Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Christophe » 08/03/21, 12:20

ABC2019 napisał:Chodzi mi o to, że nie jest normalne wyrzucanie nam krytykowania JOGERÓW, kiedy robią to bardzo systematycznie, dużo gwałtowniej, nigdy ich nie wspierając i nic im się nie mówi.


To nie jest (całkowicie) prawda! Często mają telefony w celu zamówienia! Obamot i Janic mieli ostatnio przymusowe wakacje!

Umiar musi być jak najbardziej neutralny, ale wszyscy jesteśmy ludźmi! Nie ma więc czegoś takiego jak idealna neutralność!

Ale mogę ci powiedzieć, że ćwiczenie nie jest łatwe z zespołem, który mamy przed sobą (włączyłeś ... a ja uwzględniłem niektóre przedmioty, w których aktywnie uczestniczę ... z pasją, nawet czasami ... Kiedy kochamy, nie liczymy się !) !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez 1360 » 08/03/21, 12:37

Christophe napisał:ps: nawet nie odpowiadam 1360 ...


To dobrze, nie spodziewałem się odpowiedzi. Samo usunięcie konta nie powinno być trudne.

Dzięki, miłej zabawy.
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Christophe » 08/03/21, 12:51

Zrobione ... po dobrym ... jeśli nie jesteś szczęśliwy, po prostu przyjdź lub weź udział ... naturalnie!
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Janic » 08/03/21, 12:52

1360
To dobrze, nie spodziewałem się odpowiedzi. Samo usunięcie konta nie powinno być trudne.
Dzięki, miłej zabawy.
po prostu powstrzymaj się od interwencji!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Christophe » 08/03/21, 12:58

To jest dokładnie to, co właśnie powiedziałem!

Od ponad 20 lat nigdy nie prosiłem o usunięcie konta internetowego: już nie chodzę i basta!

Po co więc robić z tego wielkie rzeczy, jeśli nie chodzi o chęć zaszkodzenia społeczności lub wzmocnienia własnego ego? (nie jestem zadowolony, mówię to głośno i wyraźnie?!)
0 x
Rajqawee
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/02/20, 09:21
Lokalizacja: Occitanie
x 577

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Rajqawee » 08/03/21, 13:19

Tyle tylko, że w zasadzie nie kwestionujemy też prawa.

Facet prosi o usunięcie swojego konta: zrób to i basta, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Macro » 08/03/21, 13:22

Kiedyś chciałem usunąć moje kulki z forum mechanicy samochodowi po uświadomieniu sobie osobowości jego administratora ... nie chciałem już mieć z nim nic wspólnego ... bawiłem się dobrze edytując wszystkie moje wiadomości, zostawiając tylko smyleya (minęło dużo czasu piekielnie dużo) zaczynając od najstarszej i zostawiając małą pożegnalną wiadomość, która wprawiła go w furię ... Dwie lub trzy pełne noce, które tam spędziłem ... Kilka miesięcy później jego forum i wszystkie jego sztuczki zniknęły z sieci ... myślę, że z prawnego punktu widzenia bardzo przysłużyło się to wielu członkom, którzy nie mogli zrobić tego samego co ja (zablokował wtedy wiadomości edycyjne) ....

Christophe ma możliwość usunięcia konta i wiadomości z konta za pomocą 3 lub 4 kliknięć… Problem w tym, że denaturuje on treść dyskusji… I pozostają cytaty z relacji sporządzone przez innych…. ..
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Rajqawee
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/02/20, 09:21
Lokalizacja: Occitanie
x 577

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Rajqawee » 08/03/21, 13:35

Ale w końcu kogo to obchodzi. Jeśli facet ma prawo usunąć treści, których jest autorem, konto jest usuwane bez zadawania pytań.
W przeciwnym razie staniemy się trochę tym, co krytykujemy gdzie indziej, kiedy mówimy o prawach i wolnościach, prawda?
To nie jest atak, po prostu wydaje mi się, że jest to bardzo prosta sytuacja, która powinna szybko się skończyć ^^
0 x
Biobomb
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 681
Rejestracja: 02/10/20, 21:13
x 141

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Biobomb » 08/03/21, 13:39

Makro napisał:
Christophe ma możliwość usunięcia konta i wiadomości z konta za pomocą 3 lub 4 kliknięć… Problem w tym, że denaturuje on treść dyskusji… I pozostają cytaty z relacji sporządzone przez innych…. ..


Wydaje mi się, że CNIL może wymusić „usunięcie” konta na wniosek jego inicjatora, zastępując jego pseudonim przez „usunięty członek”.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez gegyx » 08/03/21, 13:43

Rajqawee /
To nie jest prawda.
Ale jednocześnie, gdyby uczestnicy unikali umieszczania „rzeczy” lub obelg w swoim piśmie, nie byłoby problemu. :D
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 139