Co zrobić z ABC2019

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Co zrobić z ABC2019

Sondaż wygasł 08 / 03 / 21, 16: 22

Ostateczny zakaz
7
47%
Wygnanie 2 tygodnie
1
7%
nic nie rób
7
47%
 
Wszystkich głosów: 15
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Co zrobić z ABC2019

przez eclectron » 06/02/21, 16:22

Cóż, poświęcam się, niektórych to pali w palce, Co zrobić z ABC2019, wszystko jest w tytule.
Zależy od Ciebie...
Osobiście uważam, że jest to szkodliwe dla płynnego działania forum, a nawet szkodliwe dla ewolucji świata.

Bardzo aktywny, opisuje wszystko w swojej wąskiej i uproszczonej wizji forum nie oddycha, ciągle myśli na poziomie zerowym iw konflikcie.

Widziałem to wszystko, głosuję na "zdecydowanie odpada"!

PS: Sam się dziwię, że doszedłem do takich skrajności...
3 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 06/02/21, 16:59

Obraz
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez ABC2019 » 06/02/21, 17:21

Nie mam wątpliwości, że JOGER-owcy chcieliby mnie uciszyć, ponieważ nie przepuszczam okazji, by postawić ich przed ich sprzecznościami, to normalne, że mnie nie lubią. Byłbym bardziej wyczulony na krytykę ze strony osób nienależących do tej grupy, ale hej, czekam, żeby zobaczyć...

Ale nie zdziwiłbym się, gdyby ci, którzy głosują przeciwko mnie, to także ci, którzy mają szczególnie dużą skłonność do obrażania swoich przeciwników w swoich postach, w stylu „JOGERA”, co powinno być łatwe do zweryfikowania.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez Christophe » 06/02/21, 17:23

Może poczekaj z decyzją do końca testów AB-C... kto tak bardzo kocha liczby i rygorystyczne metody...

bistro/metoda-anty-troll-l-ab-c-test-it-is-gone-t16681.html

a) Sezon 3 rozpoczyna się jutro wieczorem... kandydaci? : Mrgreen:

Osobiście z ABC, to Obamat puchł w tym tygodniu... więc chciałbym go zobaczyć na drugi sezon! : Chichot:

Nie ty ?

b) Liczby opublikuję po sezonie 3... ale tak jak powiedziałem wcześniej, zablokowanie członka, powiedzmy "zbyt entuzjastycznego", zwiększa udział o ponad 30% w stosunku do liczby wysłanych wiadomości! Bardziej oczywiste, jeśli wydedukujemy niewysłane wiadomości tego członka! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez Christophe » 06/02/21, 17:24

ABC2019 napisał:Nie mam wątpliwości, że JOGER-owcy chcieliby mnie uciszyć, ponieważ nie przepuszczam okazji, by postawić ich przed ich sprzecznościami, to normalne, że mnie nie lubią. Byłbym bardziej wyczulony na krytykę ze strony osób nienależących do tej grupy, ale hej, czekam, żeby zobaczyć...

Ale nie zdziwiłbym się, gdyby ci, którzy głosują przeciwko mnie, to także ci, którzy mają szczególnie dużą skłonność do obrażania swoich przeciwników w swoich postach, w stylu „JOGERA”, co powinno być łatwe do zweryfikowania.


Przypomnij nam, proszę, kim są JOGERzy... JOE Pamiętam moje G i R, kto to jest?
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 06/02/21, 17:28

ABC2019 napisał:Ale nie zdziwiłbym się, gdyby ci, którzy głosowali przeciwko mnie...

Dam ci jedno, abyś zrozumiał moje stanowisko… skoro nie jesteś pewien, czy oskarżać „właściwie”:
Obraz
: Mrgreen:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez Christophe » 06/02/21, 17:30

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:Ale nie zdziwiłbym się, gdyby ci, którzy głosowali przeciwko mnie...

Dam ci jedno, abyś zrozumiał moje stanowisko… skoro nie jesteś pewien, czy oskarżać „właściwie”:
Obraz
: Mrgreen:


Jestem tam!

Obraz
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez ABC2019 » 06/02/21, 17:32

Janic, Obamat, Guy, Electron, Reinoso

aby zrobić statystyki, możemy wziąć ich ostatnich 50 postów i policzyć te, które nie zawierają bezpośrednio agresywnych określeń i obelg w stosunku do ich rozmówców, a ty porównać je z innymi.

W przeciwnym razie, jeśli napiszę naganne posty, powiedz mi, które i dlaczego, wezmę je pod uwagę.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez GuyGadeboisTheBack » 06/02/21, 17:46

ABC2019 napisał:Janic, Obamat, Guy, Electron, Reinoso

Obraz
Ps: Idź robić swoje "statystyki" gdzie indziej... : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez GuyGadeboisTheBack 06 / 02 / 21, 17: 50, 1 edytowany raz.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp .: Co zrobić z ABC2019

przez eclectron » 06/02/21, 17:49

ABC2019 napisał:Nie mam wątpliwości, że JOGER-owcy chcieliby mnie uciszyć, ponieważ nie przepuszczam okazji, by postawić ich przed ich sprzecznościami, to normalne, że mnie nie lubią.

Osobiście nie stawiasz mnie przed moimi sprzecznościami, ale przed swoim wąskim widzeniem, które zafałszowuje każdy problem i nie słyszysz nic o poszerzeniu widzenia, więc tak, to denerwuje, stąd te wyzwiska. Najlepszą rzeczą jest to, że wyjeżdżasz, aby zanieczyszczać gdzie indziej.

Dowód twojej wąskiej wizji.
Wzmacniacz elektroniczny wzmacnia moc o współczynnik A.
Jeśli moc wejściowa wynosi zero, wyjście A x 0 = 0,
moc wyjściowa wynosi zero, z wyjątkiem wewnętrznego szumu wzmacniacza.

Teraz umieszczasz generator białego szumu na wejściu wzmacniacza A.
Na wyjściu masz ten biały szum wzmocniony o współczynnik A.
Jeśli nie jesteś w złej wierze, jak dotąd powinno być w porządku.

Teraz zastępujesz wejściowy generator białego szumu rezystorem.
Na wyjściu masz biały szum rezystancji wejściowej pomnożony przez współczynnik A.
Moc wyjściowa może być użyteczna, jeśli A jest wystarczająco duże.
stp nie dwuwiersz, że biały szum ma zerową moc średnią (co jest prawdą, podobnie jak sektor 50 Hz ...), ale niezerową moc efektywną, podobnie jak sektor 50 Hz, jak wszyscy wiedzą.

Więc jak śmiesz twierdzić, że rezystor nie jest generatorem białego szumu?
Gdyby tak było, na wyjściu wzmacniacza A byłoby zero i żadna użyteczna moc skuteczna.

Zawsze twoja wąska wizja termodynamiki.
Tak, w słowie „fluktuacje termiczne” są co najmniej dwie temperatury, więc opór absolutnie nie jest sprzeczny z termo, działając jako generator, ponieważ z biegiem czasu rzeczywiście występują zmiany temperatury (małe i szybkie)

I moglibyśmy mnożyć tego rodzaju przykłady w nieskończoność, gdzie potrzeba 1000 postów, aby w końcu się zgodzić, a potem do 1001 w końcu się nie zgodzić i znowu jedziemy...... ....

Więc jeśli nazywasz mnie stawianiem czoła moim sprzecznościom, przeciwstawianiem się bzdurom, zgadzam się z tobą.
Poza tym, że jestem zmęczony twoimi głupimi bzdurami.
Ostatnio edytowane przez eclectron 06 / 02 / 21, 17: 58, 2 edytowany raz.
2 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 218