chimay trochę wątpię) : Chichot:
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 01/05/08, 20:40

Christophe napisał:Jestem naprawdę zawiedziony, że najwyraźniej wielu z Was w to wątpiło... :płakać: Nie zobowiązuje mnie to jednak do dalszych badań w tym kierunku…

W każdym razie po co to jest... :płakać: :zmarszczyć brwi:


cóż, osobiście nie wątpiłem w to, odkąd uruchomiłem link, ale to jedna z reakcji, jaką spotkałem się ze sceptykami, miło jest wierzyć, że to ryba..
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/05/08, 20:45

No cóż, niech przyjdą tu na ekonomię...wyjaśnijmy im to...

Och, i nie... mam dość marnowania czasu z tego typu facetami... Muszą po prostu pozostać w swojej mentalnej ignorancji : Evil:

W każdym razie fakty naukowe narzucają się same...zawsze, ale mniej lub bardziej szybko, w zależności od tego, komu przeszkadzają... Spójrz na historię... Nie martw się... A te patenty Renault już nas potwierdzają Prawidłowy...
0 x
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 01/05/08, 20:50

poczekaj, bo widzisz czarny

znalazłem to forum przez Google podczas wyszukiwania Pantone kilka dni temu, chłopaki byli temu całkowicie przeciwni, zarejestrowałem się i zacząłem zmieniać zdanie.. ale prawdą jest, że na pierwszy rzut oka zawsze mamy prawo do takich samych myśli, jeśli zadziałało, grupy samochodowe przejęłyby to..

strona 5 i 6
http://www.trafic-amenage.com/forum/vie ... 8&start=60
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/05/08, 21:06

1) Nie chcę się kłócić i marnować czasu z tego typu facetami, ponieważ Myślę, że niektórym po prostu płaci się za surfowanie i dyskredytowanie pewnych informacji lub technologii, które wprawiłyby w zakłopotanie ich pracodawcę...

Widzieliśmy to wyraźnie w przypadku Monsanto, więc w innych obszarach musi to również istnieć…

Są nawet tego przykłady forum...

2) Producenci silników zrozumieli korzyści płynące z wtrysku wody kilkadziesiąt lat temu... Dlaczego nie jest on stosowany? Tajemnica...

Przekażesz ten link swoim sceptykom: https://www.econologie.com/industriels-e ... -3669.html

3) Jeśli w pantonie nie ma nic więcej (jonizacja), to jest to po prostu dość dobrze kontrolowany wtrysk wody i zbyt prosty, żeby zainteresować producentów...

4) Niewykorzystywanie WSZYSTKICH dostępnych technologii do obecnej redukcji emisji gazów cieplarnianych jest zbrodnią przeciwko (przyszłości) ludzkości…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14142
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 841




przez Flytox » 01/05/08, 22:10

Bonjour Christophe
Christophe napisał:A oto kolejny dotyczący kondensacji gazów spalinowych: https://www.econologie.com/brevet-renaul ... -3771.html


Jest coś, co nie zgadza się z patentem Renault dotyczącym odzyskiwania wody ze spalin. Chłodzą gazy spalinowe przed przepuszczeniem ich przez katalizator. Ale katalizator działa tylko z gorącymi gazami >250°. Chyba przegapiłem jakiś krok...: Mrgreen:

Obraz

Obraz

Obraz
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/05/08, 22:47

Słuszna uwaga Flytox, nie zauważyłem wtedy...

Renault musi mieć swoje powody… ech…
0 x
pombo508
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 04/04/08, 07:49
Lokalizacja: 28




przez pombo508 » 02/05/08, 11:08

Cześć wszystkim,

Cóż, chcę Ci powiedzieć, że nie powinniśmy myśleć, że to bezużyteczne Christophe... Wręcz przeciwnie, dzięki Tobie marzymy o tym, aby móc sami oczyścić silniki naszych pojazdów, które tak bardzo kochamy. ... I to powinieneś wiedzieć, że woda jest podobno znana od dawna. Wybory naszych grup samochodowych podlegają prawu finansów. Przykładowo Citroen, który pod koniec 2007 roku wypuścił prototyp kaktusa C, silnik hybrydowy, zużycie 2/3 l/100, wszystkie materiały przeznaczone są do recyklingu i zostały już poddane recyklingowi, identyczne części z przodu i z tyłu ( aby zmniejszyć linie montażowe, a co za tym idzie cenę...) i już prawie nie zanieczyszcza środowiska... Nie wprowadzają go jeszcze na rynek (chociaż mogliby), ponieważ cena wyniosłaby 6000 euro i każdy by tego chciał... dla nich byłoby to kulą w stopę, bo nie sprzedaliby już wyprodukowanych zapasów innych modeli... Taki jest dzisiaj system, muszą go jak najlepiej wykorzystać, nawet jeśli oznacza to dalsze popełnianie błędów. Wszyscy dziennikarze, którzy byli tego świadomi, milczeli pod naciskiem Citroena, który chciał uniknąć szumu wokół tego samochodu. Szkoda, że ​​mi to mówisz. Ale to dzisiejsza prasa. (no cóż, nie do końca na szczęście… tylko najbardziej ogólne… lol)

Wracając do Pantone i patentu Renault, dziwnie widać, że jego formuła pokrywa się z wynikami pracy Karine Lombaert z 2002 roku opublikowanej tutaj przez nie pamiętam już kogo, ale mimochodem dziękuję. Krótko mówiąc, wyraźnie pokazuje zalety wody (w badaniu: aquazol), a przede wszystkim zdajemy sobie sprawę, że żaden producent ani jednostka naukowa tak naprawdę nie badała dotychczas spalania usprawnionego wodą. I rygorystycznie analizuj wszystkie cząstki itp. Przede wszystkim nikt nie udostępnił tego ogółowi społeczeństwa... Zastanawiam się, dlaczego? chociaż mamy prawo twierdzić, że wszystko jest analizowane przed wprowadzeniem na rynek, zdajemy sobie sprawę, że wszystko, co dzieje się w silniku, jest gorzej analizowane niż produkty mrożone... Zastanawiam się. A może nie mówią nam wszystkiego????

Najważniejsze zatem nie jest koniecznie wiedzieć, co dzieje się w reaktorze Pantone, ale wiedzieć, że to działa. Jeśli więc myślimy jak społeczeństwo, jeśli to działa, musimy to stworzyć, a następnie przeanalizować. Tymczasem sprzątamy zanieczyszczenia (no jeszcze nie, ale to już niedługo). Polub to lub nie. W każdym razie zachęcam Was i wszystkich do kontynuowania, bo bez tych doświadczeń nie byłoby tego. Więc dziękuję.

i miłego weekendu

:D
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 81