Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 15/10/19, 18:18

I presto, znowu zaczynamy nową reklamę (nie jest to informacja, swoją drogą fałszywa) na temat corocznej grypy.
Ta reklama, za pośrednictwem zwykłych mediów, nie omieszka zaniepokoić populacje i jest ku temu powód! 9.000 XNUMX zgonów rocznie mówi te media: dziwaczne! Dziwnie powiedziałeś! :zaszokować:
CepiDc, oficjalny organ INSERM liczący zgony z powodu grypy, liczy kilka…. średnio 431, a nie 9.000 18.300 czy XNUMX XNUMX jak w poprzednich latach.
Podobnie zaleca się szczepienie ludzi przeciwko obecnej grypie. Ale jak zamierzają to zrobić? Tylko około 10.000.000 67.000.000 65 szczepionek jest zamawianych każdego roku i jest 57.000.000 XNUMX XNUMX Francuzów, a ponadto są one zarezerwowane dla najbardziej wrażliwych: osób powyżej XNUMX roku życia, kobiet w ciąży, osób z chorobami autoimmunologicznymi (to głupie), a zatem pozostałe XNUMX XNUMX XNUMX musi tylko pójść i zaszczepić się gdzie indziej lub lepiej wcale, jak w innych latach, a potem mówią, że ludzie są przeciwni szczepieniu przeciw grypie. Czy nie śmialibyśmy się z nich, jakby to była ICH wina?
I wisienką na torcie winy jest zarzucanie im, że tylko 41% zostanie zaszczepionych tymi truciznami, podczas gdy ich szczepionki obejmują tylko 15% populacji.
To duży kęs! : Evil:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Gebe » 16/10/19, 02:46

Janic napisał: Mówię, powtarzam, powtarzam, że nie ma antivaxx poza wyobraźnią provaxx.

: Lol: : Lol: Roll:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 16/10/19, 07:47

Janic napisał:
Mówię, powtarzam, powtarzam, że nie ma antivaxx poza wyobraźnią provaxx.

: Lol: : Lol: Roll:
konkretny przykład provaxx, który z braku argumentów lubuje się w drwinach.
Zamiast udawać głupka, udowodnij, że powyższa demonstracja dotycząca grypy jest fałszywa, a to uspokoi provaxx!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Gebe » 16/10/19, 08:02

W tym przypadku wystarczy mi zwrócenie uwagi na Twoją ciągłą niekonsekwencję.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 16/10/19, 09:05

W tym przypadku wystarczy mi zwrócenie uwagi na Twoją ciągłą niekonsekwencję.
czy to się nie nazywa kopanie w celu uniknięcia rzeczywistości? Odpowiedz szczerze, jeśli możesz, na pytanie postawione powyżej, może być interesujące dla czytelników. Chyba że jesteś tylko balonem, który szybko się opróżnia.
Zamiast udawać głupka, raczej dowodzi że powyższa demonstracja dotycząca grypy jest fałszywa i to uspokoi provaxx!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Gebe » 16/10/19, 09:30

Janic napisał:. Odpowiedz szczerze, jeśli możesz, na pytanie postawione powyżej, może być interesujące dla czytelników.
Zamiast udawać głupka, raczej dowodzi że powyższa demonstracja dotycząca grypy jest fałszywa i to uspokoi provaxx!

Było to wałkowane już wiele razy w tym wątku, nie widzę sensu powtarzania tego po raz kolejny. Z drugiej strony wydaje mi się pożyteczne, właśnie dla czytelników, przypomnieć sobie od czasu do czasu, że jest pan licencjonowanym konspiratorem.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 16/10/19, 09:53

Zamiast udawać głupka, udowodnij, że powyższa demonstracja dotycząca grypy jest fałszywa, a to uspokoi provaxx!
Było to wałkowane już wiele razy w tym wątku, nie widzę sensu powtarzania tego po raz kolejny. Z drugiej strony wydaje mi się pożyteczne, właśnie dla czytelników, przypomnieć sobie od czasu do czasu, że jest pan licencjonowanym konspiratorem.
ponownie botage w dotyku więcej anatemy. Coraz bardziej przygnębiający tchórzostwem i kłamstwami.
Ten punkt dotyczący grypy nie został poruszony oferuje nasz konfigurator przeze mnie i tylko raz czy dwa, niezliczoną ilość razy i zigoto, którzy rozumują tak jak ty, również paradowali, co świadczy albo o rażącej niekompetencji w temacie, albo wolą milczeć niż stawić czoła rzeczywistości. To tylko pseudonaukowy przesąd! :płakać:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13762
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1531
Kontakt :

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez izentrop » 16/10/19, 11:32

Gebe napisał:W tym przypadku wystarczy mi zwrócenie uwagi na Twoją ciągłą niekonsekwencję.
Apartament...

„ON” przewidział postęp wiedzy z internetem, w rzeczywistości to raczej dezinformacja wygrywa grę…

Tylko facet może zepsuć temat, patrz forum jak ten, ze swoją złą wolą... Na szczęście żadne komentarze nie są usuwane i nadal możemy znaleźć ziarno z plew, inaczej jest w przypadku niektórych sieci społecznościowych, takich jak fessebouc, gdzie kwitną grupy ekstremistyczne.

Odpowiadanie na tego rodzaju fanatyków tylko pogarsza sytuację. Osobiście wolę pozwolić im kręcić się swobodnie. : Twisted:
...Oddzielone.
0 x
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez phil12 » 16/10/19, 11:53

Witam,

Nie czytałem wątku, mam tylko krótkie pytanie.

Rozpoczyna się kampania szczepień przeciwko grypie, tak naprawdę nie ma jeszcze żadnych zadeklarowanych przypadków, czy możesz podać mi nazwisko wizjonera z Pasteur an co, abym mógł z góry poznać szczepy, które będą powszechne w lutym lub marcu?
Dziękuję, musi też być w stanie podać nam numery loterii, nawet jeśli płaci hiperbolicznie mniej niż biznes zdrowotny, którym jestem zainteresowany.
0 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Francja jest jednym z najgorszych europejskich uczniów pod względem szczepień.




przez Janic » 16/10/19, 12:14

Tylko facet może zepsuć temat, patrz forum jak ten, ze swoją złą wolą... Na szczęście żadne komentarze nie są usuwane i nadal możemy znaleźć ziarno z plew, inaczej jest w przypadku niektórych sieci społecznościowych, takich jak fessebouc, gdzie kwitną grupy ekstremistyczne.
To niesamowite, jak dobrze siebie opisujesz! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155