Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Janic » 03/07/21, 18:00

Całkiem. I muszę powiedzieć, że jeśli zostałem ekspertem, to dzięki ludziom takim jak J'anus, którzy codziennie zasilają moje dane na temat praktykowania głupoty i pozwalają mi udoskonalać analizy statystyczne.
to samo w drugą stronę. Znajomość bzdur, których wymagają twoje interwencje, jak w przypadku klonów czy klaunów, była niezwykle przydatna
Szczególnie doceniłem dzisiaj binarność jego najnowszych bzdur „termin alkoholik nie ma konotacji kulturowej, ale naukową”. Świetna sztuka, na pewno niezamierzona, do dziś się z niej śmieję. Zola musiał się w grobie przewrócić...
bardzo zrozumiałe, gdy rozmówca żyje w kulturze w dużej mierze przestarzałej. i dlaczego nie Cromagnon, a nie Zola. : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Exnihiloest » 04/07/21, 23:00

„Termin alkoholik nie ma konotacji kulturowej, ale naukową ©”, Zola „przestarzały ©”, „dlaczego nie cromagnon ©”, dobrą rzeczą u tych, którzy opowiadają bzdury, jest to, że nie mają poczucia, że ​​produkują cokolwiek . Dlatego z dumą je zdobywają, dodając więcej.
Dziękuję Janus, ale nie musisz nalegać, każdy rozumie.

© J’anus 03 i 07
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Obamot » 04/07/21, 23:08

Exnihiloest napisał:[...] mam odbyt [...]


Jaki jest Twój "odbyt" Przy okazji ? Fiksacja ? : Mrgreen: Czy to przyzwoite i rozsądne uwagi? :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Exnihiloest » 05/07/21, 15:09

Obamot napisał:
Exnihiloest napisał:[...] mam odbyt [...]


Jaki jest Twój "odbyt" Przy okazji ? Fiksacja ? : Mrgreen: Czy to przyzwoite i rozsądne uwagi? :zaszokować:

Mój robi to, czego ogólnie oczekuje się od tego typu otworu.
Ale dla niektórych jest to czarna dziura, przez którą wyrażają swój obskurantyzm. Nie będę Ci rysował, nie chcę mieć kłopotów z moderatorami za obrażanie moralności publicznej. : Lol:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Janic » 05/07/21, 18:30

Exnihiloest napisał:
[...] mam odbyt [...]
A tak w ogóle, co jest z twoim „odbytem”? Fiksacja ? : Mrgreen: Czy to przyzwoite i rozsądne uwagi? :zaszokować:
Musimy nawiązać do stanu jego odbytu po orgiach z wielkim głupcem! Myślałem, że to też było dobre!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Obamot » 06/07/21, 00:29

Ma tak racjonalną stronę, że czasami zastanawiam się, jak bardzo jest dopracowany. : Chichot:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez izentrop » 06/07/21, 01:20

GuyGadeboisLeRetour napisał:TO NIE JEST TWIERDZENIE! TO GAG! ŻART! IRONIZNA DELIZACJA! WJB Rockabilly III nie istnieje!!!
Podobnie jak ten temat, którego nie zauważyłem, a który po prostu warto wyrzucić do kosza, skoro wyjaśnienia Rajawee i ABC niczego nie zmieniły w doxie najbardziej zjadliwych bohaterów forum.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Obamot » 06/07/21, 01:48

On, od kilkudziesięciu lat bootlicker systemu, nie jest nawoskowany, jest lokajem jak kaczka _ Obraz

: Mrgreen:
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez GuyGadeboisTheBack » 06/07/21, 02:09

izentrop napisał:Uhhh... ghhhh...

A gdybyś chciała się popisywać, Izy? 8)
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Bajka o wyższości badań randomizowanych nie jest już sprzeczna z rzeczywistością badań obserwacyjnych




przez Janic » 06/07/21, 08:56

A gdybyś chciała się popisywać, Izy? 8)
odbyt też? W końcu jest nudno! 8)
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172