Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)




przez aerialcastor » 08/01/21, 10:38

Chcę usunąć swoje konto.
Nie mogłem znaleźć opcji w menu.
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobić?


Powodem jest to, że nie chcę być kojarzona z tym, czym staje się Econologie: forum dla nieskrępowanego populisty (Obamota), który nie waha się zamieniać fałszywych wiadomości w prawdę, oszukiwać i kłamać na temat liczb, a nawet oficjalnego upubliczniania fałszywych wiadomości. dokumenty promujące jego idee. Nie wspominając już o widoczności, jaką dawali najgorszym ploterom youtube.
1 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Usuwanie konta Econology




przez Macro » 08/01/21, 10:43

Oczywiście nie możesz usunąć swojego konta. Możesz poprosić o to admina... Nie wiem czy sms go do tego zobowiązuje (ale moim zdaniem tak) usunięcie konta i wszystkiego co wrzuciłeś zajmuje 1 min (przynajmniej na innym forum tyle czasu zajmuje mi usunięcie robota i jego zanieczyszczenia)...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Usuwanie konta Econology




przez aerialcastor » 08/01/21, 10:47

Zobaczę z Christophem, czy nie znajdę innego rozwiązania.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.

Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Usuwanie konta Econology




przez Christophe » 08/01/21, 10:47

Jeśli potępianie naukowej niewiadomej i nikczemnych metod (badanie firmy Pfizer) jest dla ciebie populizmem, nie zgadzam się i myślę, że zasadniczo się mylisz… ale będę walczył do śmierci, abyś miał prawo do Powiedz to
: Wink:

Jest jeszcze wiele dobrych rzeczy... co do reszty...

Ale tak, w formularzu, istnieją metody stosowane w formularzu, które należy przejrzeć!

Dbamy o to... patrz 2 linki : Arrowd:
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Usuwanie konta Econology




przez Christophe » 08/01/21, 10:50

Możesz czytać :

bistro / listing-of-trolls-of-forum-t16381.html
bistro/metoda-anty-troll-l-ab-c-test-it-is-gone-t16681.html

I możesz też publicznie potępić te metody, zamiast potępiać całe firum… w przypadku, gdy oświadczysz, że byłem po twojej stronie i opinii…

Z resztą po prostu już nie wchodź, możemy dezaktywować twoje konto lub nawet je usunąć, ale stare wiadomości wysłane nie będą po to, żeby pewne dyskusje nie były niezrozumiałe...

Covid doprowadza do szału nawet zdrowych...
1 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Usuń konto z forum




przez aerialcastor » 08/01/21, 11:10

To prawda, że ​​​​potępia wszystkich forum ze względu na zachowanie członka nie jest to zbyt uczciwe. Przepraszam szczególnie za wszystko związane z leniwym ogródkiem warzywnym.

Ale Obamat jest tak wszechobecny, prawie w każdym wątku, że jest trochę jak personifikacja forum. I daje obraz a forum stronniczy, gotowi na wszelkie manipulacje, którzy nie przyjmują argumentów i którzy nękają tych przeciwników. Trochę jak „Nigdy się nie poddamy” Trumpa.
To mnie nie interesuje. A ja nie mam czasu.



Naprawdę chcę usunąć swoje konto. W porządku, jeśli moje stare wiadomości pozostaną.


Dziękuję i dobra kontynuacja na przyszłość.
1 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.

Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Usuń konto z forum




przez Christophe » 08/01/21, 11:23

Rozumiem, nawet jeśli uznam tę decyzję za radykalną: po prostu nie przychodź więcej… problem w tym, że covidowe zarządzanie kryzysowe zachęca do zachowań paranoicznych lub konspiracyjnych… potępianie faktów naukowych pomijanych przez decydentów, to wszystko przeciwieństwo spisku ...to nawet antykonspiracyjne...

widziałeś bistro / co to jest-jak-to-obamot-t12250.html ??? Jest przestarzały… czasami obamot to podręcznikowy przypadek… oczywiście szkoła psychiatryczna!
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Usuń konto z forum




przez aerialcastor » 08/01/21, 11:35

Znam dokładnie sprawę Obamota.


To może wydawać się przesadą, ale to, co widzę, to dryf Qanon.
Aby wziąć inny przykład, kiedy czytasz forum, dochodzisz do wniosku, że sok z marchwi regeneruje amputowane ręce.

Pobyt gwarantowany.

Zresztą prawie nigdy nie interweniuję. Nikt nie zauważy mojego odejścia.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.

Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Usuń konto z forum




przez Remundo » 08/01/21, 11:37

Zgadzam się z analizami Christophe'a i pozwalam sobie na jedną uwagę.

Nie należy przywiązywać zbytniej wagi do dyskusji a forum. Szybko odpadają w cyfrowym zapomnieniu.

W tym czasie jesteśmy „nadwrażliwi”, ale to nie jest racjonalne, musimy wziąć to wszystko z perspektywy i równowagi.
2 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15995
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Usuń konto z forum




przez Remundo » 08/01/21, 11:39

aerialcastor napisał:Zostać znaczy poprzeć.

Myślę, że nie.

Nie przychodzimy tutaj, aby „popierać”, ale wymieniać.

co do niektórych tematów, jest tak wiele polemik, że „ Forum„nie ma oficjalnego stanowiska.

ale każdy ma prawo przebywać, wyjeżdżać, dyskretnie czytać lub uczestniczyć... aktywnie. Wszystko niezależnie.
1 x
Obraz

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 278