Dlaczego homeopatia przeraża Big Pharmę?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez ABC2019 » 08/12/20, 13:53

Janic napisał:ABC2019 »08, 12:20
dobrze zgadzam się z tobą co do twoich źródeł, mam to samo
O tak ? Tego rodzaju ?
tego samego rodzaju, co wy, w szczególności w miejscach reprezentacyjnych ciał homeopatów. Znasz ich tak dobrze jak ja.
Jakie witryny, aby zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje!

Już Ci odpowiedziałem w tej kwestii, wskażę je innym zainteresowanym osobom, gdy o nie poproszą - ale jeśli chcesz dać im swoje, nie wahaj się.

Z drugiej strony „Biblioteka Narodowa” zwróciłabym uwagę, że to nie jest źródło, to biblioteka. Powinien nauczyć się cytować.
Kolejne głupie rozumowanie! Co to jest biblioteka? Miejsce, w którym są książki posortowane tematycznie, tak, tak, możesz to sprawdzić samemu. Więc podnosisz tyłek z krzesła i idziesz skonsultować się z nimi na miejscu, to nic nie kosztuje!

po prostu nie nazywa się to „dawaniem referencji”, to wszystko.
chcesz się jeszcze raz pośmiać! Czy twoja sekta ma ci tylko to do zaoferowania? Wymień osoby, które uciekły za magiczną akcją i gdzie ukryłeś setki tysięcy świadectw z pola?
tam ludzie praktykowali homeopatię i dlatego doskonale znają „świadectwa ziemi”.
Ach, ah, ah, oh, oh, oh! Gdyby znali wspomniane zeznania, nie oddaliby kurtki, ale zwróciliby się o poradę do lekarza z długą praktyką w celu zweryfikowania jej prawdziwości na pacjentach. Ale jeśli byli zadowoleni z własnych niepowodzeń, to z pewnością nie mogą myśleć o niczym innym.

najwyraźniej ćwiczyli inaczej niż ty, więc przepraszam, ufam im bardziej niż Panu Biustonoszowi, który odpycha sokiem-warzywnym i leczy-cukrem.



czy religie są częścią medycyny? Wszyscy H to lekarze po ukończeniu alopatii, a nie wierzący w magiczne działania, w przeciwnym razie jest to oskarżenie doktorów A o robienie tego samego! Oskarżasz ich, jeśli zrozumiałem

Nie powiedziałem, że religie są częścią medycyny, mówię ci tylko, że religie dowodzą, że można przekonać setki milionów ludzi o istnieniu rzeczy, na poparcie których nie ma żadnych faktów. To tylko faktyczna obserwacja.
Nic nowego ani specjalnego. Jeśli pacjenci zauważą poprawę w A, lekarz przypisze to swojemu lekowi, tak samo w przypadku H. Czy te obiektywne fakty czy nie?
Nawet to, że powinieneś być w stanie to rozgryźć… chociaż?!

Wystarczy przeczytać odnośniki, które ci podałem, aby zrozumieć, że w rzeczywistości tak nie jest, jak H. chodzenie: nie więcej niż wiara w soki warzywne i modlenie się do Jezusa Chrystusa o odrastanie ręki, ponieważ nie ma potwierdzonego doświadczenia, w którym dokładnie to się stało.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez Janic » 08/12/20, 14:22

ABC2019 »08, 12:20
Janic napisał:
Jakie strony, żeby zainteresowane osoby mogły się udokumentować!
Już Ci odpowiedziałem w tej kwestii, wskażę je innym zainteresowanym osobom, gdy o nie poproszą - ale jeśli chcesz dać im swoje, nie wahaj się.
Nie ma problemu, mam mnóstwo czasu, ale przyjdzie taki czas, kiedy trzeba będzie odpuścić!
po prostu nie nazywa się to „dawaniem referencji”, to wszystko.
To się nazywa wskazywanie źródeł, z których można korzystać setkami w którym są referencje i referencje z terenu, a nie puste rozmowy w stylu AFIS
chcesz się jeszcze raz pośmiać! Czy twoja sekta ma ci tylko to do zaoferowania? Wymień osoby, które uciekły za magiczną akcją i gdzie ukryłeś setki tysięcy świadectw z pola?
tam ludzie praktykowali homeopatię i dlatego doskonale znają „świadectwa ziemi”.
Ach, ah, ah, oh, oh, oh! Gdyby znali wspomniane zeznania, nie oddaliby kurtki, ale zwróciliby się o poradę do lekarza z długą praktyką w celu zweryfikowania jej prawdziwości na pacjentach. Ale jeśli byli zadowoleni z własnych niepowodzeń, to z pewnością nie mogą myśleć o niczym innym.
oczywiście ćwiczyli w przeciwieństwie do ciebie, więc przepraszam, że już im nie ufam
Poza tym, że powiedziałem to i powtórzę, nie jestem jednym z praktyków i dlatego moja opinia jest więcej niż drugorzędna, liczy się opinia tysięcy profesjonalistów H, o których nie chcesz słyszeć.
Czy religie są częścią medycyny? Wszyscy H są alopatycznymi lekarzami, nie wierzącymi w magiczne działania, sinon to oskarżanie lekarzy A o robienie tego samego!Dobrze ich oskarżasz, jeśli dobrze zrozumiałem
Nie powiedziałem, że religie są częścią medycyny, mówię ci tylko, że religie dowodzą, że można przekonać setki milionów ludzi o istnieniu rzeczy, na poparcie których nie ma żadnych faktów. To tylko faktyczna obserwacja.
Nie ma zastosowania w porównaniu bez powodu, ponieważ właśnie fakty są rzeczywiście na poparcie, pomimo twojego zaprzeczenia patologicznej ignorancji. Ale jeśli mówisz, że ma to zastosowanie w medycynie wielkiej farmacji, to jestem z tobą: 157.000 XNUMX zgonów z powodu raka rocznie we Francji. To więcej niż złamana ręka i brak soku warzywnego.
Nic nowego ani specjalnego. Jeśli pacjenci zauważą poprawę w A, lekarz przypisze to swojemu lekowi, tak samo w przypadku H. Czy te obiektywne fakty czy nie?
Nawet to, że powinieneś być w stanie to rozgryźć… chociaż?!
Wystarczy przeczytać odnośniki, które ci podałem, aby zrozumieć, że w rzeczywistości tak nie jest, jak H. rynek :
Jakie referencje? Nie wiesz nic o H-medycynie i wiesz lepiej niż tysiące H, że to nie tak działa? Próżny!
Nadal czekamy na prawdziwe referencje od prawdziwych praktyków homeopatii, nie ma dwóch rozczarowanych własną praktyką! Cytowane przez AFIS z braku czegoś lepszego, to znaczy nic!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez ABC2019 » 08/12/20, 14:33

Janic napisał:ABC2019 »08, 12:20
Janic napisał:
Jakie strony, żeby zainteresowane osoby mogły się udokumentować!
Już Ci odpowiedziałem w tej kwestii, wskażę je innym zainteresowanym osobom, gdy o nie poproszą - ale jeśli chcesz dać im swoje, nie wahaj się.
Nie ma problemu, mam mnóstwo czasu, ale przyjdzie taki czas, kiedy trzeba będzie odpuścić!
po prostu nie nazywa się to „dawaniem referencji”, to wszystko.
To się nazywa wskazywanie źródeł, z których można korzystać setkami w którym są referencje i referencje z terenu, a nie puste rozmowy w stylu AFIS

nadal nie, wskazując „bibliotekę narodową” bez podania dokładnego odnośnika, co nie nazywa się „wskazaniem źródeł”.

Ale skoro jesteś do bani w metodologii naukowej, nie jest to specjalnie zaskakujące.

chcesz się jeszcze raz pośmiać! Czy twoja sekta ma ci tylko to do zaoferowania? Wymień osoby, które uciekły za magiczną akcją i gdzie ukryłeś setki tysięcy świadectw z pola?
tam ludzie praktykowali homeopatię i dlatego doskonale znają „świadectwa ziemi”.
Ach, ah, ah, oh, oh, oh! Gdyby znali wspomniane zeznania, nie oddaliby kurtki, ale zwróciliby się o poradę do lekarza z długą praktyką w celu zweryfikowania jej prawdziwości na pacjentach. Ale jeśli byli zadowoleni z własnych niepowodzeń, to z pewnością nie mogą myśleć o niczym innym.
oczywiście ćwiczyli w przeciwieństwie do ciebie, więc przepraszam, że już im nie ufam
Poza tym, że powiedziałem to i powtórzę, nie jestem jednym z praktyków i dlatego moja opinia jest więcej niż drugorzędna, liczy się opinia tysięcy profesjonalistów H, o których nie chcesz słyszeć.


tak, są też setki tysięcy księży i ​​imamów, którzy uczą religii miliardy ludzi, i czego to dowodzi?


Czy religie są częścią medycyny? Wszyscy H są alopatycznymi lekarzami, nie wierzącymi w magiczne działania, sinon to oskarżanie lekarzy A o robienie tego samego!Dobrze ich oskarżasz, jeśli dobrze zrozumiałem
Nie powiedziałem, że religie są częścią medycyny, mówię ci tylko, że religie dowodzą, że można przekonać setki milionów ludzi o istnieniu rzeczy, na poparcie których nie ma żadnych faktów. To tylko faktyczna obserwacja.
Nie ma zastosowania w porównaniu bez powodu, ponieważ właśnie fakty są rzeczywiście na poparcie, pomimo twojego zaprzeczenia patologicznej ignorancji.
[/ Quote]
nie, z pewnością nie ma żadnych wiarygodnych faktów, które by to potwierdzały, nie bardziej niż w przypadku religii, w przeciwnym razie jest całkiem oczywiste, że zacytowałbyś je dokładnie, zamiast mówić „jest w bibliotece narodowej”.

A tak przy okazji, w Bibliotece Narodowej są też traktaty teologiczne... i to też niczego nie dowodzi o prawdziwości religii.


Jakie referencje? Nie wiesz nic o H-medycynie i wiesz lepiej niż tysiące H, że to nie tak działa? Próżny!
Nadal czekamy na prawdziwe referencje od prawdziwych praktyków homeopatii, nie ma dwóch rozczarowanych własną praktyką! Cytowane przez AFIS z braku czegoś lepszego, to znaczy nic!

jeśli systematycznie odrzucasz wszystkie referencje, które nie idą w twoim kierunku, dlaczego w takim razie o nie prosisz?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez Janic » 08/12/20, 15:06

ABC2019 »08, 12:20
Janic napisał:
Jakie strony, żeby zainteresowane osoby mogły się udokumentować!
Już Ci odpowiedziałem w tej kwestii, wskażę je innym zainteresowanym osobom, gdy o nie poproszą - ale jeśli chcesz dać im swoje, nie wahaj się.
Nie ma problemu, mam mnóstwo czasu, ale przyjdzie taki czas, kiedy trzeba będzie odpuścić!
po prostu nie nazywa się to „dawaniem referencji”, to wszystko.
Nazywa się to wskazaniem źródeł, do których można sięgnąć setkami, w których znajdują się referencje i zeznania z terenu, a nie puste gadki jak AFIS
nadal nie, wskazując „bibliotekę narodową” bez podania dokładnego odnośnika, co nie nazywa się „wskazaniem źródeł”.
Koleś pov, jesteś naprawdę szalony! jeśli biblioteka ma 1.000 książek w odnośnikach, podaj te 1000 na dany temat, Christophe na pewno nie byłby zadowolony, zwłaszcza że te książki mogą również dać 100 każda, co daje 100.000 XNUMX itd.
Ale skoro jesteś do bani w metodologii naukowej, nie jest to specjalnie zaskakujące.
Z pewnością nie jesteś najbardziej kompetentny w tym temacie, ponieważ jesteś bałaganiarzem i ciągle sobie zaprzeczasz!
oczywiście ćwiczyli w przeciwieństwie do ciebie, więc przepraszam, że już im nie ufam
Poza tym, że powiedziałem to i powtórzę, nie jestem jednym z praktyków i dlatego moja opinia jest więcej niż drugorzędna, liczy się opinia tysięcy profesjonalistów H, o których nie chcesz słyszeć.

tak, są też setki tysięcy księży i ​​imamów, którzy uczą religii miliardy ludzi, i czego to dowodzi?
Dowodzi to, że porównując medycynę do tych ludzi, jest powód do niepokoju, ponieważ wszyscy pacjenci byliby wówczas w rękach tzw. sekty naukowej. Właściwie, czego to dowodzi? jak szalony jesteś!
Nie ma zastosowania w porównaniu bez powodu, ponieważ właśnie fakty są rzeczywiście na poparcie, pomimo twojego zaprzeczenia patologicznej ignorancji.
nie, z pewnością nie ma wiarygodnych faktów, które by to potwierdzały,
według ciebie, który nic o tym nie wiesz, co wyraźnie pokazuje, że masz mały rower w głowie.
To, co mówisz i powtarzasz bez żadnych faktów potwierdzających, z wyjątkiem twoich fantazji!
nie więcej niż dla religii, w przeciwnym razie jest całkiem oczywiste, że zacytowałbyś je dokładnie, zamiast mówić „jest w bibliotece narodowej”.
Fakty te są ustalane na podstawie lekarstw, jak w przypadku każdego leku (na świecie jest nie tylko BP) i wszystkie, bez wyjątku, opierają się na swoich lekarstwach, a nie na jakichkolwiek twierdzeniach.
A tak przy okazji, w Bibliotece Narodowej są też traktaty teologiczne... i to też niczego nie dowodzi o prawdziwości religii.
I traktaty medyczne, i czego to dowodzi?
Jakie referencje? Nie wiesz nic o H-medycynie i wiesz lepiej niż tysiące H, że to nie tak działa? Próżny!
Nadal czekamy na prawdziwe referencje od prawdziwych praktyków homeopatii, nie ma dwóch rozczarowanych własną praktyką! Cytowane przez AFIS z braku czegoś lepszego, to znaczy nic!
jeśli systematycznie odrzucasz wszystkie referencje, które nie idą w twoim kierunku, dlaczego w takim razie o nie prosisz?
Nie odrzucam żadnych odniesień, o ile nie są to potoki BP i podobnie jak AFIS, który nie reprezentuje niczego w światowym planie medycznym, to wszystko jedno, a nie WHO!
Więc przedstaw swoje referencje antiH (jedyne jakie znasz), a my porównamy je z referencjami proH.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez ABC2019 » 08/12/20, 15:51

Janic napisał:Koleś pov, jesteś naprawdę szalony! jeśli biblioteka ma 1.000 książek w odnośnikach, podaj te 1000 na dany temat, Christophe na pewno nie byłby zadowolony, zwłaszcza że te książki mogą również dać 100 każda, co daje 100.000 XNUMX itd.

Głupia uwaga, dlaczego pytasz mnie w takim razie? oczywiście nikt nigdy nie powiedział, że trzeba być wyczerpującym, wystarczy podać 2 lub 3 odniesienia do podstawowych prac lub artykułów założycielskich, które wyjaśniają zastosowaną metodę lub jakieś niepodważalne wyniki.
Ale skoro jesteś do bani w metodologii naukowej, nie jest to specjalnie zaskakujące.
Z pewnością nie jesteś najbardziej kompetentny w tym temacie, ponieważ jesteś bałaganiarzem i ciągle sobie zaprzeczasz!

skoro sam nie masz kwalifikacji do oceniania naukowej jakości ludzi, Twoje są mi zupełnie obojętne (a nawet odbieram to jako komplement ze strony takiego klauna jak Ty).

oczywiście ćwiczyli w przeciwieństwie do ciebie, więc przepraszam, że już im nie ufam
Poza tym, że powiedziałem to i powtórzę, nie jestem jednym z praktyków i dlatego moja opinia jest więcej niż drugorzędna, liczy się opinia tysięcy profesjonalistów H, o których nie chcesz słyszeć.

tak, są też setki tysięcy księży i ​​imamów, którzy uczą religii miliardy ludzi, i czego to dowodzi?
Dowodzi to, że porównując medycynę do tych ludzi, jest powód do niepokoju, ponieważ wszyscy pacjenci byliby wówczas w rękach tzw. sekty naukowej. Właściwie, czego to dowodzi? jak szalony jesteś!

Przede wszystkim dowodzi to, że prawdziwości mowy nie mierzy się liczbą wierzących, ale rygorem jej dowodów, pojęciem, które oczywiście całkowicie ci umyka.
Fakty te są ustalane na podstawie lekarstw, jak w przypadku każdego leku (na świecie jest nie tylko BP) i wszystkie, bez wyjątku, opierają się na swoich lekarstwach, a nie na jakichkolwiek twierdzeniach.

szkoda więc, że nie jesteś w stanie zacytować ani jednego wiarygodnego źródła... to naprawdę nerd, pan Bras-który-odstrasza-sokiem-warzywnym-i-leczy-cukrem.

Więc przedstaw swoje referencje antiH (jedyne jakie znasz), a my porównamy je z referencjami proH.


Część już Ci dałem, czekam na Twoje "pro H" (prawdziwe, z linkami, tytułami i odnośnikami do artykułów).

Indywidualne „świadectwa” są nic nie warte, tak samo jak udowodnienie, że religie są prawdziwe; dobrze wiadomo, że mogą być całkowicie obciążone uprzedzeniami psychologicznymi. Właśnie po to, aby tego uniknąć, opracowano obiektywne metodologie naukowe.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez Janic » 08/12/20, 18:53

ABC2019 »08, 12:20
janic napisał: Mój stary pov, jesteś naprawdę szalony! jeśli biblioteka ma 1.000 książek w odnośnikach, podaj te 1000 na dany temat, Christophe na pewno nie byłby zadowolony, zwłaszcza że te książki mogą również dać 100 każda, co daje 100.000 XNUMX itd.
Głupia uwaga, dlaczego pytasz mnie w takim razie?

Nie pytam konkretnie! ktokolwiek studiował to H, nie potrzebuje innych odnośników, ale tak ci się spieszy z oczernianiem, że nawet nie czytasz, co do ciebie piszą, czytasz połowę, nic nie rozumiesz i odpowiadasz (kiedy odpowiadasz) obok talerza.
Więc kiedy opowiadasz bzdury, jak wszyscy ignoranci na dany temat, uzasadnione jest pytanie, skąd to wziąłeś!
oczywiście nikt nigdy nie powiedział, że trzeba być wyczerpującym, wystarczy podać 2 lub 3 odniesienia do podstawowych prac lub artykułów założycielskich, które wyjaśniają zastosowaną metodę lub jakieś niepodważalne wyniki.
Zostało to zrobione, w dużej mierze zrobione, ale nie obchodzi cię to, czego szukasz, to tylko oczernianie twojej sekty AFIS, tak złej jak ty… w tej kwestii nie przesądzam reszty.
Ale skoro jesteś do bani w metodologii naukowej, nie jest to specjalnie zaskakujące.

Z pewnością nie jesteś najbardziej kompetentny w tym temacie, ponieważ jesteś bałaganiarzem i ciągle sobie zaprzeczasz!
skoro sam nie masz kwalifikacji do wydawania sądów o naukowej jakości ludzi,
DZIĘKI ! Jak piszesz, nie mam więcej kwalifikacji niż ty. Ale lekarze, którzy są moim jedynym punktem odniesienia, tak! a obok nich nie masz sobie równych!
Twoje są mi zupełnie obojętne (a nawet odbieram to jako komplement ze strony takiego klauna jak Ty).
To samo!
oczywiście ćwiczyli w przeciwieństwie do ciebie, więc przepraszam, że już im nie ufam
Poza tym, że powiedziałem to i powtórzę, nie jestem jednym z praktyków i dlatego moja opinia jest więcej niż drugorzędna, liczy się opinia tysięcy profesjonalistów H, o których nie chcesz słyszeć. Więc twoi dwaj klauni nie pasują do siebie!
Jednak pomimo środków zapobiegających tworzeniu się homeopatów, coraz więcej osób to robi, we Francji i gdzie indziej.

tak, są też setki tysięcy księży i ​​imamów, którzy uczą religii miliardy ludzi, i czego to dowodzi?


Dowodzi to, że porównując medycynę do tych ludzi, jest powód do niepokoju, ponieważ wszyscy pacjenci byliby wówczas w rękach tzw. sekty naukowej. Właściwie, czego to dowodzi? Jak bardzo jesteś szalony
!
Przede wszystkim dowodzi to, że prawdziwości mowy nie mierzy się liczbą wierzących, ale rygorem jej dowodów, pojęciem, które oczywiście całkowicie ci umyka.


Pojęcie, które tak samo Ci umyka, zwłaszcza że uważasz, że rację mają najliczniejsi „naukowcy”. Zharmonizuj swoje koncepcje. Na dowody wystarczy je sprawdzić na pacjentach, czyli nie jest to nic nowego i odnotowanego, sprawdzonego przez wykwalifikowanych lekarzy, co nie jest w twoim przypadku!!
Fakty te są ustalane na podstawie lekarstw, jak w przypadku każdego leku (na świecie jest nie tylko BP) i wszystkie, bez wyjątku, opierają się na swoich lekarstwach, a nie na jakichkolwiek twierdzeniach.
Szkoda, że ​​nie możesz podać ani jednego wiarygodnego źródła...
Szkoda, że ​​nie umiesz czytać! ale nie pytaj o zbyt wiele, to naprawdę nerd!
Więc przedstaw swoje referencje antiH (jedyne jakie znasz), a my porównamy je z referencjami proH.
Część już Ci dałem, czekam na Twoje "pro H" (prawdziwe, z linkami, tytułami i odnośnikami do artykułów).
To już gotowe, trzeba je tylko przeczytać!
Pojedyncze „świadectwa” są nic nie warte,
to jest maksymalny poziom chamstwa! Kompletnie idiotyczne jak rozumowanie, bez indywidualnych zeznań, nie ma już żadnego spisu efektów kuracji, jakiekolwiek by one nie były. Powiedz to klasycznemu lekarzowi!
Właśnie po to, aby tego uniknąć, opracowano obiektywne metodologie naukowe.
ale on jest naprawdę głupi, żeby jeść siano!
Wszyscy lekarze, którzy ukończyli wydziały medyczne we wszystkich krajach, zostali przeszkoleni w zakresie tych obiektywnych metod naukowych. Przestań brać ich za idiotów, kiedy to ty nic o tym nie wiesz! Od ilu lat zajmujesz się medycyną LES sędzia?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez ABC2019 » 08/12/20, 19:48

Janic napisał:Zostało zrobione, w dużej mierze zrobione, ale ciebie to nie obchodzi...

jesteś tylko wielkim kłamcą, nigdy nic nie dałeś.

DZIĘKI ! Jak piszesz, nie mam więcej kwalifikacji niż ty. Ale lekarze, którzy są moim jedynym punktem odniesienia, tak! a obok nich nie masz sobie równych!

Znowu wielki kłamca, nie wierzysz lekarzom, którzy nie wierzą w H. ....
Pojęcie, które tak samo Ci umyka, zwłaszcza że uważasz, że rację mają najliczniejsi „naukowcy”.

wielki kłamco po raz trzeci, co wywołało liczbę H., nigdy nie mówiłem o liczbie.

Kompletnie idiotyczne jak rozumowanie, bez indywidualnych zeznań, nie ma już żadnego spisu efektów kuracji, jakiekolwiek by one nie były. Powiedz to klasycznemu lekarzowi!

lekarz może bardzo dobrze zobaczyć efekt placebo, pozostaje to efektem placebo. I nadal nie powiedziałeś, ile aktywnego składnika jest w peletce 15 CH.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez Obamot » 08/12/20, 20:37

Moje ręce opadają... (A obrażanie wszystkich nie sprawi, że odrosną...)

Musisz przestać mówić o placebo, ponieważ jest to temat, którego podstaw wciąż KOMPLETNIE nie znasz.

Musisz w ogóle przestać pisać! Śliski grunt dla lobbysty opierającego się na przestarzałych koncepcjach 18e stulecie! : Twisted:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Dlaczego homeopatia odstrasza Big Pharmę?

przez Remundo » 08/12/20, 23:52

dobre Championy Janic i ABC2019

masz już po 2 oficjalne ostrzeżenia każdy... Ale ja nie mam dzisiaj złego nastroju...

Uważaj, oboje jesteście na krawędzi trzeciego...

zamykam


Dobranoc 8)
1 x
Obraz

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 164