Silnik elektromagnetyczny Haguenauera: zło ma rację

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Christophe » 05/03/21, 02:02

Besslera nie wiem, ale Minto tak...

Koło Minto nie łamie żadnej zasady… ale nigdzie tego nie widzimy!

Poszukaj na forums...
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: silnik elektromagnetyczny: źle jest mieć rację




przez moinsdewatt » 05/03/21, 02:23

Haguenauer napisał:
Nie podoba mi się wyrażenie „nadmiernie unitarne”, które niewiele znaczy. Jest to mieszanka wykorzystania interaktywnej energii magnesów do przyciągania / odpychania i energii elektrycznej, która obraca małe silniki w celu ułatwienia przejścia od przyciągania do odpychania. Celem optymalizacji końcowego modelu demonstracyjnego jest uzyskanie jak najmniejszej ilości energii elektrycznej i jak największej ilości interaktywnej energii magnetycznej.


Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 05:13

Zamierzam poruszyć tę kwestię ponownie w rozmowie z Lessdewattem, ale nie w sensie szyderstwa, ponieważ to rozumowanie „cieni” nie jest aż tak nielogiczne.

Haguenauer napisał:Leonarda da Vinci. (1452 - 1519) do Petera Higgsa (ur. 1929) dziesiątki
uczonych, badaczy-amatorów, genialnych majsterkowiczów traktowano jak
bluźniercy, szarlatani, oszuści, szaleńcy i tak dalej

Słynny wynalazca w mojej rodzinie (czasami jest mi wstyd : Chichot: ) był dość zainspirowany nazwiskami, które cytujesz, powiedział:

- „ kiedy już krzykniesz „eureka”, spędzasz godziny, tygodnie, miesiące, a czasem lata na studiowaniu koncepcji i tworzeniu prototypu… a kiedy nadejdzie ten dzień, po pokonaniu wszystkich przeszkód i niezliczonych poprawkach, włączamy urządzenie i… my… zobaczymy, dlaczego to nie działa” : Mrgreen:

Więc nie rozumiem Twojej reakcji, adrenalina badacza to niekoniecznie odniesienie sukcesu, ale myślenie, aby ponieść porażkę i zaczynać od nowa (i jestem pewien, że musisz to wiedzieć), w ten sposób uczymy się i że skończymy na kompletowaniu urządzeń, które pewnego dnia w końcu będą działać...

Poza tym badacz, który stwierdził, że gdy już odniósł sukces w swoim prototypie (który działał całkiem szczerze), dość szybko i CAŁKOWICIE stracił zainteresowanie marketingiem swojego wynalazku, pierwszą rzeczą, jakiej chciał, było przejście do następnego ...

Więc weź się w garść! :( 8)
Ostatnio edytowane przez Obamot 05 / 03 / 21, 05: 22, 1 edytowany raz.
2 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 05:22

gegyx napisał:Od razu widzimy twoją encyklopedyczną znajomość nazwy metal w języku francuskim (kraj dobrze znany ze złóż neodymu), ale według niemieckiego odkrywcy był to neodym i neodym w języku angielskim (Chiny, główny kraj producencki, pewnego dnia Korea Północna.. .)

dziękuję, wiem, dlatego podałem francuską nazwę. W większości przypadków słusznie się mówi, że poza „magnesami neodymowymi” do turbin wiatrowych, wiedza o tym nie jest encyklopedycznym wyczynem.
Zostało to udowodnione matematycznie przez 150 lat.
Pffff! 150 lat? Masz wszystkie możliwości, aby być szczepionym przez długi czas. Ech! Czy masz bochenki?

Niezrozumiany.

Wszystko to jest puste, minęło 150 lat, odkąd ci sami szaleńcy twierdzą, że znaleźli perpetuum mobile, a to nigdy nie zadziałało i nigdy nie zadziała.
tak, Flanby! A tak przy okazji, chcesz pogadać o kole Besslera? :D
**


to tylko przykład tego, jak w życiu mogą pojawić się oszuści i łatwowierni ludzie. A w dodatku naiwni są z tego bardzo dumni i krzyczą na tych, którzy im przypominają, że istnieją oszuści!

Chcę ci tylko pokazać, jak nudny możesz być, interweniując i trollując wiele tematów, przynosząc jedynie święte pisma swojej Biblii.


ok, bardzo nudno jest mi pamiętać, że 2 i 2 daje 4, choć absolutnie chcesz, żeby było 5. Przepraszam, ale każdy ma swoje zdanie. Bardzo nudne jest dla mnie oglądanie tak wielu głupot propagowanych w Internecie i tak wielu frajerów, którzy je połykają bez krytycznego myślenia.

A poza tym uważam to za bardzo niebezpieczne, bo równie bezkrytyczne jest przekonanie, że czarownice rzucają czary, że Żydzi zatruwają studnie, jak wątpienie, że Ziemia znajduje się w centrum świata, grozi potępieniem całej ludzkości, że Stalin , Mao czy Kim Dzong Il byli geniuszami uszczęśliwiającymi swój lud, że dziewczynki powinny być obrzezane dla ich własnego dobra, że ​​AIDS można wyleczyć poprzez gwałcenie dziewic, lub że guru poprowadzi cię do duchowości, kradnąc twoje pieniądze i gwałcąc wasze córki. .

Przez tysiąclecia ludzkość zabija, torturuje i gwałci za pomocą głupich przekonań, więc tak, denerwuje mnie to, gdy to widzę: jeśli wierzysz w rzeczy irracjonalne, jesteś gotowy wierzyć we wszystko, co każemy ci przełknąć, jesteś częścią mięsem, którym zawsze ucztowali wszyscy dyktatorzy i manipulatorzy wszelkiej maści, i zostaniecie oszukani przez wszystkich przechodniów oszustów. Więc tak, denerwuje mnie to, że widzę to w XXI wieku, i mówię to.
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez Obamot » 05/03/21, 05:26

Myślę, że niezwykle dobrze pokazałeś teoretyczne i praktyczne przeszkody w walce z prawami fizyki.

Nie mam absolutnie nic do powiedzenia na ten temat, było to bardzo jasne, ponieważ nawet ja rozumiałem! Obraz
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 07:29

ABC2019 napisał:
...
więc tak, denerwuje mnie to: jeśli wierzysz w rzeczy irracjonalne, jesteś gotowy wierzyć we wszystko, co cię pochłonie, jesteś częścią ciała, którym zawsze byli wszyscy dyktatorzy i manipulatorzy wszelkich włosów nakarmiony, a dasz się oszukać wszystkim przechodzącym oszustom. Więc tak, denerwuje mnie to, że widzę to w XXI wieku, i mówię to.

Dlaczego mając własne przekonania i ograniczenia miałbyś uniknąć tego losu?
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 07:42

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:
...
więc tak, denerwuje mnie to: jeśli wierzysz w rzeczy irracjonalne, jesteś gotowy wierzyć we wszystko, co cię pochłonie, jesteś częścią ciała, którym zawsze byli wszyscy dyktatorzy i manipulatorzy wszelkich włosów nakarmiony, a dasz się oszukać wszystkim przechodzącym oszustom. Więc tak, denerwuje mnie to, że widzę to w XXI wieku, i mówię to.

Dlaczego mając własne przekonania i ograniczenia miałbyś uniknąć tego losu?


ponieważ nie opieram się na „przekonaniach”, ale na ustalonych i sprawdzonych faktach. Jeśli nie znam faktów, wątpię.

A kiedy jestem proszony o uzasadnienie tego, w co wierzę, robię to odwołując się do znanych faktów lub uczciwych obliczeń, a nie poprzez blabla-zasłony dymne lub powtarzające się w kółko obelgi.

I oczywiście ty i kilka innych osób nadal nie odkryliście różnicy.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 07:50

ABC2019 napisał:ponieważ nie opieram się na „przekonaniach”, ale na ustalonych i sprawdzonych faktach. .

Jest jeden...
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez ABC2019 » 05/03/21, 08:51

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:ponieważ nie opieram się na „przekonaniach”, ale na ustalonych i sprawdzonych faktach. .

Jest jeden...


przekonaniem jest stwierdzenie, że ustalone fakty są prawdziwe :zaszokować: ?

Kiedy jednak myślisz, że grafen może wytwarzać prąd stały, twierdząc, że może to być „prawda”, naprawdę myślisz, że może to być „potwierdzony fakt”, jak mi się wydaje? Kiedy pan Haguenauer pokazuje nam film przedstawiający wirujący dysk , myśli, że daje nam dowód na „ustalony fakt”, nie? W przeciwnym razie jaki byłby sens?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Silnik elektromagnetyczny: Źle, aby mieć rację




przez eclectron » 05/03/21, 08:57

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
ABC2019 napisał:ponieważ nie opieram się na „przekonaniach”, ale na ustalonych i sprawdzonych faktach. .

Jest jeden...


przekonaniem jest stwierdzenie, że ustalone fakty są prawdziwe :zaszokować: ?

Nie, jedną z nich jest wiara, że ​​nie jesteś jarzmem żadnej wiary.

ABC2019 napisał:Jednak kiedy myślisz, że grafen może wytwarzać prąd stały, twierdząc, że może to być „prawda”, myślisz, że może to być „ustalony fakt”, tak myślę?

Oczywiście jest wysoce prawdopodobne, że jest funkcjonalny, nawet jeśli oznacza to naruszenie ustalonych faktów z przeszłości. Zatem wierzenia z przeszłości. : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142