Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 05/01/24, 14:21

Niektórzy z nich nie są sami w swoich głowach...
2 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez GuyGadeboisTheBack » 05/01/24, 14:38

Christophe napisał:Niektórzy z nich nie są sami w swoich głowach...

Nie, ale w ich życiu tak... czy to rekompensuje?
0 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez gfgh64 » 05/01/24, 14:56

Nieważne, jak bardzo się staram, nie mogę nadążać, nieważne, jak bardzo ponownie czytam posty Oba, w żadnym wypadku,
Nie udaję, że wiem, czy ma rację, czy nie, nic nie rozumiem, a dla mnie osobiście jest to ogromne nie móc zrozumieć czegoś lub kogoś
na przykład nie do końca zgadzałem się z ankietą dotyczącą Janica, ale rozumiałem takie podejście
Nie mam umiejętności, żeby to zrobić, ale chętnie poznam opinię forum dla Obamy
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez gfgh64 » 05/01/24, 14:58

GuyGadeboisLeRetour napisał:
Christophe napisał:Niektórzy z nich nie są sami w swoich głowach...

Nie, ale w ich życiu tak... czy to rekompensuje?
powiedzielibyśmy nie!!! :D :D
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Christophe » 05/01/24, 15:15

gfgh64 napisała:ale chętnie poznam opinię forum dla Obamy


MOUARF!!!

Minęło 10 lat od postawienia diagnozy: bistro / co to jest-jak-to-obamot-t12250.html

Ale terapia nie wydaje się działać i powoduje szkody: bistro/usunięcie-konta-econology-t16696.html (między innymi)
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez Obamot » 05/01/24, 18:52

Zaletą jest możliwość wystrzeliwania tego typu scudów bez żadnego ryzyka, ale to wciąż mniej niż gwiezdne metody. Kiedy powiedziałeś „że ludzie się nie zmieniają” musiałeś myśleć o sobie? Ponieważ nie rozpoznajesz jakości tych, którzy się zmieniają (a uważam, że twoja patologiczna zazdrość popycha cię do czegoś znacznie gorszego)

gfgh64 napisała:Nieważne, jak bardzo się staram, nie mogę nadążyć, nieważne, jak bardzo ponownie czytam posty bla-bla-bla
Już nam to zrobiłeś.o facecie, który uchodzi za fajnego i zaraz potem „który odwraca swój płaszcz”

Teraz pamiętam. Jesteś na bieżąco z trendami i to nie jest chwalebne. więcej botoksowej nudy : Mrgreen:
Ale Ty nie masz z tym nic wspólnego, czy zachowania nakłuć nie prowadzą do zachowań innych nakłuć?
0 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez gfgh64 » 05/01/24, 19:40

Obamot napisał:Zaletą jest możliwość wystrzeliwania tego typu scudów bez żadnego ryzyka, ale to wciąż mniej niż gwiezdne metody. Kiedy powiedziałeś „że ludzie się nie zmieniają” musiałeś myśleć o sobie? Ponieważ nie rozpoznajesz jakości tych, którzy się zmieniają (a uważam, że twoja patologiczna zazdrość popycha cię do czegoś znacznie gorszego)

gfgh64 napisała:Nieważne, jak bardzo się staram, nie mogę nadążyć, nieważne, jak bardzo ponownie czytam posty bla-bla-bla
Już nam to zrobiłeś.o facecie, który uchodzi za fajnego i zaraz potem „który odwraca swój płaszcz”

Teraz pamiętam. Jesteś na bieżąco z trendami i to nie jest chwalebne. więcej botoksowej nudy : Mrgreen:
Ale Ty nie masz z tym nic wspólnego, czy zachowania nakłuć nie prowadzą do zachowań innych nakłuć?


zacznij od uważnego przeczytania postów, na które odpowiadasz,

za zmianę marynarki gratuluję wiedzy, bo na pewno jesteś na dużo wyższym poziomie niż mój,

dla „” ciebie rozum już to zrobił""....mały zawodniku, daj spokój, zauważyłem w Twoich postach Twoje próby zdobycia wsparcia...(przypomnij sobie, au mon remund, nie słyszysz jak piszczę!!!?)

Recytuję zebdę: „Lubię pomysły, nie lubię idiotów” „więc nie potrzebuję kurtki, ani nie należę do stada i mogę rozmawiać z wieloma ludźmi, którzy mi pomagają, są inni i to Rozumiem,


Czy zachowanie nakłuć nie prowadzi do zachowania innych nakłuć? może w twoim świecie, na pewno nie w moim
tak z ciekawości, ile pomponów masz w czapce?
3 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez phil59 » 05/01/24, 21:17

Obamat nie jest gorszy od niektórych, ale co znaczy gorszy? Jaka jest skala?

Witamy spowrotem.
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez gfgh64 » 05/01/24, 21:37

i na pewno nie jest lepiej!!! ale co znaczy wartość? jaka jest skala?
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2223
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji




przez phil59 » 05/01/24, 21:59

gfgh64 napisała:i na pewno nie jest lepiej!!! ale co znaczy wartość? jaka jest skala?


Wysoki, dla niektórych bardzo wysoki!
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 112