Projekt kolektorów słonecznych w Bretanii połączony z pompą ciepła o mocy 11 kW

Energia słoneczna we wszystkich jej formach: ogrzewania słonecznego, ciepła woda, wybierając kolektor słoneczny, koncentracja słoneczne, piece i kuchenki słoneczne, przechowywania energii słonecznej przez bufor ciepła słonecznego, basen, klimatyzację i zimna słonecznego ..
Pomoc, doradztwo, instalacje i przykłady osiągnięć ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15044
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4400

Re: Projekt kolektorów słonecznych w Bretanii połączony z pompą ciepła o mocy 11 kW




przez GuyGadeboisTheBack » 08/06/21, 13:05

Jeśli sprzedawca nie jest zbyt mądry, wina leży głównie po stronie przewoźnika. Większość samochodów ciężarowych nie jest w ogóle wyposażona, a towary, nad dostawą, poruszają się w ładowni, nie są zaklinowane, nieumocowane w opcji zakrętów, hamowania i ostatecznie ulegają uszkodzeniu. To naprawdę skandaliczne. Rozmawiałem z kilkoma dostawcami, wszyscy powiedzieli mi, że ich szefów to nie obchodzi. Jednak podział na kompartmenty nie jest skomplikowany!
1 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17

Re: Projekt kolektorów słonecznych w Bretanii połączony z pompą ciepła o mocy 11 kW




przez PITMIX » 09/06/21, 12:13

Jeśli chodzi o dostawcę końcowego, nawet jeśli na pewno złamał paletę, to wiem, że w jego ciężarówce nie było tego problemu. Paleta była ostatnią załadowaną i pierwszą rozładowaną.
Nic nie mogło na nią spaść bo zajęło całą szerokość małego 3,5T.
Nie będąc specjalistą od opakowań, nigdy nie przyszłoby mi do głowy wysłać paletę słabo zabezpieczonych szklanych rurek na drugą stronę ziemi.
Przewoźnicy podejmują bardzo mało środków ostrożności, ponieważ nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia.
Ups zgubił część zawartości paczki przez ponad 6 miesięcy.
Po prostu przeprowadzili ankietę, aby ustalić wartość treści i przyszli do mojego domu, aby dowiedzieć się, co mi dostarczyli.
Odmówiłem, prosząc o zwrot pieniędzy lub dostarczenie brakującej części paczki.
Akta zostały zamknięte i nic nie dostałem.
Z drugiej strony mój dostawca postarał się o dostarczenie mi nowej paczki po niskich kosztach.
W innym przypadku Chronopost dostarczył moją paczkę Oscaro innemu klientowi. Po śledztwie prowadzonym przez Chronopost kazali mi spotkać się z Oscaro, nie wiedząc, gdzie się podziała moja paczka.
W końcu Oscaro wysłał mi nową paczkę, a facet, który przez pomyłkę otrzymał moją paczkę, skontaktował się ze mną, aby ją odzyskać.
W 2 przypadkach nie otrzymałem niczego od agencji kurierskich.
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energia słoneczna: kolektory energii słonecznej CESI, ogrzewania, ciepłej wody, piecyki i kuchenki słoneczne"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 66