Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 04/10/22, 15:33

Tutaj, kilka dni temu, ponieważ IBERDROLA nie może już dostarczać po „podpisanej stawce”, 18 października IBERDROLA przestaje dostarczać mi sok.

Pod koniec września subskrybuję EDF w tempie i proszę o przejście od 6 do 12 kVA w „tempo” i powiedziano mi, że technik musi zdać. Mniej niż 60 € interwencji.

Dzisiaj, gdy IBERDROLA zakończyła pdl, nie mogę już subskrybować bez cięcia…. Wytnij 18 o 10:22, aby móc wznowić 23 o 59 rano!

Nadzwyczajne, nie? IBERDROLA lub EDF nie mogą ani nie chcą nic robić!!!!!
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 04/10/22, 16:22

-Kto ci powiedział, a raczej napisał, że zostaniesz fizycznie pocięty?
- Jeśli zmiana abonamentu faktycznie wymaga interwencji człowieka (nie masz Linky'ego?), to i tak nie masz nadziei, że facet z Enedis przyjdzie do ciebie 18 o 10:23?
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 04/10/22, 16:55

Interwencja zmiany wyłącznika z 30A na 60A tylko ja mam linky.

Ale IBERDROLA wysłała wypowiedzenie od swoich klientów do ENEDIS, w moim przypadku, 18.

Więc EDF nie może interweniować, więc wyciąć o 23:59 i wznowić naciskając przycisk + na łączniku, od 8 rano, aby mieć co najmniej 6 kVA przed przejściem technologii...

Nie możemy zrobić przecięcia o 23:59 z IBERDROLI, a około 00:01 w kierunku EDF....
IBERDROLA nie chce nic robić, podobnie jak EDF...

"Gorzej" tam jestem w trakcie składania mojego kotła gazowego na zimę, nie ma czasu do czwartku, żeby się tym zająć

Powiedziałem nawet, że mój tata był podłączony do respiratora, co prawda, w nocy, ale go to nie obchodzi....

Kiedy system komputerowy nie zaplanował, a ludzie nie chcą wyjmować palców z tyłka....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 04/10/22, 17:12

Dobrze, powiedz nam.
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 04/10/22, 21:25

ks.jpg
reclamationpurgé.jpg (38.76 KiB) Konsultowano 2929 razy


Nic do roboty, poruszania się, nic do zobaczenia.

MÓJ pierwszy krok, po ponownym skontaktowaniu się z IBERDROLA i EDF, będzie niewątpliwie pierwszym polecanym ....

I proszę o astronomiczną sumę za, nie wiem jeszcze za co dokładnie.... W każdym razie uprzedzenie i utrudnienie by móc spokojnie zmienić operatora w IBERDROLA.

Historia, która się porusza. Albo niech moje imię zostanie napisane płomiennymi literami u dostawców! : Lol:
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez sicetaitsimple » 04/10/22, 22:05

I nie mogłeś poprosić EDF o przyjęcie Cię jako klienta 17., zamiast 10.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14824
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez GuyGadeboisTheBack » 04/10/22, 22:14

phil59 napisał:Kiedy system komputerowy nie zaplanował, a ludzie nie chcą wyjmować palców z tyłka....

Czasami jest to nawet głupsze, że nie obchodzi mnie to, ci, którzy mogliby coś dla ciebie zrobić, nie robią tego, ponieważ nie wiedzą, jak korzystać z oprogramowania, które może rozwiązać problem. Widziana w Edukacji Narodowej, aktorka dyrektor, oprogramowanie, "rzecz", która pozwala tworzyć i modyfikować harmonogramy nauczycieli. Więc jeśli chodzi o synchronizację dwóch zakładów, dobry wieczór Klaro! :(
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 04/10/22, 22:47

sicetaitsimple napisał:I nie mogłeś poprosić EDF o przyjęcie Cię jako klienta 17., zamiast 10.


Gdyby to było takie proste.... zrobiłbym to, ale fakt, że w dniu 18 mój PDL jest zakończony zabrania jakiejkolwiek modyfikacji, przed....

Nie mówimy nawet o zwiększeniu z 6 do 12 kVA ....

Cóż, w czwartek w ciągu dnia mogę znowu zadzwonić....

A mediator energii interweniuje dopiero 2 miesiące po reklamacjach....

Więc zamierzam wstawić rower do piwnicy i pedałować! przy tempie produkcji 250 Wh, dla dobrego pedała (nawet bardzo dobrego) lepiej nie odpoczywać!!!
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 04/10/22, 22:47

GuyGadeboisLeRetour napisał:
phil59 napisał:Kiedy system komputerowy nie zaplanował, a ludzie nie chcą wyjmować palców z tyłka....

Czasami jest to nawet głupsze, że nie obchodzi mnie to, ci, którzy mogliby coś dla ciebie zrobić, nie robią tego, ponieważ nie wiedzą, jak korzystać z oprogramowania, które może rozwiązać problem. Widziana w Edukacji Narodowej, aktorka dyrektor, oprogramowanie, "rzecz", która pozwala tworzyć i modyfikować harmonogramy nauczycieli. Więc jeśli chodzi o synchronizację dwóch zakładów, dobry wieczór Klaro! :(


Też o tym pomyślałem!
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Coś szalonego z IBERDROLA i EDF!




przez phil59 » 07/10/22, 19:31

Nie skontaktowałem się jeszcze z EDF, ale z mediatorem energetycznym.

Dla nich (zadzwonili do mnie) bez cięcia i tak, mogę żądać odszkodowania .... daje mi ładną nogę! : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 293