Przejrzyj, przetestuj i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini klimatyzator z kostką wyparną)

Dobre kupowanie i dobry wybór produktu lub usługi oznacza, że ​​oprócz zadowolenia, mniejszego zużycia i ochrony planety, w 2021 r. ważne jest, aby kupować lepiej! Również wymiana informacji i doświadczeń pozwala uniknąć różnych przekrętów i oszustów. W 2021 roku niezbędna jest wymiana doświadczeń użytkowania, pozytywnych lub negatywnych, ponieważ rynek produktów i usług dla konsumenta jeszcze nigdy w historii ludzkości nie był tak bogaty. Pomoc w lepszym wyborze jest niezbędna, ponieważ kupowanie lepszych oznacza kupowanie produktów zrównoważonych!
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez GuyGadebois » 24/07/19, 23:01

W domu mam około 15% wilgotności w powietrzu i upał jest bardzo znośny, jak założę to (próbowałem większe) to tropikalne piekło!
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79425
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11085

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Christophe » 26/06/21, 17:03

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79425
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11085

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Christophe » 26/06/21, 17:04

GuyGadebois napisał:W domu mam około 15% wilgotności w powietrzu i upał jest bardzo znośny, jak założę to (próbowałem większe) to tropikalne piekło!


15% nie jest możliwe: jest to pustynna wilgotność (gorąca lub zimna), przy której... cały czas miałbyś pęknięcia!

Masz na myśli 35-40%? W przeciwnym razie twój czujnik zdecydowanie psuje się!

Tutaj 24 lipca 2019, to był dzień Twojej rejestracji! : Chichot: : Chichot: Co cię boli od tego czasu!! : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15015
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4384

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez GuyGadeboisTheBack » 26/06/21, 17:45

Christophe napisał:
GuyGadebois napisał:W domu mam około 15% wilgotności w powietrzu i upał jest bardzo znośny, jak założę to (próbowałem większe) to tropikalne piekło!


15% nie jest możliwe: jest to pustynna wilgotność (gorąca lub zimna), przy której... cały czas miałbyś pęknięcia!

Masz na myśli 35-40%? W przeciwnym razie twój czujnik zdecydowanie psuje się!

27% dzisiaj. Niedawno padał deszcz, ziemia odzyskuje część wilgoci. Jeśli nie, czy znasz „poważną” markę higrometrów?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79425
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11085

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Christophe » 26/06/21, 17:51

Nawet poniżej 30% to niewiele!! Strefa komfortu wynosi od 40 do 60%...około 20°C...

Nie mam pojęcia o marce Od kilku lat używam "niemarkowych" mechaników... Jeśli są dobrze skalibrowane u podstawy, to myślę, że to najwyższy poziom niezawodności w porównaniu do elektroniki!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15015
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4384

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez GuyGadeboisTheBack » 26/06/21, 17:53

Christophe napisał:Nawet poniżej 30% to niewiele!! Strefa komfortu wynosi od 40 do 60%...około 20°C...

Nie mam pojęcia o marce Od kilku lat używam "niemarkowych" mechaników... Jeśli są dobrze skalibrowane u podstawy, to myślę, że to najwyższy poziom niezawodności w porównaniu do elektroniki!

Wiem, mówię ci, tutaj jest bardzo sucho. W przeciwnym razie dzięki za wskazówkę.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79425
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11085

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Christophe » 26/06/21, 17:55

Zrobię zdjęcie jednego z moich... znalezionego chyba w centrum ogrodniczym...

Czyli trzyma ciepło, zimno... nie trzeba wymieniać baterii, nie ma wadliwej elektroniki...

Wiele modeli ma również zintegrowaną funkcję termometru mechanicznego...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79425
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11085

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Christophe » 26/06/21, 18:45

Christophe napisał:Zrobię zdjęcie jednego z moich... znalezionego chyba w centrum ogrodniczym...


Na zewnątrz w zacienionym słońcu jest trochę ciężki:

higrometr.jpg
hygrometre.jpg (420.37 KiB) Wyświetlono 1447 razy


Kilka minut później w moim salonie (po ustabilizowaniu się pomiaru ten model porusza się dość szybko):

higrometr_pomieszczeniowy.jpg
hygrometre_interieur.jpg (329.2 Kio) Wyświetlono 1447 razy


Zejdź poniżej 25% w cieniu wewnątrz, powiem ci, że jest bardzo sucho...
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79425
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11085

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Christophe » 01/07/21, 16:59

2 lata później, oto PRAWDZIWA CENA kostek odświeżaczy powietrza... nawet nie w promocji... można je zobaczyć w Action... teraz już wiesz, ile zarabiali ci, którzy sprzedawali je za 40, 50 € lub więcej. : Mrgreen:

chłodnica_powietrza.jpg
air_cooler.jpg (434.86 KiB) Wyświetlono 1378 razy
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16219
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5270

Re: Recenzje, testy i zdjęcia w podczerwieni Arctic Air Ultra (mini wyparna kostka klimatyzacyjna)




przez Remundo » 03/07/21, 08:34

Problem z tymi urządzeniami polega na tym, że nawilżają powietrze.

wtedy z pewnością °C może nieznacznie spaść, ALE w higrometrii nasyconej pot ludzi już nie odparowuje, podobnie jak kalorie.

jest to dobrze znana trudność związana z gorącym i wilgotnym (tropikalnym) klimatem, który jest bardzo trudny do zniesienia dla organizmów (hipertermia i odwodnienie)
0 x
Obraz

 


Wróć do "Recenzje i testy produktów i usług". Dobre oferty, przekręty i przekręty. Co wybrać, recenzje i testy zakupowe, aby wybrać lepiej! "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 20