Termiczna turbina wiatrowa?

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Odp: Turbina wiatrowa?




przez izentrop » 15/06/23, 10:42

Musimy tylko poczekać na realizację, a zwłaszcza na badanie wyników, aby ocenić rzeczywistą skuteczność i stosunek jakości do ceny Obraz
2 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp: Turbina wiatrowa?




przez GuyGadeboisTheBack » 15/06/23, 11:51

1: Post Paciena to Inny, który go zepsuł, nie ja.
2:Andrzej? Nieznany batalionowi...
Kłamstwa, zniesławienie, nieuzasadniony atak, kretyn, nienawiść, gorycz, zemsta, oskarżycielska inwersja (PN), wiktymizacja, samoofiarowanie...
Porozmawiajmy o tych wszystkich, których nękałeś, szkalowałeś, prosiłeś o głowy i odchodziłeś zniesmaczony (z drugiej strony to prawda):
Drwal, recykling, pb2488, Dedeleco, Citro, Alain G, Hic (i tak dalej).Obraz
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Turbina wiatrowa?




przez Obamot » 17/06/23, 12:39

Zniesławienie, PB2488 powróciło w kolejnej reinkarnacji jako Pedrodelavega Nie miałem z tym nic wspólnego, Alain G przysiągł mieć moją skórę (do sporu o dodatki do benzyny, poza tym szczegółem, dogadaliśmy się dobrze wcześniej), miał ją. .. Potem odszedł sam PO moim odejściu... Hic był zabawnym facetem, przykro mi, że odszedł. Z Citro było bez zarzutu, nadawaliśmy na tych samych falach… Z Bucheronem było napięte, ale ostatecznie szło dobrze, nie wiem, dlaczego odszedł. Recykling był powieścią samą w sobie, wszystkich to wkurzało, a mnie tu nie ma z powodu jego odejścia, wszystko było z nim w porządku, podałem powody, ale moje posty zniknęły, nie, nie idę żeby zrobić to jeszcze raz... W każdym razie, ciągle próbujesz zrobić ze mnie brzydkie kaczątko, nic nowego : Mrgreen: twoim celem jest moje odejście
Ahmed napisał:Mówiąc ściślej, wykorzystujesz każdego nowego przybysza, aby zamanifestować swoją obecność i ją potwierdzić. Tak jak zniekształcasz rzeczywistość wymiany, która miała tylko zły gust, by nie podobać się jej inicjatorowi, który najwyraźniej tylko czekał na bezwarunkową aprobatę swojego projektu. Ostrzeżenie go, że jego życzenia niekoniecznie odpowiadają rzeczywistości, robi mu przysługę.

Jak XXX z operetki, nieuchronnie kończysz swoją wiadomość słowami „Gadebois Delenda jest". Roll:
wulgarnym językiem, uczestniczę w temacie w sposób skromny i konstruktywny. A ty, poza tym, że trochę bardziej to psujesz i zachęcasz do tego innych? Zgadza się, Guy&Milou łapią okazję... (dobre psy-psy)
Ostatnio edytowane przez Obamot 17 / 06 / 23, 12: 53, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp: Turbina wiatrowa?




przez GuyGadeboisTheBack » 17/06/23, 12:48

Skromność to jedyne uczucie, które przestaje istnieć w momencie, gdy zaczynasz o tym mówić.
1 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp: Turbina wiatrowa?




przez Ahmed » 17/06/23, 12:50

Całkowicie bezpodstawny zarzut, gdyż sformułowałem obiekcje i dobrze uargumentowane zastrzeżenia, których skutkiem było jedynie niezadowolenie inicjatora wątku, który najwyraźniej szukał tylko aprobaty bez niuansów, a ktoś, kto się mu poświęca, bez wahania wykonuje swoje kalkulacje. ..
Poza tym nie mam dobrych psich psów do usług, jak zwykłe urojenia każą ci wierzyć... Roll:
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Turbina wiatrowa?




przez Obamot » 17/06/23, 13:04

Interpretuj to jak chcesz, ale tak nie jest „bezwarunkowe atesty” ponieważ powiedziałem, że nie mam umiejętności dla tych niuansów. Ale to forum jest forum pionierów, a autor wyczerpująco odpowiedział na zarzuty. Co więcej, jako jedyny zauważyłem, że ten projekt został mu narzucony ze względu na położenie geograficzne i nagle występy nas nie interesują, dopóki jest wynik i że jest on mierzalny. ... I ponad wszyscy, mam dość waszych tańców ze skalpami, które dotyczą nie tylko mnie, ale trochę wszystkich tych, którzy przeszkadzają waszemu Klubowi Komediowemu swoim podejściem, nawet swoją pozycją polityczną, którzy nie pozwalają się liczyć doxa lub główny nurt, a nawet ich duch syntezy, który nie pasuje do waszego Ministerstwa "prawda". Więc mam dość twojego obracania się ... i dzieli cię półtora od dwóch zwykłych trolli ... To znaczy orzeszek ziemny : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp: Turbina wiatrowa?




przez GuyGadeboisTheBack » 17/06/23, 13:12

Biedny Noublabla, wciąż ofiara punktu zwrotnego, który marzy tylko o pięknie, harmonii i pokoju między ludźmi... :(
1 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9842
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Odp: Turbina wiatrowa?




przez sicetaitsimple » 17/06/23, 13:45

Obamot napisał: ...a autorka ostatecznie odpowiedziała na zarzuty. ...


O tak? Odpowiedział po prostu „to źle” Remundo, który zadał sobie trud wyliczenia, co może się stać w przypadku silnego wiatru.
Jeśli nazywasz to „ostateczną odpowiedzią”, nie ma problemu, to twoja opinia.
Okazuje się, że nie jest to opinia podzielana przez wszystkich.
Ale z pamięci jesteś cadorem z mechaniki/statyki materiałów? Musisz być w stanie mu pomóc, prawda?
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14976
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp: Turbina wiatrowa?




przez GuyGadeboisTheBack » 17/06/23, 15:07

Pomocna dłoń tak, ale z całą skromnością, huh, huh, huh?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Turbina wiatrowa?




przez Obamot » 17/06/23, 15:53

sicetaitsimple napisał:
Obamot napisał: ...a autorka ostatecznie odpowiedziała na zarzuty. ...


O tak? Odpowiedział po prostu „to źle” Remundo, który zadał sobie trud wyliczenia, co może się stać w przypadku silnego wiatru.
Jeśli nazywasz to „ostateczną odpowiedzią”, nie ma problemu, to twoja opinia.
Okazuje się, że nie jest to opinia podzielana przez wszystkich.
Ale z pamięci jesteś cadorem z mechaniki/statyki materiałów? Musisz być w stanie mu pomóc, prawda?
Nie, nie, nie... Jest sposób... Nie wątpię w słowa Remundo, tym bardziej, że moje szły w tym samym kierunku (minus obliczenia...) Jeśli pamiętam, powiedziałem z grubsza, że ​​moment bezwładności sprzyja uruchomienie byłoby trudne (w porównaniu do konwencjonalnej turbiny wiatrowej), ponieważ woda stanowi hamulec, który utrudnia początkowy ruch urządzenia, w momencie, gdy powinno być jak najbardziej swobodne, albo rozpoczęcie cyklu wirowania ...

Jednak nie szukanie małej bestii mnie interesuje, ALE WYZWANIE perspektywy usuwania przeszkód (co wydaje się być początkową misją każdego wynalazcy).

Składam więc tutaj propozycję, która zmierza w kierunku rozwiązania mojego własnego sprzeciwu:
— czy byłoby możliwe zamontowanie biegu, który rozbrajałby się od określonej prędkości, przy której na pewno skorzystałby z urządzenia, i który wyłączałby się w momencie i przy żądanej „startowej” prędkości obrotowej (umożliwiając start zaplanowanego procesu, szybciej i łatwiej), jeśli tak, co zniweczyłoby mój początkowy sprzeciw.

Więc zrób to samo z własnymi obiekcjami...
Bandy... EM...rybaków kręcących się w kółko Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168