Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 19/10/22, 00:42

Cóż, jest 19 o 00:41 i na razie nie "wycinam".
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 19/10/22, 09:43

Więc zostałem "odcięty" dziś rano około 8 rano, zauważyłem to, gdy chciałem napić się kawy, lampy sufitowe są chronione przez falownik...

Musiałem wyjść, żeby przejść do linky i nacisnąć +, żeby sok wrócił...
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 19/10/22, 17:29

phil59 napisał:Więc zostałem "odcięty" dziś rano około 8 rano, zauważyłem to, gdy chciałem napić się kawy, lampy sufitowe są chronione przez falownik...

Musiałem wyjść, żeby przejść do linky i nacisnąć +, żeby sok wrócił...


Naprawdę „szalone rzeczy”! : Chichot:
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 19/10/22, 18:54

Cóż, to jeszcze nie koniec.

Na moim linky nie mam aktualnie abonamentu.

Ponieważ iberdrola zakończył moje PDL zbyt wcześnie, na 18, nawet jeśli mam umowę na czas, z EDF, nic nie jest zrobione, a tempo wynosi 9 kVA, minimum, a mam tylko 6, i to wszystko psuje.. .
Plus chcę 12...
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 19/10/22, 19:14

Co za nędza!
Dobrze, powiesz nam, co dalej.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 19/10/22, 19:22

Nieszczęście, tak, gdybym został ścięty między godziną 00 a 08:00 rano, ale nic nie zostało zrobione.

Obecnie mam wrażenie, że mój linky utknął na 3 kVA!

Kiedy patrzę na endis, moje konto, nie mam już abonamentu....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 19/10/22, 19:31

phil59 napisał:Kiedy patrzę na endis, moje konto, nie mam już abonamentu....


Jeśli masz prąd bez abonamentu, to i tak lepiej niż odwrotnie!
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 23/10/22, 13:35

Tak myślałem, to bardzo dalekie od zakończenia.

W nocy przewrócił się dwukrotnie, na poziomie ogniwa, i ponownie tego popołudnia.

Więc myślę, że jestem ograniczony do 3 kVA, nawet jeśli mam aktywny kontrakt tempa, 9 kVA i proszę o 12 kVA.

Umowa zarejestrowana pod koniec września....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 26/10/22, 20:05

26 października sok jest wycinany w domu iu moich rodziców.

Po kilku godzinach rozmowy telefonicznej w domu moich rodziców, znowu jest wyłączony, nawet zaznaczając, że mój ojciec jest na tlenie, kazano im zadzwonić do straży pożarnej, jeśli sprawy nie układają się dobrze.

Po kilku próbach telefonów mam panią, wyjaśnia sytuację i prosi, żebym zadzwonił do rodziców, a skoro nie ma mnie z nimi, to nie mam prawa interweniować, bo takie jest prawo.

Można pozwolić osobie umrzeć przez niedbalstwo, ponieważ prawo nie pozwala stronie trzeciej, nawet wstępującej lub zstępującej, interweniować w celu rozwiązania problemu.

Nie podajemy numeru telefonu dla "incydentów" i oczywiście nie zaznaczam żadnych pól i to nie działa.

Mówią mi, że jutro będzie dobrze, powiedziałem, że zadzwonię do pogrzebów, że będzie szybciej.

I wreszcie około 11:00 spotykam doradcę, który widzi pb i po 30 minutach, z „kompetentną” osobą, sytuacja zostaje odblokowana dla moich rodziców.

A dla mnie to nie ta sama historia. Wciąż nic, facet powiedział mi, że aktualnie utknąłem na 1 kVA, czekam, a jak byłem 150 km od domu, i poprosiłem, żebyśmy wcisnęli plus linky na 5 sekund, ale nic. Jest napisane, że skontaktowano się z dostawcą ...

Facet kazał mi też wrócić do normalnego kontraktu, 6 kVA, HC HP, aby przenieść plik do przodu, zanim wróciłem do tempa, ponieważ nie było fizycznej interwencji....

Więc jutro powinien być z powrotem w służbie, ale nie mam już komu wciskać +, moja córka mieszkająca na wsi, będąca na oddziale położniczym, już nie mam kogo wciskać z linky... . i jestem dziadkiem po raz trzeci.

Więc jest bałagan!

Kiedy powiedziałem, że to pb....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 26/10/22, 21:04

Szczerze mówiąc, nadal nie jesteś zbyt jasny!
Więc teraz są dwie subskrypcje, jedna dla twoich rodziców i jedna dla ciebie? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem....
I obaj byli wcześniej w Iberdroli?
Więc o co prosiłeś jako zmianę? Możemy pomyśleć, że dla Ciebie to Tempo 12 kVA, ale dla „Twoich rodziców”.
Nie chodzi o to, by bronić Enedis czy EDF, ale jeśli jesteś tak jasny wobec nich, jak wobec nas, nic dziwnego, że to jest do bani.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 137