Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie dla chemii?

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez ABC2019 » 05/02/21, 20:09

Obamot napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:och, czuję, że są tacy, którzy tęsknili za swoim powołaniem jako Sherlock Holmes

Ty też nie jesteś mądry, zostawiając tyle śladów. Wiem, kim jesteś, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz... i wiele więcej... ale nic nie powiem. Mam nawet Twoje zdjęcie, na którym widać, że nawet Twój uśmiech nie jest szczery... : Mrgreen:

Twierdzi, że nie ma go już w Grenoble. Toto (przepraszam) Titi. możemy spróbować, mam jego numery : Chichot:
XX : Chichot::

ale tak na poważnie, za bardzo się boicie, czy nie wkurzycie biedaka, który nie ma z tym nic wspólnego? :zaszokować:
bądź jednak ostrożny, nękanie w Internecie zdarza się coraz rzadziej...
https://callalawyer.fr/particulier/droi ... ent-moral/
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez ABC2019 » 05/02/21, 20:16

Obamot napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:och, czuję, że są tacy, którzy tęsknili za swoim powołaniem jako Sherlock Holmes

Ty też nie jesteś mądry, zostawiając tyle śladów. Wiem, kim jesteś, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz... i wiele więcej... ale nic nie powiem. Mam nawet Twoje zdjęcie, na którym widać, że nawet Twój uśmiech nie jest szczery... : Mrgreen:

Twierdzi, że już nie jest...********************

ENERC napisał:W każdym razie następnym razem spróbuj rozdzielić konta nieco bardziej, dopóki nie zapomnisz ^^

I ta sama mania wielu pseudonimów... : Wink:


zostałeś zgłoszony do moderacji za próbę ujawnienia Twojej tożsamości, Obamot

https://www.legavox.fr/blog/maitre-hadd ... s-7937.htm

czyn przywłaszczenia sobie tożsamości osoby trzeciej lub wykorzystania jednego lub większej liczby danych dowolnego rodzaju umożliwiających jej identyfikację w celu zakłócania jej spokoju lub spokoju innych osób albo na szkodę jej honoru lub jej dobra, podlega karze roku kary pozbawienia wolności i grzywny w wysokości 15 000 euro.


A jeśli moderatorzy pozostawią te wiadomości widoczne, staną się współwinni w przypadku skargi.

Edytował Remundo: Nic mi o tym nie wiadomo. Z drugiej strony, zawsze zwracam uwagę na błotnistą atmosferę, kiedy przemawia ABC
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez Obamot » 05/02/21, 20:21

Wskakuj tam... : Arrowd: Aby ujawnić twoją tożsamość, musiałbym ją już znać! I ty to powiedziałeś, nie ja. : Arrowd:

ABC2019 napisał:pdr... Skąd wiesz, że mam szefa w Grenoble? dzwoń do kogo chcesz, jeśli chcesz zrobić z siebie idiotę przed gościem, którego nie znam, to mnie to nie obchodzi!
Wszyscy zauważyliśmy, że nie było pana w Grenoble i że nie jest pan tym, za kogo się podaje, że nie jest. :D Masz dowód i mocny motyw Obraz

Z drugiej strony, Izentrop zaatakował profesora Raoulta bezpośrednio i po imieniu... I to przy kilku okazjach.
Masz na myśli, że przepisy prawne, które przytaczasz, mają zastosowanie do niego i do niego Forum? : Wink:
Ostatnio edytowane przez Obamot 05 / 02 / 21, 20: 33, 1 edytowany raz.
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez ABC2019 » 05/02/21, 20:23

Obamot napisał:Aby ujawnić twoją tożsamość, musiałbym ją już znać!


Niezależnie od tego, czy to ja, czy nie, opublikowałeś wystarczająco dużo danych osobowych, aby kogoś zidentyfikować, i samo to jest nielegalne.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez Obamot » 05/02/21, 20:36

Ale nie, zredagowałem, wierzę ci... Nie jesteś tam, gdzie cię nie ma : Chichot: I nie jesteś tym, kim nie jesteś : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Jak myślisz, że znajdziesz kogoś z tym? : Chichot:

Nie mógłbym publikować danych osobowych osoby, której nigdy nie widziałem, z którą nigdy nie rozmawiałem, której adresu ani nazwiska nie znam i która mnie nie zna. Nigdy więcej… Nazywacie to „personnel ” :?

Potem, jeśli ktoś ujawni dane osobowe na jego temat (absolutnie nie wiem, czy pochodzą one od Ciebie, nie próbowałem się dowiedzieć, co...), ale jest to bardzo nieostrożne i dotyczy wyłącznie zainteresowanych. Pamiętaj, że jeśli tak było w Twoim przypadku i ujawniłeś cokolwiek celowo i najwyraźniej świadomie: zrobiłeś to na własną odpowiedzialność i nikogo innego.
Ostatnio edytowane przez Obamot 05 / 02 / 21, 20: 49, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14993
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4376

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez GuyGadeboisTheBack » 05/02/21, 20:48

Powiedziałem, że nic nie powiem, podtrzymam to, co powiedziałem i nic więcej nie powiem. (Ładne zdanie, prawda?) : Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez ABC2019 » 05/02/21, 20:55

Żartujesz, w ogóle niczego nie edytowałeś, Obamot!!!!

Obamot napisał:Twierdzi, że nie ma go już w **** ***** (przepraszam) ***** możemy spróbować, mam jego numery : Chichot:
04 **** i ****** : Chichot:

znalezienie strony faceta z podanymi przez Ciebie informacjami zajmuje 15 sekund, niezależnie od tego, czy to ja, czy nie, zagrażasz czyjemu spokojowi i jest to nielegalne, a jeśli moderatorzy pozostawią to widoczne, stają się wspólnikami.

Zrobiłem zrzut ekranu dla protokołu, na wypadek gdyby coś poszło nie tak.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez Obamot » 05/02/21, 21:03

Przepraszam, ale to nonsens, po prostu dlatego, że nie może być korelacji między rzeczami, które nie mają ze sobą nic wspólnego (i sam to powiedziałeś).

Cóż, nie rozumiem, mówisz:
- „Zadzwoń, jeśli chcesz"

Więc dajesz „ok”, żeby zadzwonić... Że w sądzie, jak mogę to powiedzieć, już nawet gliniarze będą się śmiać : Chichot:
Nie wiem, dałem te liczby szczęściu.

Ale ponieważ stanowczo temu zaprzeczyłeś, nie sądzę, żebyś był po drugiej stronie linii, wierzę ci. :)

Jeśli chodzi o miasto, równie dobrze mogłem powiedzieć „Tulon” lub „Tuluza” : Arrowd:

ABC2019 napisał:cóż, tak, 01 dla Uniwersytet w Tuluzie III i tak mogłeś zachować ostrożność : Mrgreen:
Jeśli masz coś wspólnego z „Tuluzą”? No cóż, nic o tym nie wiem, przyjacielu!

Ale to wszystko pochodzi od ciebie, nikogo innego :) Nie rozumiem o co ci chodzi ? Dokonujesz tam zniesławienia!
Ostatnio edytowane przez Obamot 05 / 02 / 21, 21: 19, 1 edytowany raz.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez ABC2019 » 05/02/21, 21:16

udawaj głupka, jeśli chcesz, mam nadzieję, że to już nie zajdzie dalej i nie będziesz musiał się tłumaczyć w sądzie...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Mycie ceramiką: cudowne rozwiązanie chemikaliów?




przez Obamot » 05/02/21, 22:00

Ale ten facet mi grozi... : Chichot: Najpierw przestańcie zniesławiać, wasz plan oburzenia, oskarżenia mnie i próby spowodowania mojego zwolnienia, po raz kolejny zakończył się fiaskiem. Masz szczęście, że jestem w dobrym nastroju.

Poza tym, co jeszcze? Ach... Czy masz coś wspólnego z „Tuluzą...?”

Pufa pufa pufa... Powiedzmy więc „Paryż”. : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Podsumujmy trochę... Jedziesz do FS, gdzie miałeś kilka przezwisk, potem trafiasz tutaj, gdzie zachowujesz się obrzydliwie, aż do tego stopnia, że ​​zostałeś wtrącony do lodu na 14 dni. Potem inni musieli za to zapłacić z twojego powodu. Publikujesz (wydaje się) dane osobowe, a potem rozpoznajesz w niektórych z nich siebie... I popadasz w paranoję.

Mówisz o „danych osobowych”, ale to ty szukasz tych „relacji osobistych”, nawiązując kontakt z ludźmi. I to nie tylko trochę. : Arrowd:
ABC2019 napisał:cóż, wyślij Valérie Lemercier do obamot wtedy będzie szczęśliwy : Mrgreen:

ABC2019 napisał:[jeśli koniecznie chcesz o mnie porozmawiać, załóż osobny wątek, rzeczywiście był taki Obamot

ABC2019 napisał:Cóż, ponieważ argumenty obronne są zawsze potrzebne, szukam przypadku, w którym Obamot umieściłby odpowiednie uwagi, poprawiłby liczby, aby podać prawidłowe, miałby ewidentnie rację przeciwko swojemu rozmówcy... czy ktoś (inny niż on) mógłby mi wskazać temat, w którym to się wydarzyło?

ABC2019 napisał:
aerialcastor napisał:Z tego co widzę, nie jest wcale lepiej. Dryf trwa nieprzerwanie.
Teraz Obamot wyjaśnia nam, przy wsparciu wideo YouTube, że dane dotyczące Covida są sfałszowane, aby stworzyć atmosferę wywołującą niepokój, która nakłoniłaby ludność do szczepień. W tym momencie otrzymalibyśmy produkt, który zmieniłby nas w urządzenie 5G.

kolejny wyraźny przykład głębokich powiązań pomiędzy spisek, skrajna prawicaoraz kwestionowanie instytucji demokratycznych. Czasami masz wrażenie, że przeniosłeś się o 100 lat
Tam byłeś silny... Ale jesteś wystarczająco dobry, aby później ustawić się w roli ofiary :: Nie, to nie ty... ofiara, mój przyjacielu : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Jak widzimy, szeroko publikujesz posty w wątkach, których celem jest mnie zburzyć... Jak myślisz, co powiedziałby sędzia na te przykłady twojego „nienagannego” zachowania, hm… :?

Jeśli dobrze rozumiemy, gdy tylko porozmawiamy o medycynie, będziesz miał naukę po swojej stronie, atakujesz innych i będziesz miał sprawiedliwość po swojej stronie...?
Świat tak nie działa.

Gdybyś po prostu przestał brać ludzi za idiotów i zachowywać się jak arogancki drań, nie sądzisz, że wszystko byłoby lepsze?
Jestem w 100% zwolennikiem nauki, tak samo jak: Adrien, Ahmed, Christophe, Gegyx, Guy, Janic, Reinoso, Remundo, Robob, VetusLignum i wielu innych, są to wartościowi rozmówcy. Nawet jeśli nie często się z tym zgadzasz, odpowiedni i doceniony będzie odpowiedni wkład z Twojej strony. Jak możesz wierzyć, że ktoś tutaj chciałby cię skrzywdzić? To absurdalne. Masz słuszne uwagi, ale rzadko kiedy mogę je poprzeć ze względu na wszystko inne.
Nie jesteśmy na miejscu, aby konstruować formułę, według której zamierzasz budować dialog. Ale czasy, kiedy myślałeś, że jesteś nietykalny ze względu na swoją zdolność do przeszkadzania, z której byłeś znany, wydają się minąć. I nie boję się ciebie.
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92