wiarygodne wyjaśnienia dopingiem w wodzie! WAŻNE !!

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

wiarygodne wyjaśnienia dopingiem w wodzie! WAŻNE !!




przez Christophe » 16/01/07, 22:35

Aby kontynuować:
https://www.econologie.com/forums/moteur-pan ... t2056.html

Poprosiłem Boba Isata (w rzeczywistości J. Rochereau, inżynier ISAT) o napisanie dokumentu podsumowującego na temat elektryfikacji przez jonizację pary wodnej zastosowanej do domieszkowania wody. Co zrobił bardzo dobrze!

Podobieństwa z obserwacjami eksperymentalnymi dokonanymi przez różnych eksperymentujących (byłoby zbyt długo, aby zacytować ich wszystkich tutaj, będą się znali podczas czytania dokumentu, ale pozwólmy zacytować naszego legendarnego Andréa tak samo!) Są zbyt liczne, aby mogły być przypadkami. ..

Co powiedzieć więcej, jeśli nie czytać szczegółowo tego dokumentu (kilka razy, jeśli to możliwe, ponieważ niektóre pojęcia nie są oczywiste, jak kwantowa elektro-dynamika: QED) i mając nadzieję, że będzie się rozwijał (trochę więcej) rzeczy ...

Dziękuję Julien!

Jonizacja pary wodnej
Ostatnio edytowane przez Christophe 25 / 07 / 07, 17: 28, 3 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY

Re: Wiarygodne wyjaśnienia dotyczące dopingu do wody! WAŻNE !!




przez lio74 » 16/01/07, 23:06

Christophe napisał:Aby kontynuować:
https://www.econologie.com/forums/moteur-pan ... t2056.html

Poprosiłem Boba Isata (w rzeczywistości J. Rochereau, inżynier ISAT) o napisanie dokumentu podsumowującego na temat elektryfikacji przez jonizację pary wodnej zastosowanej do domieszkowania wody. Co zrobił bardzo dobrze!
.................


to dobra wiadomość, że trochę remotywuje żołnierzy !!!

Zawsze wiosłuję, aby zrobić swoją ławkę doświadczalną na uniwersytecie ... jest prawdziwy brak zainteresowania naukowego ... wynika to z faktu, że ten system wygląda zbyt podobnie jak podwórko dla majsterkowiczów i szara strefa ... Właśnie powiedziano mi: „tak, to może być interesujące, musisz utworzyć plik w pobliżu ADEME, ale musisz powiedzieć, dlaczego nie został jeszcze opracowany i dlaczego konieczne jest zainwestowanie pieniędzy w badania nad tym typem systemu ..."

Poczyniłem już duży postęp ... ale termin wyborów prezydenckich nie jest daleko ... ADEME Poitou Charente jest bardzo dynamiczny, ale przyszłość jest niepewna ... więc nie przegap łodzi!

DZIĘKUJE BOB, to czyni mnie jeszcze jednym dokumentem do umieszczenia w moich zasobach bibliograficznych! : Chichot:

@ ++
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan
Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!
Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Wiarygodne wyjaśnienia dotyczące dopingu do wody! WAŻNE !!




przez Christophe » 16/01/07, 23:12

lio74 napisał:DZIĘKUJE BOB, to czyni mnie jeszcze jednym dokumentem do umieszczenia w moich zasobach bibliograficznych! : Chichot:

@ ++


Cóż, mam nadzieję, że nie pozostanie on jedynie „zasobem bibliotecznym” i zostanie wykorzystany do tworzenia betonu.

W przypadku dotacji (zarówno z ADEME, jak i innych) musisz się tego wystrzegać ... trzymaj się C ***** po ...

Na pytanie: pkoi nie jest rozwijany, wystarczy powiedzieć, że ma to miejsce w przypadku każdej innowacji ... przed wynalezieniem go nie opracowano !!
Albo możesz zapytać: co robiłeś dla Ademe w Villeneuve sur Lot? : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 18/01/07, 15:50

Brak reakcji?

Ale to jest bardzo, bardzo ważny dokument ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY




przez lio74 » 18/01/07, 19:14

Christophe napisał:Brak reakcji?

Ale to jest bardzo, bardzo ważny dokument ...


Właśnie to uratowałem : Chichot: Przeczytam to delikatnie i szczegółowo !!!

mam nadzieję, że będę robić konkretne rzeczy ... minęło zbyt dużo czasu, że jestem sfrustrowany brakiem praktyki na ten temat !!!
brak sprzętu i finansowania ... ale to trochę się uspokaja ...
to prawda, że ​​trochę boję się rzucić sobie w usta wilka : Arrow: ADEME parske to sprawa rządowa ... Powinienem zrobić pierwszy prototyp z wynikami, aby naprawdę zacząć to później badać! bo jeśli coś na to wrzucimy i nic nie działa ... całkowicie to dyskredytujemy !!!
to prawda, że ​​odniesienie sukcesu bezpośrednio na proto 1er -30% zużycia i fenomenalny spadek zanieczyszczenia marzę !!! w każdym razie muszą dać im coś konkretnego dla tamtych ludzi !!!

Muszę też zobaczyć się z chłopakami z Roannesa, Michela i firmy, ponieważ mają oni już duże doświadczenie ... zdecydowanie koniec semestru, który naprawdę mogę poświęcić temu projektowi !!! kiedy widzę między innymi nieustępliwość Pit, bardzo mnie to motywuje ...
W każdym razie ... na razie jestem na poziomie zero ... na starcie ... Robię trochę mola książkowego ... Płonę, ale wciąż mnie nie ma ... ale żółw przyjedzie pewnego dnia !!! z dobrymi wynikami mam nadzieję! : Chichot:

@+
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan

Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!

Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 18/01/07, 19:37

dziękuję, bardzo interesujące! , ale to jest 1er, kiedy czytam w telewizji!
staje się jasne ... :D
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 20/01/07, 02:26

Christophe napisał:Brak reakcji?

Ale to jest bardzo, bardzo ważny dokument ...
Nie mam już hasła ... :?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 20/01/07, 17:10

Nie otrzymujesz już listy mailingowej?

W przeciwnym razie musisz to zrobić: https://www.econologie.com/forums/probleme-t ... t2530.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 20/01/07, 17:38

0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 20/01/07, 18:01

Cześć
Jeszcze nie przeczytałem tekstu, ale niedawno przeczytałem artykuł na temat dźwięku luminescencji i szczerze mówiąc, istnieją pewne spostrzeżenia dotyczące reaktora, które o tym myślą.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116