Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (Moja żona pracuje w szkole dla krów)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Christophe » 26/05/22, 22:57

Robert F. Kennedy Jr wyjaśnia, dlaczego firma Pfizer chce szczepić dzieci

1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Christophe » 26/05/22, 23:08

Czuje, że zaraz zwymiotuje :

0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28764
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5556

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Obamot » 27/05/22, 00:38

Straszny

:płakać:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Janic » 27/05/22, 08:09

a buzo powie, że nie da się zrobić omletu bez rozbicia jajek… oczywiście innych!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez ABC2019 » 27/05/22, 08:15

Christophe napisał:Czuje, że zaraz zwymiotuje :

Rozumiem cię, to naprawdę obrzydliwe przywracać ból matce, w przypadku, gdy nic nie wiemy o przyczynach śmierci, służyć jego fałszywej propagandzie.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Janic » 27/05/22, 08:24

27/05/22, 08:15

Christophe napisał:
Czuje, że zaraz zwymiotuje :
Rozumiem cię, to naprawdę obrzydliwe przywracać ból matce, w przypadku, gdy nic nie wiemy o przyczynach śmierci, służyć jego fałszywej propagandzie.
super dupek właśnie uderzył ponownie, a Christophe pozwala mu to zrobić ponownie, ponieważ chce uniknąć cenzury. Tyle że to zaraźliwe buzo jest znacznie gorsze niż jakikolwiek wirus, który wkrada się tam, gdzie mu pozwolisz.
On naprawdę sprawia, że ​​chce się wymiotować... na niego i nie podoba mu się to, ten, który ciągle wymiotuje na znanych naukowców, by służyć jego fałszywej propagandzie!
2 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Christophe » 27/05/22, 09:43

ABC2019 napisał:
Christophe napisał:Czuje, że zaraz zwymiotuje :

Rozumiem cię, to naprawdę obrzydliwe przywracać ból matce, w przypadku, gdy nic nie wiemy o przyczynach śmierci, służyć jego fałszywej propagandzie.


Jaka regeneracja? Że zapobieganie innym podobnym przypadkom?

Możesz podnieść prawą rękę i krzyknąć 3 razy… siegvax siegvax siegvax…

Śmieci!
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez ABC2019 » 27/05/22, 10:33

Christophe napisał:
ABC2019 napisał:
Christophe napisał:Czuje, że zaraz zwymiotuje :

Rozumiem cię, to naprawdę obrzydliwe przywracać ból matce, w przypadku, gdy nic nie wiemy o przyczynach śmierci, służyć jego fałszywej propagandzie.


Jaka regeneracja? Że zapobieganie innym podobnym przypadkom?

Możesz podnieść prawą rękę i krzyknąć 3 razy… siegvax siegvax siegvax…

Śmieci!


jaki PODOBNY PRZYPADEK, skoro film nic nie mówi ani niczego nie dowodzi o przyczynach śmierci?

no cóż, na tym poprzestanę, bo powiedziałem, że przestanę dyskutować z tymi, którzy potrafią tylko używać obelg zamiast argumentów - co tylko podkreśla ich brak argumentów.
Ostatnio edytowane przez ABC2019 27 / 05 / 22, 10: 33, 1 edytowany raz.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Christophe » 27/05/22, 10:33

Żegnaj… do widzenia!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28764
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5556

Odp.: Dzieci, młodzież i szkoła VS COVID VS szczepionka (moja żona pracuje w szkole dla krów)




przez Obamot » 27/05/22, 11:10

ABC2019 napisał: Powiedziałem, że przestanę się kłócić z tymi, którzy zamiast argumentów umieją używać obelg
Coś, czego absolutnie nie robisz i dlaczego później jesteś obrażany. . . . .
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105