Co zrobić z ABC2019

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Co zrobić z ABC2019

Sondaż wygasł 08 / 03 / 21, 16: 22

Ostateczny zakaz
7
47%
Wygnanie 2 tygodnie
1
7%
nic nie rób
7
47%
 
Wszystkich głosów: 15
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez ABC2019 » 27/03/21, 19:01

eclectron napisał:
ABC2019 napisał:Pokaż mi TYLKO JEDNĄ dyskusję, mam na myśli TYLKO JEDNĄ dyskusję, w której jeden z JOGERÓW wypowiada się przeciwko przeciwnikowi, który nie ma tego samego zdania co on, bez przynajmniej 50% obraźliwych wiadomości z jego strony. Tylko jeden to nie wiele, o co można prosić!

To prawda, zapomniałem o Twojej wskazówce w każdym poście, aby wziąć pod uwagę, że Twój rozmówca nie przedstawił żadnego argumentu.
Powtarzam, albo jesteś bardzo głupi (pamięć złotej rybki, brak integracji tego, co mówi rozmówca, konsekwentne powtarzanie nieprawdy, nawet jeśli są dowody), albo jesteś opatentowanym szkodnikiem i masz cel.

Oczywiście twoja zła wiara lub głupota są denerwujące, a nasze reakcje są oczywiście bardziej zjadliwe.

Nie ma znaczenia, czy jesteś prostakiem, czy trollem, w obu przypadkach szkodzisz sprawnemu działaniu forum : Arrow: na zewnątrz !

Minęło wystarczająco dużo czasu, odkąd miałeś swoją szansę.

z tą różnicą, że w tym przypadku nie mówiłem o dyskusjach ze mną, ale z kimkolwiek innym – daj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie spędziłeś połowy swoich wiadomości na kierowaniu obelg pod adresem przeciwników, którzy nie podzielali Twoich poglądów, oraz Przyznaję, że się myliłem.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez eclectron » 27/03/21, 19:17

ABC2019 napisał:
eclectron napisał:
ABC2019 napisał:Pokaż mi TYLKO JEDNĄ dyskusję, mam na myśli TYLKO JEDNĄ dyskusję, w której jeden z JOGERÓW wypowiada się przeciwko przeciwnikowi, który nie ma tego samego zdania co on, bez przynajmniej 50% obraźliwych wiadomości z jego strony. Tylko jeden to nie wiele, o co można prosić!

To prawda, zapomniałem o Twojej wskazówce w każdym poście, aby wziąć pod uwagę, że Twój rozmówca nie przedstawił żadnego argumentu.
Powtarzam, albo jesteś bardzo głupi (pamięć złotej rybki, brak integracji tego, co mówi rozmówca, konsekwentne powtarzanie nieprawdy, nawet jeśli są dowody), albo jesteś opatentowanym szkodnikiem i masz cel.

Oczywiście twoja zła wiara lub głupota są denerwujące, a nasze reakcje są oczywiście bardziej zjadliwe.

Nie ma znaczenia, czy jesteś prostakiem, czy trollem, w obu przypadkach szkodzisz sprawnemu działaniu forum : Arrow: na zewnątrz !

Minęło wystarczająco dużo czasu, odkąd miałeś swoją szansę.

z tą różnicą, że w tym przypadku nie mówiłem o dyskusjach ze mną, ale z kimkolwiek innym – daj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie spędziłeś połowy swoich wiadomości na kierowaniu obelg pod adresem przeciwników, którzy nie podzielali Twoich poglądów, oraz Przyznaję, że się myliłem.

Poza tak zwanymi liberałami, czyli trollami pełniącymi szkodliwą i zgubną misję, którzy są krótkowzroczni, nikogo nie obraziłem.
lista potencjalnie obrażonych to zatem: ABC, Exni i sicetait.
Nie rejestruję swoich irytacji i nie bawi mnie obrażanie, wręcz przeciwnie, ale w obliczu głupoty, w obliczu niesłuchania*, nie wiem, jak inaczej zareagować forum Roll:
Możliwe, że Janic również zapłacił tę cenę jednorazowo z tych samych powodów, dla których nie słuchał (fałszywy proces).

* Mówię o słuchaniu i nieakceptowaniu tego, co mówię, jeśli rozumiesz różnicę.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14982
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 27/03/21, 19:23

eclectron napisał:...........

Tak, ale nie, ale: „podaj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie poświęciłeś połowy swoich wiadomości na bezpośrednie obrażanie przeciwników, którzy nie podzielali twoich opinii”.
OK, teraz się zamknij i rób swoje statystyki, co! Roll:
Co powinniśmy zrobić z ABC? Odpowiedź na obrazku:
Obraz
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez ABC2019 » 27/03/21, 19:41

ABC2019 napisał:z tą różnicą, że w tym przypadku nie mówiłem o dyskusjach ze mną, ale z kimkolwiek innym – daj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie spędziłeś połowy swoich wiadomości na kierowaniu obelg pod adresem przeciwników, którzy nie podzielali Twoich poglądów, oraz Przyznaję, że się myliłem.


to i tak nie będzie ten : Lol:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14982
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 27/03/21, 19:53

ABC2019 napisał:z tą różnicą, że w tym przypadku nie mówiłem o dyskusjach ze mną, ale z kimkolwiek innym – daj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie spędziłeś połowy swoich wiadomości na kierowaniu obelg pod adresem przeciwników, którzy nie podzielali Twoich poglądów, oraz Przyznaję, że się myliłem.

natural-human-disasters/earth-2-t16677.html
Czekamy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14982
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 27/03/21, 20:08

ABC2019 napisał:
ABC2019 napisał:z tą różnicą, że w tym przypadku nie mówiłem o dyskusjach ze mną, ale z kimkolwiek innym – daj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie spędziłeś połowy swoich wiadomości na kierowaniu obelg pod adresem przeciwników, którzy nie podzielali Twoich poglądów, oraz Przyznaję, że się myliłem.


to i tak nie będzie ten : Lol:

Tak, ten też. Ecletron nie spędził 50% swoich postów na obrażaniu Cię. Daleko stąd. Nie wiesz jak liczyć. : Mrgreen:
1 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez eclectron » 27/03/21, 20:13

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:
ABC2019 napisał:z tą różnicą, że w tym przypadku nie mówiłem o dyskusjach ze mną, ale z kimkolwiek innym – daj mi jedną ze swoich dyskusji, w której nie spędziłeś połowy swoich wiadomości na kierowaniu obelg pod adresem przeciwników, którzy nie podzielali Twoich poglądów, oraz Przyznaję, że się myliłem.


to i tak nie będzie ten : Lol:

Tak, ten też. Ecletron nie spędził 50% swoich postów na obrażaniu Cię. Daleko stąd. Nie wiesz jak liczyć. : Mrgreen:

Rzeczywiście, ale teraz kubek jest pełny! : Twisted:

Ktoś do spłukania toalety? : Mrgreen:

Nazywa się je punktami krytycznymi i nieodwracalnością systemów klimatycznych i ekologicznych. : Mrgreen:
To działa tak samo z ludźmi, gdy limity zostaną przekroczone, to koniec. (poza cudem Roll: )
Ostatnio edytowane przez eclectron 27 / 03 / 21, 20: 17, 1 edytowany raz.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16184
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez Remundo » 27/03/21, 20:15

super interesujące Roll:

bezczynność jest matką wszystkich wad.

I zastępca kierowcy zwraca młotek. : Idea:
0 x
Obraz
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez eclectron » 27/03/21, 20:19

Remundo napisał:super interesujące Roll:

bezczynność jest matką wszystkich wad.

I zastępca kierowcy zwraca młotek. : Idea:

Nie jest miło lekceważyć uzasadnioną irytację „siebie” i innych w obliczu trollicznego zachowania ABC : Wink:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14982
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 27/03/21, 20:30

Remundo napisał:bezczynność jest matką wszystkich wad.

Gdybym ci powiedział wszystko, co zrobiłem tego dnia poza Forum, nie uwierzyłbyś mi. : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 151