Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (Moja żona pracuje w szkole dla krów)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (Moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez phil59 » 08/09/20, 19:19

Dziś w południe moja żona wysyła mi wiadomość.

Tam, gdzie pracuje, w szkole podstawowej, od wczorajszej nocy nauczycielka jest przykuta do łóżka, ma wysoką gorączkę, kaszle itp.

Podejrzenie .... COVID ....

Mężczyzna zostanie jutro przebadany. Wynik czwartek.

Nie ma ognia...

Wprowadziliśmy kilka zasad i cóż, nie ma ognia… więc niech tak będzie.

nie rozumiem/już nie rozumiem...
Jest, nie ma?

Zmuszamy do założenia maseczki, a w przypadku pb? Cóż, to czekanie, niech ludzie się mieszają.

Dodanie przez Christophe'a, 26/12/21, podstawowego filmu wideo na temat szczepień, a w szczególności dzieci, które według Geerta Vandena Bossche, belgijskiego wirusologa (z pewnością bardziej kompetentnego lub może trochę mniej zgniłego niż inni, których widzimy we francuskich telewizorach ... którzy mają szczepionkę w ustach tylko jak nie wyjście z pandemii)

1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez Macro » 09/09/20, 09:56

Wczoraj mój syn odesłał do domu jako przypadek kontaktowy po objawowym przypadku koronowym w zeszłym tygodniu w jego klasie...

Umówienie się na niego wczoraj po południu na badanie pcr uzyskane dziś rano o 11 rano....

Mówię mojemu pracodawcy, że idziesz prosto do domu i robisz test... Ale nie mam kontaktu... Idź na test.... : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: 7 grudnia... 2 miesiące... Cóż, nie są to dzień przed eliminacją klastrów : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez Ahmed » 09/09/20, 10:58

Jest to problem generalizacji „procedur” w sprawach medycznych (ale nie tylko w tym zakresie powinien być dotkliwy). Taka systematyzacja ma swoje zalety, ale jej główną wadą jest to, że unika myślenia... Lekarze powinni uważać na to, bo otwiera drzwi do medycyny, w którą inwestuje AI (procedury to wymarzony tryb działania komputerów...).
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez ABC2019 » 09/09/20, 11:18

Makro napisał:Wczoraj mój syn odesłał do domu jako przypadek kontaktowy po objawowym przypadku koronowym w zeszłym tygodniu w jego klasie...

Umówienie się na niego wczoraj po południu na badanie pcr uzyskane dziś rano o 11 rano....

Mówię mojemu pracodawcy, że idziesz prosto do domu i robisz test... Ale nie mam kontaktu... Idź na test.... : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: 7 grudnia... 2 miesiące... Cóż, nie są to dzień przed eliminacją klastrów : Mrgreen: : Mrgreen:

chyba że twój syn uzyska pozytywny wynik testu... : Wink:
więc szczerze mówiąc, nie jest to takie oczywiste, jeśli przetestujemy wszystkie styki styków, zaśmiecamy system na darmo, a jeśli będziemy czekać zbyt długo, ryzykujemy wtórnymi zanieczyszczeniami, których mogliśmy uniknąć ... oczywiście wahamy się między potrzebą przetestowania a ograniczonymi środkami, ale hej, zaczynamy się do tego przyzwyczajać.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez Macro » 09/09/20, 13:51

Czas reakcji mojego syna... 6 do 7 dni...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez izentrop » 09/09/20, 13:52

Makro napisał:...Chodź na próbę.... : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: 7 grudnia... 2 miesiące... Cóż, nie są to dzień przed eliminacją klastrów : Mrgreen: : Mrgreen:
wirus jest wykrywalny tylko przez 2 tygodnie, jest to test serologiczny, który należałoby przejść. sante-pollution-prevention/comprendre-le-test-serologique-covid-19-sars-cov2-t16502-10.html#p410415
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez Christophe » 09/09/20, 14:55

Makro napisał:Idź na badanie.... : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: 7 grudnia... 2 miesiące... Cóż, nie są to dzień przed eliminacją klastrów : Mrgreen: : Mrgreen:


Za 2 miesiące to żart? Nawet jeśli masz to dzisiaj, nie będziesz miał nic w teście PCR za 2 miesiące… zobacz tę krzywą, którą zamieściłem wczoraj: sante-pollution-prevention/comprendre-le-test-serologique-covid-19-sars-cov2-t16502-10.html#p410415

Nowa taktyka na zminimalizowanie pandemii???

Edycja: ups przepraszam duplikat z izy ...
0 x
Nico37
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 02/08/20, 17:35
x 7

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez Nico37 » 09/09/20, 22:16

Nowy @phil59 :?
W moim wydziale jest 30 bezpłatnych centrów testowych, a wyzwaniem jest trwałe przekroczenie 10 tys. testów tygodniowo… czyli 3% populacji na dwa tygodnie. Roll:
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez phil59 » 10/09/20, 13:01

Nie, nadal nie ma wiadomości...
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Moja żona pracuje w szkole... covid?




przez phil59 » 10/09/20, 21:28

Wciąż nie ma żadnych wieści, więc myślę, że to fałszywy alarm...

Aby być kontynuowane.
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 310