Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez GuyGadeboisTheBack » 07/03/21, 14:40

Remundo napisał:Poproszę kawę z rogalikami...

Co więcej, nadal mam ból czekoladowy. Jeśli chodzi o kawę, masz szczęście, mamy taką, która pochodzi z rzemieślniczej palarni w Trieście...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Obamot » 07/03/21, 16:10

1360 napisał:Witam,

Ja również proszę o usunięcie konta.

Ce forum jest zmonopolizowana przez cztery lub pięć osób, które systematycznie psują wszystkie dyskusje wielkimi bitwami ego, mając nadzieję, że w końcu dowiemy się, kto ma największą.

Pomiędzy zwolennikami teorii spiskowych, tymi, którzy są przekonani o posiadaniu nadprzyrodzonych darów, ślepymi weganami, wyznawcami prawa najmniejszego wysiłku i innymi marionetkami tego samego stylu, jasne jest, że forum nie ma nic wspólnego z tym, co było na początku.

Jedynym tematem, który pozostaje interesujący, jest leniwy ogród Didiera, ale nie jestem pewien, czy ten ostatni nie żałuje, że go tutaj otworzył...

Nawet administrator otwiera tematy, w których ze zdziwieniem zauważa, że ​​opony czterosezonowe lepiej radzą sobie na śniegu niż letnie (co za miarka), albo że dał się nabrać na „mechanika garażowego”, który godzi się „naprawić” jego auto bez fakturę i części, które nie pochodziły od niego. Oczywiście, że to śmieszne, ale pokazuje poziom.

Krótko mówiąc, jestem zarejestrowany w tym celu forum teraz mnie to zawstydza, więc proszę o usunięcie mojego konta.

Dobry niedzielę.
W zasadzie nie biorę udziału w tego typu śmieciowych wątkach, ale na wszelki wypadek podczas moich „wakacji” autor wątku NIE wniósł absolutnie ŻADNEGO wkładu w forum (nie więcej niż ty). A jeśli chodzi o treść, rzucam Ci wyzwanie, abyś wyłapał najmniejszy post, w którym się myliłem, wtedy natychmiast napiszę mea culpa i czegoś się nauczę!

Jeśli chodzi o ego, jeśli mogę tak powiedzieć, mam przez to na myśli, że gorzko żałuję twojej decyzji, ale jednocześnie uprzejmie proszę cię, abyś z niej zrezygnował. Widząc, co powiedział ci Christophe, myślę, że się na to zdecydujesz. trochę mocny:

Christophe napisał:
1360 napisał:
eclectron napisał:Jeśli zależy Ci na obecnym systemie, to nie narzekaj, że musisz pracować jak osioł i w stresie zdezerterowałem : Mrgreen:


To szalone, jak pasożyty żyjące na haku społeczeństwa zawsze kojarzą słowo „praca” ze słowem „stres”. Cóż, zaletą bycia wszechstronną zawodniczką jest to, że nie ryzykujesz ani jednego, ani drugiego...

Zaskoczę Cię, ale pracuję, zarabiam bardzo dobrze i nie stresuję się.

Powiedz sobie, że masz szczęście, że żyjesz w kraju, który toleruje sprawy socjalne i że jeśli możesz sobie pozwolić na nic nie robienie, to dlatego, że są ludzie, którzy właśnie pracują.

Zatem mówienie bzdur, aby poczuć, że istniejesz, jest w porządku, ale szanowanie ludzi, którzy pozwalają ci być palantem, jest lepsze;)

Miłej niedzieli (nawet jeśli dla Ciebie jest to codziennie niedziela...)


Pasożyty, haczyk społeczeństwa, sprawy społeczne, fałszywe przekonanie o absolutnej konieczności posiadania pracy do życia, codziennie w niedzielę... Czy tylko ty pracujesz na tym świecie, żeby cię usłyszeć? :zaszokować:

To skupienie bzdur w kilku zdaniach, które zasługuje na to, aby wejść do annałów forum (analny? Nie wiem... : Mrgreen: )

I oczywiście jako Szwajcar zbierasz i wydajesz jak najwięcej (mniam, mniam), a na pewno bronisz tajemnicy bankowej, uchylania się od płacenia podatków i uchylania się od płacenia podatków (przepraszam za optymalizację, lol)… oczywiście, że mogą ci zapłacić za oszustwo… Ponieważ mamy do czynienia z prawdziwym oszustwem społecznym, więc to są prawdziwe przypadki społeczne (nie podam ci krzywej porównawczej… istnieje podział przynajmniej od 1 do 10!)… Moglibyśmy nawet o tym porozmawiać sprawy aspołeczne!

Te ostatnie wybrały przypadki aspołeczne... większość przypadków społecznych nie ma wyboru, w przeciwnym razie cierpimy na pecha życiowego!

Nie bronię bezczynności, wręcz przeciwnie, ale wiedz, że nie każdy ma to, co uważasz za szansę...

Czyli emeryci to też dla Ciebie cass? :zaszokować:


Proszę ponownie rozważyć decyzję o opuszczeniu serwisu forum, uczestnicz więcej, jesteś ważnym i zdrowym facetem.
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 07/03/21, 18:03

Remundo napisał:nie denerwuj się!.

nawiązujesz kontakt, Remundo. W rzeczywistości moderacja (ty i Christophe) pozwoliła grupie zozo (głównie tych, których nazwałem JOGERAMI) zalać forum z ich nieudolnymi teoriami, które nieustannie starają się zaprzeczyć najprostszym zasadom naukowym, z ich brakiem argumentów, z systematycznym brakiem odniesień innych niż ich filmy i strony spiskowe, ich nieustannymi obelgami (której niektórym towarzyszą paranoiczne hipotezy na temat natury niektórych pseudonimów) i ich filmami, które dają pierwszeństwo najgorszym teoretykom spisku w sieci.

Co więcej, praktycznie interweniujesz tylko wtedy, gdy są krytykowani, nigdy lub prawie nigdy, gdy cały czas wylewają swoją żółć i bzdury. forum. Wystarczy spojrzeć na listę ostatnio opublikowanych wiadomości, aby mieć wagę, jaką nabrały forum.

Więc w końcu mamy forum zasługujemy, a jeśli wartościowi ludzie odejdą lub przestaną publikować, nie bądź zaskoczony.
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Janic » 07/03/21, 18:24

nadęty facet! Od roku zalewa tę stronę swoimi urojeniami, a to wszyscy inni pasożytują, on naprawdę ma narcystycznego melona!
5 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 07/03/21, 18:26

tak jak mówiłem, mamy forum na które zasługujemy. Jeśli umiar da ci swobodę i cenzuruje tych, którzy cię krytykują, poniesie to konsekwencje.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Obamot » 07/03/21, 18:38

Nie zdarzyłoby się to, gdybyś był rozsądny, nie miał uprzedzeń, postępował jak Remundo, który wie, jak krytykować/moderować, kiedy jest to w porządku, a także pogratulować, kiedy jest to uzasadnione. Zdarzyło mi się „polubić” niektóre Twoje posty (z takim samym nastawieniem i życzliwością), jak w przypadku Izy, tobie nigdy. Szczerze mówiąc, jest to naprawdę śmieszne i nie do zniesienia (chociaż powinieneś dawać przykład) jest wyczuwalna zła wiara, jaką w to włożyłeś! Tak, jesteś naprawdę BARDZO spuchnięty!

Powtarzam wszystkie moje życzenia do 1360, aby został.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Remundo » 07/03/21, 19:13

ABC2019 napisał:
Remundo napisał:nie denerwuj się!.

nawiązujesz kontakt, Remundo. W rzeczywistości moderacja (ty i Christophe) pozwoliła grupie zozo (głównie tych, których nazwałem JOGERAMI) zalać forum z ich nieudolnymi teoriami, które nieustannie starają się zaprzeczyć najprostszym zasadom naukowym, z ich brakiem argumentów, z systematycznym brakiem odniesień innych niż ich filmy i strony spiskowe, ich nieustannymi obelgami (której niektórym towarzyszą paranoiczne hipotezy na temat natury niektórych pseudonimów) i ich filmami, które dają pierwszeństwo najgorszym teoretykom spisku w sieci.

Co więcej, praktycznie interweniujesz tylko wtedy, gdy są krytykowani, nigdy lub prawie nigdy, gdy cały czas wylewają swoją żółć i bzdury. forum. Wystarczy spojrzeć na listę ostatnio opublikowanych wiadomości, aby mieć wagę, jaką nabrały forum.

Więc w końcu mamy forum zasługujemy, a jeśli wartościowi ludzie odejdą lub przestaną publikować, nie bądź zaskoczony.

odnośnie atmosfery, którą również tutaj tworzycie, Nie mam o Tobie zbyt dobrego mniemania.

zdecydowanie należysz do tych, którzy chcą mieć rację niemal we wszystkim, pisząc setki wiadomości.
2 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez GuyGadeboisTheBack » 07/03/21, 19:42

Uważam, że wszystkim (lub prawie wszystkim) brakuje czegoś fundamentalnego... Dowiedzcie się, co to jest. : Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 07/03/21, 19:52

Remundo napisał:zdecydowanie należysz do tych, którzy chcą mieć rację niemal we wszystkim, pisząc setki wiadomości.

co forumPublikują post, myśląc, że się myli?
„Setki wiadomości” to tylko odpowiedź na tyle nienormalnych wiadomości od JOGERA, zauważycie, że z innymi dyskutuję znacznie mniej – i że każdy post jest odpowiedzią na poprzedni.

Po prostu jestem jednym z nielicznych, którzy nadal na nie odpowiadają, ale jeśli chcesz zostawić im swobodę i zabronić im zaprzeczania, powiedz to szczerze, będzie łatwiej.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez GuyGadeboisTheBack » 07/03/21, 20:23

ABC2019 napisał:

Bez komentarza.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 96