Covid i państwo leżą we Francji

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez Christophe » 27/03/20, 15:57

Christophe napisał:** oczywiście po dokładnych badaniach podasz kilka przeciwnych przykładów ...


QED ...

Nie rozumiesz, co w 2 literach T i V?

A więc działaj: znajdź nam debatę telewizyjną (która dla wielu Francuzów pozostaje pierwszą „zaufaną medią” (ups)), która mówiła o chlorochinie przed publikacją Raoulta 1 marca ... lub w najgorszym przypadku 17 lub 17 marca (Jestem miły)
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez GuyGadebois » 27/03/20, 16:45

ABC2019 napisał:
GuyGadebois napisał:Dziękuję deltalpha za skierowanie mnie na stronę Jean-Dominique Michel, antropologa zdrowia, eksperta zdrowia publicznego.

vouais, „antropolog zdrowia”, specjalista od szamanizmu i uzdrowiciele „spirytualistyczni”

nie taki, który uznałbym za najbardziej wiarygodny w kwestiach medycznych ...

Jeśli dobrze rozumiem, bycie antropologiem zdrowia jest dyskwalifikujące. Zwracam uwagę, że w nagraniu wideo rozgrywającym się na Filipinach nie ma żadnego stanowiska i ani przez chwilę JD Michel nie zajmuje stanowiska w sprawie tego rodzaju praktyki w zamieszczonym tekście. Ale oczywiście, jeśli ktoś nie wybrał „właściwej” strony, a mianowicie ślepego uwielbienia w tym, co fundamentalistyczni wierzący nazywają „nauką” (chwytliwe słowo wypaczone na korzyść przemysłowców), wtedy nie jest wiarygodny. Pamiętajmy, że medycyna, a raczej lekarstwa, to nie nauka, ale praktyki. W każdym razie ciągle je przywracasz, ale twoja „nauka” nigdy nie świeciła w żadnej z twoich odpowiedzi. Im więcej cię czytam, tym bardziej czuję, że mam do czynienia z mitomanem.
Ps: Antropolog interesuje się tym, co dzieje się na całym świecie w wybranej przez siebie dziedzinie.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez pedrodelavega » 27/03/20, 16:59

Christophe napisał:QED ...
Nie rozumiesz, co w 2 literach T i V?
„Kto rozmawiał o Chlorochine i Raoulcie 17 marca w telewizji lub? w środkach masowego przekazu ??? "

Christophe napisał:A więc działaj: znajdź nam debatę telewizyjną (która dla wielu Francuzów pozostaje pierwszą „zaufaną medią” (ups)), która mówiła o chlorochinie przed publikacją Raoulta 1 marca ... lub w najgorszym przypadku 17 lub 17 marca (Jestem miły)

26/02
https://rmc.bfmtv.com/emission/coronavi ... 64276.html
https://www.rtl.fr/actu/bien-etre/coron ... 7800164195
https://www.cnews.fr/monde/2020-02-26/u ... rus-930758
itp...
18/03
https://www.bfmtv.com/sante/coronavirus ... 77287.html
https://www.tf1.fr/tmc/quotidien-avec-y ... 14153.html
https://www.tf1.fr/tf1/jt-20h/videos/dr ... 45302.html
https://www.france.tv/france-5/le-magaz ... sante.html
itp...
Krótko mówiąc, wszystkie media mówią o tym, odkąd Raoult opublikował swoją reklamę.

(nb: Mówisz, pierwsze zaufane media ... osobiście, nie znam wielu ludzi, którzy ufają temu, co jest powiedziane w mediach telewizyjnych.)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez Christophe » 27/03/20, 17:02

Okej, kłaniam się w tym punkcie! Dzięki za opiekę!

Ale rozmawiając o tym 26 lutego dodatkowo zwiększa odpowiedzialność decydentów za obecną sytuację (przepraszam, to tylko dlatego, że jestem gruby !!)
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez ABC2019 » 27/03/20, 17:03

GuyGadebois napisał:
ABC2019 napisał:
GuyGadebois napisał:Dziękuję deltalpha za skierowanie mnie na stronę Jean-Dominique Michel, antropologa zdrowia, eksperta zdrowia publicznego.

vouais, „antropolog zdrowia”, specjalista od szamanizmu i uzdrowiciele „spirytualistyczni”

nie taki, który uznałbym za najbardziej wiarygodny w kwestiach medycznych ...

Jak rozumiem, bycie antropologiem zdrowia jest dyskwalifikujące.

źle rozumiecie, nie mam a priori przeciw antropologom zdrowia, widząc już, że nie znam. Mówię tylko, że ma zainteresowania, które sprawiają, że wątpię w jego zdolność do oceny powagi naukowej badań medycznych i to wszystko. Ale nie możesz być dobry we wszystkim!
Zwracam uwagę, że w nagraniu wideo rozgrywającym się na Filipinach nie ma stanowiska i ani przez chwilę JD Michel zajmuje stanowisko w sprawie tego rodzaju praktyki w zamieszczonym tekście. Ale oczywiście, jeśli ktoś nie wybrał „właściwej” strony, mianowicie ślepego kultu w tym, co fundamentalistyczni wierzący nazywają „nauką” ....

Nie rozumiem twojego argumentu, więc uważasz, że Raoult nie zajmuje się nauką?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez GuyGadebois » 27/03/20, 17:04

pedrodelavega napisał:Krótko mówiąc, wszystkie media o tym mówiąnt od kiedy Raoult zrobił swoją reklamę.

Wciąż pogardę ... : Evil:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez ABC2019 » 27/03/20, 17:04

GuyGadebois napisał: Im więcej cię czytam, tym bardziej mam wrażenie, że mam do czynienia z mitomanem.

możesz to wyjaśnić?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Covid i państwo leżą we Francji




przez GuyGadebois » 27/03/20, 17:07

ABC2019 napisał:
GuyGadebois napisał: Im więcej cię czytam, tym bardziej mam wrażenie, że mam do czynienia z mitomanem.

możesz to wyjaśnić?

Nie.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184