Belgia pękła, debata o sile mediów

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 02/01/07, 17:33

To samo należy zrobić we Francji. Z fałszywymi informacjami, takimi jak: „Ta partia polityczna zadeklarowała, że… wygra wybory itp.” z szalonym sondażem.
Myślę, że możesz mieć lepsze pomysły niż ja. Celem byłoby skłonienie ludzi do reagowania poprzez zachęcanie do udziału w wyborach.

Dla André:
Wiesz, we Francji, „gwiazda” prezentera zrobiła fałszywy wywiad z Saddamem Hussenem. Nadal jest na swoim miejscu… więc trochę więcej, trochę mniej.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 02/01/07, 22:37

toto65 napisał:Dla André:
Wiesz, we Francji, „gwiazda” prezentera zrobiła fałszywy wywiad z Saddamem Hussenem. Nadal jest na swoim miejscu… więc trochę więcej, trochę mniej.


Um... jak się myliła? Wygląda na to, że była prawdziwa, prawda? Albo nie myślimy o tym samym (myślałem o PPDA)
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 03/01/07, 18:13

Wow!
błąd :?
Byłem pewien, że to fake. To jest montaż Fidela Castro zredagowany w wywiadzie. co było fałszywką.
Przepraszam wszystkich za ten błąd. Mam nadzieję, że będzie to dla mnie nauczką. Przed pisaniem błędów.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 03/01/07, 22:09

W porządku jest się mylić...

Nie wiedziałem o tym fałszywym wywiadzie z Castro...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 11/12/07, 19:03

Belgia przygotowuje się do obchodów 1. rocznicy tego narodowego „wydarzenia”.

Dla tych, którzy jeszcze go nie widzieli, tutaj jest cały film:
https://www.econologie.com/la-rtbf-decla ... -3293.html
I kilka wyjaśnień w gazecie France2:
http://www.youtube.com/watch?v=RRmQl_oonLc
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 11/12/07, 21:18

Ja przegapiłem zrzeczenie się odpowiedzialności i mogę ci powiedzieć, że nadal mam gorzki smak! ! !

Co więcej, uważam, że w tej chwili RTBF popełnia błąd i odchodzi trochę (bardzo) od swojej roli informacyjnej!
Ostatnio RTBF ma tendencję do dolewania oliwy do ognia. Sprawiają, że ich kapusta (mam nadzieję, że organiczna) jest tłusta z obecnej sytuacji politycznej.

Jeśli o mnie chodzi, nie nazywam już tego kanału RTBF, ale raczej RT BOF!!!! : Evil:
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134