Świat bez pieniędzy?

filozoficzne debaty i firm.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Świat bez pieniędzy?




przez ABC2019 » 14/03/21, 22:44

Sen-no-sen napisał:Jakie są rzeczywiste (a nie retoryczne) środki, które są obecnie wdrażane w celu zwalczania RCA, przyjaciele?*

*Wygląda na to, że od kilku lat cierpię na problemy okulistyczne, a nawet autystyczne.

chyba że należysz do nielicznych świadomych? : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Świat bez pieniędzy?




przez Sen-no-sen » 14/03/21, 23:14

ABC2019 napisał:
Sen-no-sen napisał:Jakie są rzeczywiste (a nie retoryczne) środki, które są obecnie wdrażane w celu zwalczania RCA, przyjaciele?*

*Wygląda na to, że od kilku lat cierpię na problemy okulistyczne, a nawet autystyczne.

chyba że należysz do nielicznych świadomych? : Mrgreen:


Więc to jest to! : Mrgreen:
2 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Świat bez pieniędzy?




przez Obamot » 14/03/21, 23:56

ABC2019 napisał:Moim zdaniem problem tkwi raczej w galopującej demografii w Afryce, która w nieuzasadniony sposób zwiększa populację w strefach wrażliwych, ale nie ma to nic wspólnego z RCA.

Ona jest bardzo dobra! 8) Zrzuć odpowiedzialność antropogeniczną na plecy Afryki, a nie na superzanieczyszczających, którymi są Ameryka, Chiny i UE... Ale zobaczmy, wujku ABC, ile% całkowitej objętości jest odprowadzanych z Co2 z części antropogenicznej? (następnie porozmawiamy o metanie...)
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Świat bez pieniędzy?




przez eclectron » 15/03/21, 07:37

Sen-no-sen napisał:
ABC2019 napisał:
Sen-no-sen napisał:Jakie są rzeczywiste (a nie retoryczne) środki, które są obecnie wdrażane w celu zwalczania RCA, przyjaciele?*

*Wygląda na to, że od kilku lat cierpię na problemy okulistyczne, a nawet autystyczne.

chyba że należysz do nielicznych świadomych? : Mrgreen:


Więc to jest to! : Mrgreen:

Uwaga, w obliczu ABC_DEni dość łatwo jest uchodzić za wyjątkowo przejrzystego! : Lol:
Ostatnio edytowane przez eclectron 15 / 03 / 21, 07: 40, 1 edytowany raz.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Świat bez pieniędzy?




przez eclectron » 15/03/21, 07:40

ABC2019 napisał:więc myślisz, że bez RCA nie byłoby problemu z zasobami wody?
to dziwne, ponieważ RC a priori zwiększa parowanie oceanów, a tym samym ilość opadów. Moim zdaniem problem leży raczej w galopującej demografii w Afryce, która w nieuzasadniony sposób zwiększa populację na niestabilnych obszarach, ale nie ma to nic wspólnego z RCA.

Nie mamy prawa mieć obu, RCA i demografii?
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Świat bez pieniędzy?




przez eclectron » 15/03/21, 07:48

Ahmed napisał:Oczywiście nie o to mi chodzi, a jedynie o to, że w złożonej sytuacji nie da się zebrać idealnych informacji.

Do działania nie jest potrzebna doskonała informacja.
Jedynym sposobem na rozwiązanie WSZYSTKICH* problemów jest trwałość lub śmierć. (dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej : Mrgreen: )
* Z pewnością nie jest to sprawa kapitalizmu, co oznaczałoby jego śmierć.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Świat bez pieniędzy?




przez ABC2019 » 15/03/21, 08:00

Obamot napisał:
ABC2019 napisał:Moim zdaniem problem tkwi raczej w galopującej demografii w Afryce, która w nieuzasadniony sposób zwiększa populację w strefach wrażliwych, ale nie ma to nic wspólnego z RCA.

Ona jest bardzo dobra! 8) Obwinianie Afryki za antropogeniczny RC

tak naprawdę Obamot, myślę, że twoim prawdziwym problemem jest to, że często nic nie rozumiesz z tego, co czytasz... Nigdy nie winiłem RCA Afryki, powiedziałem, że jej problemy z wodą wynikają głównie z demografii, niezależnie od RCA (i oczywiście wynika to również z niedorozwoju gospodarczego, w związku z czym nie zużywa wystarczającej ilości paliw kopalnych!)
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Świat bez pieniędzy?




przez eclectron » 15/03/21, 08:08

ABC2019 napisał:tak naprawdę Obamot, myślę, że twoim prawdziwym problemem jest to, że często nic nie rozumiesz z tego, co czytasz...

Zwykle to twój znak firmowy, czy nie wytrzymasz konkurencji? : Lol:

ABC2019 napisał:Nigdy nie obwiniałem Afryki za RCA, powiedziałem, że jej problemy z wodą wynikają głównie z demografii, niezależnie od RCA (i oczywiście wynika to również z jej niedorozwoju gospodarczego, w wyniku którego nie zużywa się wystarczającej ilości paliw kopalnych!).

brzeg Morza Śródziemnego, Hiszpania, Portugalia, oczywiście galopująca demografia i nic dla RCA.
Francja jak wyżej ... Roll:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Świat bez pieniędzy?




przez ABC2019 » 15/03/21, 08:33

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:tak naprawdę Obamot, myślę, że twoim prawdziwym problemem jest to, że często nic nie rozumiesz z tego, co czytasz...

Zwykle to twój znak firmowy, czy nie wytrzymasz konkurencji? : Lol:

ABC2019 napisał:Nigdy nie obwiniałem Afryki za RCA, powiedziałem, że jej problemy z wodą wynikają głównie z demografii, niezależnie od RCA (i oczywiście wynika to również z jej niedorozwoju gospodarczego, w wyniku którego nie zużywa się wystarczającej ilości paliw kopalnych!).

brzeg Morza Śródziemnego, Hiszpania, Portugalia, oczywiście galopująca demografia i nic dla RCA.
Francja jak wyżej ... Roll:

wydaje mi się, że wszystkie te kraje mają dostęp do wody pitnej bez większych problemów, nie sądzisz?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Świat bez pieniędzy?




przez eclectron » 15/03/21, 09:35

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
ABC2019 napisał:tak naprawdę Obamot, myślę, że twoim prawdziwym problemem jest to, że często nic nie rozumiesz z tego, co czytasz...

Zwykle to twój znak firmowy, czy nie wytrzymasz konkurencji? : Lol:

ABC2019 napisał:Nigdy nie obwiniałem Afryki za RCA, powiedziałem, że jej problemy z wodą wynikają głównie z demografii, niezależnie od RCA (i oczywiście wynika to również z jej niedorozwoju gospodarczego, w wyniku którego nie zużywa się wystarczającej ilości paliw kopalnych!).

brzeg Morza Śródziemnego, Hiszpania, Portugalia, oczywiście galopująca demografia i nic dla RCA.
Francja jak wyżej ... Roll:

wydaje mi się, że wszystkie te kraje mają dostęp do wody pitnej bez większych problemów, nie sądzisz?

Tak, tak i zawsze rzuca się w oczy, koncentrując się na konkretnym punkcie, aby lepiej zignorować trend .....
Oczywiście DC, ponieważ priorytetowo traktujemy wodę dla ludzi

http://www.luso.fr/index.php/actualite/ ... A9orologie.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 132