Moja kuchenka mikrofalowa się przepaliła, już się nie nagrzewa, ale nadal zużywa 500W: gdzie idzie energia?

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Moja kuchenka mikrofalowa wypaliła się, już się nie nagrzewa, ale nadal zużywa 500W: gdzie idzie energia?




przez Exnihiloest » 13/10/22, 18:10

Christophe napisał:...
Dookoła czujnik przyklejony do ramki, nie przekracza 80 mW/m2... logika, ramka wykonana z metalu...
...

80mW! Och La La! Innymi słowy, dawka prawie śmiertelna. Roll:
Słońce o mocy 1 KW/m² przy 600 THz jest trochę nędzne.

ale zostaw nos na drzwiach kuchenki mikrofalowej, gdy działa Nie sądzę, że to świetny pomysł !!


Wystarczy wyposażyć: Obraz


W przypadku braku tego zaawansowanego technologicznie sprzętu bardzo dobrze sprawdzi się aluminiowy lejek.

 
1 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2231
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 514

Re: Moja kuchenka mikrofalowa wypaliła się, już się nie nagrzewa, ale nadal zużywa 500W: gdzie idzie energia?




przez phil59 » 13/10/22, 19:39

: Lol:
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Moja kuchenka mikrofalowa wypaliła się, już się nie nagrzewa, ale nadal zużywa 500W: gdzie idzie energia?




przez Christophe » 13/10/22, 21:31

Exnihiloest napisał:
Christophe napisał:...
Dookoła czujnik przyklejony do ramki, nie przekracza 80 mW/m2... logika, ramka wykonana z metalu...
...

80mW! Och La La! Innymi słowy, dawka prawie śmiertelna. Roll:
Słońce o mocy 1 KW/m² przy 600 THz jest trochę nędzne.

 


Na drzwiach 800 mW/m²... facet pov!

A czujnik wskazuje "ekstremalne" na tym poziomie...Myślę, że inżynierowie, którzy wykonali ten czujnik, dowiedzieli się trochę o progach zagrożenia...W przeciwieństwie do typowego pov takiego jak ty, którego jedyną odpowiedzią jest pogarda !
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6534
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1648

Re: Moja kuchenka mikrofalowa wypaliła się, już się nie nagrzewa, ale nadal zużywa 500W: gdzie idzie energia?




przez Macro » 13/10/22, 22:13

Dobra... Wiesz... Z inżynierami możemy zobaczyć wszystko.... Są nawet tacy, którzy są w stanie wymyślić zwiastun na nowo : Mrgreen:
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Moja kuchenka mikrofalowa wypaliła się, już się nie nagrzewa, ale nadal zużywa 500W: gdzie idzie energia?




przez Christophe » 13/10/22, 23:04

Jesteś tam ciężki Macro… Mamita też strajkuje? : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 103