Badanie szczepień 2022

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Czy po szczepieniu wystąpiły u Ciebie jakieś skutki uboczne (1,2, 3, XNUMX dawki)?

Możesz wybrać maksymalnie 3 Opcje

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15143
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4428

Badanie szczepień 2022




przez GuyGadeboisTheBack » 23/01/22, 00:53

Aby spróbować zobaczyć rzeczy wyraźniej.
Głosuję na moją żonę. Zapomniałem zaznaczyć „2 dawki”.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez Christophe » 23/01/22, 01:44

Nic nie rozumiemy... A czy te nieszczepionki śmierdzą? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15143
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4428

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez GuyGadeboisTheBack » 23/01/22, 02:08

Christophe napisał:Nic nie rozumiemy... A czy te nieszczepionki śmierdzą? : Mrgreen:

Czego nie rozumiesz? W przeciwnym razie nie interesują nas osoby nieszczepiące, nie mają u nich żadnych skutków ubocznych po szczepieniu.
Należy zastąpić „średni” „średnim” i „silny” „silnym” (na górze)
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez SixK » 23/01/22, 16:52

Czy przed oczami jest bardziej widoczna czarna zasłona (prawdopodobnie mała plamka lub inna choroba),
ból łydki
i liczy się lekki ucisk w górnej części czaszki na koniec dnia?

Czy zwracam na to większą uwagę, czy to szczepienie?

Czy zmniejszenie szumów usznych również się liczy? (tak, mogą być dobre strony! :) )

Czy bardzo obfite okresy też się liczą?
0 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.
Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15143
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4428

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez GuyGadeboisTheBack » 23/01/22, 17:00

SixK napisał:Czy przed oczami jest bardziej widoczna czarna zasłona (prawdopodobnie mała plamka lub inna choroba),
ból łydki
i liczy się lekki ucisk w górnej części czaszki na koniec dnia?

Czy zwracam na to większą uwagę, czy to szczepienie?

Czy zmniejszenie szumów usznych również się liczy? (tak, mogą być dobre strony! :) )

Czy bardzo obfite okresy też się liczą?

Masz wybór. Widzę, że nikt nie odpowiedział, w związku z czym moglibyśmy (gdybyśmy byli głupi) powiedzieć, że szczepionki nie mają skutków ubocznych, zgodnie z tym wewnętrznym badaniem.
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez SixK » 23/01/22, 17:44

GuyGadeboisLeRetour napisał:
SixK napisał:Czy przed oczami jest bardziej widoczna czarna zasłona (prawdopodobnie mała plamka lub inna choroba),
ból łydki
i liczy się lekki ucisk w górnej części czaszki na koniec dnia?

Czy zwracam na to większą uwagę, czy to szczepienie?

Czy zmniejszenie szumów usznych również się liczy? (tak, mogą być dobre strony! :) )

Czy bardzo obfite okresy też się liczą?

Masz wybór. Widzę, że nikt nie odpowiedział, w związku z czym moglibyśmy (gdybyśmy byli głupi) powiedzieć, że szczepionki nie mają skutków ubocznych, zgodnie z tym wewnętrznym badaniem.


Skąd wiesz, czy wszystkie te objawy pochodzą ze szczepienia, czy z czegoś innego?
0 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.

Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15143
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4428

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez GuyGadeboisTheBack » 23/01/22, 18:17

SixK napisał:Skąd wiesz, czy wszystkie te objawy pochodzą ze szczepienia, czy z czegoś innego?

Tak, co? Nie jestem lekarzem, a tym bardziej. Krótko mówiąc, nie chcesz brać udziału, nie bierzesz udziału... Myślę, że możemy usunąć tę ankietę i zachować jasnowidzenie!
0 x
kości
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 11/11/05, 14:28
x 8

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez kości » 23/01/22, 20:33

Dobry wieczór,
Ja też głosowałem na moją żonę, bo dla mnie nie ma skrzynki : Mrgreen:
Po drugiej dawce miała poważny atak zapalenia wielostawowego i musiała przerwać przyjmowanie leku na miesiąc.
A ponieważ pracuje w branży medycznej, wkrótce powinna otrzymać trzecią dawkę...
Lekarz prowadzący nie chce jej z tego zwolnić, mimo że kiedy poszła do niego w środku kryzysu i biorąc pod uwagę jej stan, powiedział jej, że trzeciej dawki nie dostanie.
Teraz się odwdzięcza, mówiąc, że rozkazy przychodzą z góry i ona musi się ich słuchać!
2 x
O szóstej wymierania życia na Ziemi?
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13768
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1531
Kontakt :

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez izentrop » 24/01/22, 09:18

SixK napisał:Skąd wiesz, czy wszystkie te objawy pochodzą ze szczepienia, czy z czegoś innego?
Pytanie o stosunek korzyści do ryzyka reakcji, które nie są specyficzne dla szczepionek mRNA...
W przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów (RZS) istnieje wiele interakcji pomiędzy determinizmem choroby, zalecanymi metodami leczenia, infekcjami i szczepionkami. Wiemy, że samo RZS sprzyja niektórym infekcjom, takim jak infekcje płuc (pneumokoki, Haemophilus), zapalenie tkanki łącznej, zapalenie kości i szpiku oraz septyczne zapalenie stawów (gronkowiec), a przede wszystkim różne bakteriemie. Ponadto leczenie (kortyzon, leki immunosupresyjne, bioterapie itp.) przepisywane w celu złagodzenia tej wyniszczającej choroby może pogorszyć to zjawisko, zwiększając ryzyko infekcji oportunistycznych (pneumocystoza, nokardioza, wirus cytomegalii, gruźlica reaktywna).

Z drugiej strony wiemy, że niektóre szczepionki mogą zapobiegać niektórym potencjalnie poważnym chorobom. Celem jest zatem znalezienie kompromisu dla każdego pacjenta i dostosowanie „skrojonego na miarę” indywidualnego programu szczepień.
http://www.polyarthrite-andar.com/Vacci ... t-realites
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6586
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1674

Odp.: ankieta na temat szczepień 2022




przez Macro » 24/01/22, 09:54

kości napisał:Dobry wieczór,
Ja też głosowałem na moją żonę, bo dla mnie nie ma skrzynki : Mrgreen:
Po drugiej dawce miała poważny atak zapalenia wielostawowego i musiała przerwać przyjmowanie leku na miesiąc.
A ponieważ pracuje w branży medycznej, wkrótce powinna otrzymać trzecią dawkę...
Lekarz prowadzący nie chce jej z tego zwolnić, mimo że kiedy poszła do niego w środku kryzysu i biorąc pod uwagę jej stan, powiedział jej, że trzeciej dawki nie dostanie.
Teraz się odwdzięcza, mówiąc, że rozkazy przychodzą z góry i ona musi się ich słuchać!


Moi lekarze też nie chcą mnie zwolnić ze szczepień, nawet jeśli obecnie mam kryzys reumatoidalny... Z drugiej strony są skłonni przepisywać szczepionki, ale sami ich nie wstrzykiwają...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed, gegyx, Majestic-12 [Bot] i goście 176