Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (Moja żona pracuje w szkole dla krów)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Janic » 22/06/22, 20:25

22/06/22, 14:14

60 lat ? Jesteś pewien ? Miałem mniej niż 16 lat!
moja uwaga dotyczy cytowanego „my”, które może obejmować całą ludzkość, w przeciwieństwie do „ja”!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13719
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1525
Kontakt :

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez izentrop » 28/06/22, 03:13

0 x
Reinoso
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 915
Rejestracja: 12/12/12, 12:57
Lokalizacja: Sologne
x 1137

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Reinoso » 28/06/22, 08:33

izentrop napisał:https://twitter.


i nasz ZYZY, który pokazuje N-te fałszywe badanie! ...

czy możesz wyjaśnić, dlaczego w krajach wysoko zaszczepionych następuje nagły spadek liczby urodzeń? (po szczepieniu)


narodziny.jpg
urodzenia.jpg (51.16 KiB) Obejrzano 874 razy
3 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13719
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1525
Kontakt :

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez izentrop » 28/06/22, 09:34

Trzeba być cholernie głupim, żeby uwierzyć, że ma to związek ze szczepieniami...
Wskaźnik urodzeń w połowie masztu, rosnąca śmiertelność, spadek migracji... Pomimo jednej z najbardziej pronatalistycznych polityk pronatalistycznych na świecie, Rosja stopniowo wyludnia się z jej mieszkańców. „Poważny problem dla Władimira Putina, dla którego ludność jest synonimem władzy”, twierdzi demograf Laurent Chalard.
https://www.france24.com/fr/europe/2022 ... en-ukraine
Jest to zjawisko, które potencjalnie dotyczy całej planety. Kilka krajów otwarcie wyraża zaniepokojenie spadkiem wskaźnika urodzeń. Zacytujmy Niemcy, Chiny, Serbię. We Francji Valérie Pécresse obiecuje 900 euro pomocy państwa od pierwszego dziecka. Jaki jest problem demograficzny wszystkich tych krajów? Problemem jest po prostu starzenie się społeczeństwa, podczas gdy kraje te nie chcą już apelować do imigracji. Współczynnik dzietności we Francji spadł do 1,87 dziecka na kobietę. Oznacza to, że populacja już się nie zwiększa. Nawet w Chinach ten wskaźnik dzietności spadł do 1,3 dziecka na kobietę, ze względu na politykę jednego dziecka, która została wdrożona w 1979 roku. Ludność Chin, która liczy około 1,4 miliarda, spadnie od 2027 roku.
https://www.europe1.fr/politique/baisse ... le-4080914

... Chociaż tak, to znacznie zmniejszyło śmiertelność niemowląt, ponieważ było praktykowane i powinno być raczej postrzegane jako strach przed przyszłością (RC, zmniejszenie zasobów, siła nabywcza, wojny bratobójcze itp.)

... A potem z jednego źródła do drugiego
W 2020 roku populacja Niemiec spadła. Na początku 100 r. kraj ma około 000 tys. mniej mieszkańców niż rok wcześniej.

Spadek imigracji, związany z ograniczeniami podróżowania podczas pandemii Covid-19, jest w dużej mierze odpowiedzialny za ten spadek. Ale starzenie się kraju również przyspiesza, a śmiertelność od dawna przekracza wskaźnik urodzeń.
https://www.populationdata.net/2021/11/ ... e-en-2020/
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Obamot » 28/06/22, 09:43

izentrop napisał:Musi być cholernie głupiaspi wierzyć, że ma to coś wspólnego ze szczepieniami...
Musiałoby być cholernie z za chęć przyklejenia etykiety conspi, gdy utkniesz ze źródłem w dobrej i należytej formie z analizą i danymi, które trzymają się razem,

Musiałoby być cholernie z żeby nie nawiązać połączenia... (Zauważ warunek,)

I nie jesteś ostatnim z z ty, Izy-ment, który wkładasz orzechy do chleba w piekarniku, co...?
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Janic » 28/06/22, 20:13

izmentrop
…Chociaż tak, odkąd było praktykowane, znacznie zmniejszyła śmiertelność niemowląt
i strzelaj! więcej fałszywych wiadomości. Przynieś dowody swoich fałszywych wiadomości, w przeciwnym razie, czego nie będziesz w stanie zrobić... jak zwykle!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez phil59 » 28/06/22, 20:26

"Ja" mówię, że to "BOGOWIE" mają dość tego całego tego ludzkiego gówna...

W porządku, bogowie? Ojej? tak, ale jestem człowiekiem raczej dobrym człowiekiem....więcej piany....

A propos, czym jest bóg? Co to jest palant? Tam wiem, to ja.

Ale nie obchodzi mnie to...

Żyję, więc jestem, vivo, ergo sum, tak nie jest dobrze, ale mi to odpowiada.

To była minuta HS....
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Christophe » 29/06/22, 00:50

reinoso napisał:
izentrop napisał:https://twitter.


i nasz ZYZY, który pokazuje N-te fałszywe badanie! ...

czy możesz wyjaśnić, dlaczego w krajach wysoko zaszczepionych następuje nagły spadek liczby urodzeń? (po szczepieniu)


Więc ABCile… czy to nie ludobójstwo? Liczby do sprawdzenia potwierdzić…

Co daje we Francji?
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez ABC2019 » 29/06/22, 05:55


tak, to znaczy, że we Francji w ogóle nic nie widzimy ....

https://www.insee.fr/fr/statistiques/64 ... re=5348638

jeśli lubisz znajdować wyjaśnienia korelacji, polecam tę stronę


https://www.tylervigen.com/spurious-correlations

Dobra robota Reinoso!! : Lol: : Lol:
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo, sicetaitsimple i goście 173