Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Christophe » 03/09/21, 15:15

ABC2019 napisał:No to teraz zastosuj to, bez oszukiwania.


Ok, znajdźmy liczby, a nie fałszywe ...
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez ABC2019 » 03/09/21, 15:17

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:No to teraz zastosuj to, bez oszukiwania.


Ok, znajdźmy liczby, a nie fałszywe ...

ach, ale skąd możesz się dowiedzieć, czy nie są fałszywe?

zacząłeś od skakania na fałszywe liczby (co dało +11 000), oczywiście błąd w liczeniu, krzycząc skandal i mówiąc, że POTWIERDZIŁO, że szczepionki zabijają ludzi (podczas gdy kilka foruminni wyrazili swoje zakłopotanie), a teraz nie przyjmujesz ich już po naprawieniu błędu, ale unieważnia to twoją konkluzję?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Christophe » 03/09/21, 15:31

ABC2019 napisał:zacząłeś od skakania na fałszywe liczby (co dało +11 000), oczywiście błąd w liczeniu, krzycząc skandal i mówiąc, że POTWIERDZIŁO, że szczepionki zabijają ludzi (podczas gdy kilka foruminni wyrazili swoje zakłopotanie), a teraz nie przyjmujesz ich już po naprawieniu błędu, ale unieważnia to twoją konkluzję?


Jesteś zabawny!

Baw się trochę więcej:

Obraz

Jeśli dane nie zostaną zweryfikowane przed OFICJALNĄ publikacją, to nieuchronnie ... OFICJALNE analizy, które z tego wynikają są sfałszowane !! Myślałem, że krzywe stale rosły do ​​36 000 zgonów ... kto by nie pomyślał?

We wszystkich przypadkach jest DOBROWOLNE UJAWNIANIE LICZB URZĘDOWYCH UE PRZEZ PAŃSTWO...moja babcia powiedziałaby: już to wiedziałam! : Evil: : Evil: : Evil:

Samo to jest niewybaczalne w demokracji zdrowia!

Innym problemem jest to, że korekta następnego dnia, która wydaje mi się wysoce fałszywa i zbyt idealna, aby być szczerym! Zgony zatrzymały się cudem pod koniec kampanii szczepień : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Neuneus w twoim rodzaju wierzy w to... ale nie ja! Moja babcia powiedziałaby: już to wiedziałam!

Mówimy o Izraelu czy nie?

Zobaczymy, czy III rynek ukształtuje się w październiku Listopad...

Liczę 10 000 zgonów w 2020 r. 15 000 zgonów w 2020/2021 r., z czego duża część po rozpoczęciu kampanii szczepień ... jeśli 3 krok jest z takim samym wzrostem, możemy przewidzieć 22 500 zgonów na 3 kroku ( hipotetycznie. ...)

Przeczytaj jeszcze raz to, co powiedziałem... zanim zrobisz zniesławienie!
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez ABC2019 » 03/09/21, 15:34

Christophe napisał:
Innym problemem jest to, że sprostowanie wydaje mi się wysoce fałszywe i zbyt doskonałe, aby być uczciwym! Zgony zatrzymały się cudem pod koniec kampanii szczepień : Mrgreen: Mówimy o Izraelu czy nie? Neuneus w twoim rodzaju wierzy w to... ale nie ja! Moja babcia powiedziałaby: już to wiedziałam!

Zobaczymy, czy III rynek ukształtuje się w październiku Listopad...

Przeczytaj ponownie, co powiedziałem.

Wcale nie wydaje mi się to cudem, EHPAD z pewnością zostały zaszczepione znacznie lepiej niż cała populacja (prawdopodobnie ponad 90% wobec mniej niż 70% we Francji i Izraelu), a kiedy widzisz życie w EHPAD, nie jest to specjalnie miejsce, w którym robi się mega jajka do 200 osób tocząc łopaty w rogach : Mrgreen: . Widziałam, jak to poszło u mojej mamy, przy najmniejszym alarmie, małym ponownym zabezpieczeniu, systematycznym teście… że ze szczepionką nie dziwię się, że prawie nie mamy już śmiertelności.

Jestem przekonany, że nie będzie nowej fali...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Janic » 03/09/21, 16:33

Abcon
Jestem przekonany, że nie będzie nowej fali.
a bozo mówi, że teraz wszyscy, którzy mówią coś przeciwnego wśród epidemiologów, mówią, że będzie miał czwartego, a może i innych później. ale przede wszystkim boi się, jak wszyscy hipochondrycy, że kolejne dawki jeszcze bardziej pogorszą kruche zdrowie zaszczepionych. I tak poinformujesz nas o tym, że będziesz hospitalizowany.
wydaje mi się wcale nie cud, EHPAD na pewno mam zostały zaszczepione znacznie lepiej niż w populacji ogólnej (prawdopodobnie ponad 90% wobec mniej niż 70% we Francji i Izraelu),
i tam dostrzegamy wysoką naukową treść jego przemówienia!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Christophe » 03/09/21, 16:42

ABC2019 napisał:Jestem przekonany, że nie będzie nowej fali...


Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Christophe » 03/09/21, 16:43

Krowa, którą zrobiłbym opłacalny ten gif !!

Dziękuję ABC nadal jestem ptdr !!

Weekend zapowiada się na dobry początek! : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Janic » 03/09/21, 16:52

chodź christophe, bądź hojny, oddaj mu wszystkie weekendy, żeby… on też mógł wkurzyć swoich bliskich! : Chichot:
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez Christophe » 03/09/21, 17:03

Janic napisał:chodź christophe, bądź hojny, oddaj mu wszystkie weekendy, żeby… on też mógł wkurzyć swoich bliskich! : Chichot:


Nie, nie, nie, nie w ten weekend, to mnie rozśmieszyło tego popołudnia!

Idź jeszcze jeden na drogę:

Obraz
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp.: Szczepienie przeciw Covid vs śmierć w EHPAD. Prawdziwy i szybki test skuteczności szczepionki u osób wrażliwych w domach opieki




przez ABC2019 » 03/09/21, 19:24

baw się dobrze na weekend : Mrgreen:

Obraz
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 133