Reklama internetowa: zawartość wolnego ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Używasz bloker reklam?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez Christophe » 09/04/19, 11:16

Dobre analizy Didiera, nie powiedziałbym tego lepiej ...

Ograniczenie finansowe (= członkostwo) jest ważną przeszkodą w wymianie pomysłów, dlatego nigdy poważnie nie uważałem tego za źródło dochodów na sfinansowanie funkcjonowania tego forum, ponieważ nawet jeśli wiele witryn.

Mediapart, który właśnie podajesz, był tylko jednym z pierwszych, który oferował „zapłać za przeczytanie” we Francji. W tamtym czasie był to ryzykowny zakład, ale zadziałał (nadajemy czemuś większą wartość niż płatny...). Po tym nie będę wdawać się w kontrowersje związane z wyborem ich tematów, często z pogranicza ...

Ale przez kilka lat i ewolucję sieci (lokalizuję to w kierunku 2015): wszystkie duże francuskie media również płacą za czytanie (np., Lemonde, le point, les echos ...), ponieważ ograniczają dziś liczba artykułów widzianych miesięcznie dla osób nie subskrybujących ...

Jest to dowód na to, że czysto reklamowy model operacyjny nie działa już w sieci francuskojęzycznej (podałem już kilka przykładów powyżej w tym temacie)

Myślę, że mix: pub i dobrowolny wkład pozostają najlepszym rozwiązaniem forum... okaże się, co forum może zaoferować „więcej” (np. ogłoszenie 0.0 dla darczyńców, gdy je testuję), ale gdy tylko pojawi się odpowiednik, czy nadal możemy mówić o prawdziwie dobrowolnym wpłacie? : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez Christophe » 12/04/19, 15:15

Czy mogę uzyskać jakieś opinie od członków po całkowitym usunięciu skryptów reklamowych (kiedy jesteś zalogowany)?

Le forum nadal wydaje się znacznie szybszy i przyjemniejszy w użyciu.

Twoje opinie
0 x
wini47
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 25/07/19, 10:38
x 1

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez wini47 » 25/07/19, 12:42

Witam,

Odkrywam twoją stronę / forum. Byłem zszokowany retoryczną formą tej z konieczności fałszywej demonstracji, a mianowicie: „Reklama internetowa: to darmowa treść…” Ale udało ci się sprawić, że poczułem się winny. Ponieważ nie podoba mi się brak szacunku, czuję się źle i spróbuję się usprawiedliwić.

Będę bardziej szalony niż Did67, spróbuj pogłębić alternatywy sugerowane przez Chatelot16 i prawdopodobnie dołącz do pomysłów Exnihiloest : Oops:.


Po pierwsze, free nie istnieje. „Wszystko można kupić”, ale hej, nie trzeba prosić zombie o użycie innej części niż motor jego mózgu. Innymi słowy: „gdy nie masz głowy, masz nogi”.

Niektóre są bardzo dobre w zdobywaniu pieniędzy, istnieje wiele sektorów, w których można działać. Głównymi liniami są wydobycie, przetwarzanie i obsługa. Następnie metody: intryga, prostytucja i znowu służba.

Moim skromnym zdaniem reklamodawca przypomina alfonsów sprzedających swoje muzy biednym ludziom. Tak, przestrzeń się opłaca, a ten biedny facet nie wie, jak się wzbogacić, tak jak makrela, i dlatego daje mu przestrzeń, która mimo wszystko ma nieocenioną wartość. Między innymi spokój. Dzisiaj, będąc w stanie skoncentrować się bez odwagi odważnego sprzedawcy, co za luksus. : Oops:

Dzięki tym reklamom nawet pieniądze nie mogą już być cicho. Brud społeczeństwa konsumpcyjnego : Evil:, Ale pieniądze i spokój to nie wszystko. Ta przestrzeń może służyć promowaniu pomysłów naprawdę wybranych, aby umożliwić nam swobodny i pełny rozwój. W jaki sposób pieniądze poprawiłyby dzień na dzień? W jaki sposób pieniądze przynoszą wolność? Absolutnie nic :: .
Pieniądze, aha, są trochę jak niezbędny płyn. Podobnie jak krew, sprężone powietrze, żywica. Włóż trochę powietrza do żywicy, grzyby zapraszają się i powodują gnicie drzewa. Włóż trochę żywicy do krwi, przedawkowanie będzie szybkie. Wrzuć trochę krwi w powietrze, zemsta szybko rozpocznie wojnę. Więc tak, potrzebujesz pieniędzy, ale przede wszystkim musisz wiedzieć, jak z nich korzystać. Po co podziwiać bogatego spekulanta szczawów bez żadnego wysiłku? To nawet ci, którym uda się zmusić innych do podjęcia ryzyka. Czy nie powinniśmy raczej wykrwawić ich od nadmiaru gotówki : Mrgreen: ? (Po tym, giełda i gwarancja stabilnych cen za dany materiał, to kolejny temat)


W skrócie, serwery obsługujące forums muszą być technicznie utrzymywane i zaopatrywane w energię, wszystkie te rzeczy mają oczywiście koszty. Poprosić o taki sam udział kogoś, kto łączy się przez 20 minut każdego roku i kogoś, kto łączy się na kilkadziesiąt godzin, byłoby absurdem : Chichot:, Podobnie, ktoś daje uznanie oczekiwane przez każdego członka forum a ten, który pompuje swoją energię, byłby wrzodliwy. : Oops: Niektóre osoby przyznają prawa pod pretekstem, który się opłaca, i wiedzą, jak uśpić ryby tak daleko, jak tylko mogą sobie na to pozwolić. W przypadku omawianego tematu, pubów, ciastek, urządzeń śledzących i braku spokoju społecznego, konkurencja przejmuje kontrolę i tutaj zaczynają się absolutne kryzysy między dużymi markami, które pożyczają „prawie” wszystko, aby zdobyć kilka udziałów w rynku dodatkowe i osiągnij maksymalny wolny od podatku zysk.

Szczerze mówiąc, nie ma nic lepszego niż autonomia, samowystarczalność, wymiana i indywidualne umiejętności. Nic lepszego niż relacyjny, jeśli jest moralnie zrównoważony. Ale hej, gdyby odkryto szczepionkę zombie, wiedzielibyśmy od dawna :P .

Powodzenia Nie mogę się doczekać, aby przeczytać twoje reakcje.


PS:
- Dziękuję Ci Christophe za podjęcie niezbędnych kroków w celu zaoszczędzenia zasobów dla naszych procesorów i zaoszczędzenia nam wielu cennych sekund.
- Zauważ, że zombie, choć są mutantami, są ewolucją od człowieka do trzeźwości w tym sensie, że stały się czymś innym niż „gównianymi fabrykami”
- Mogłem lecieć trochę szybko, ale nie byłoby go w forum sekcja „prezentacja”, aby móc flirtować z zachowaniem pełnej prywatności za pomocą prywatnych wiadomości, dowiedzieć się nieco lepiej, z kim flirtujemy, lub co sądzisz o tym, kto chce nas uwieść?
1 x
SansLesMains
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 24/09/19, 17:48

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez SansLesMains » 24/09/19, 18:25

Cześć, właśnie zapisałem się po przeczytaniu tego interesującego tematu (z wyjątkiem ostatniej wiadomości, stary, nic nie gryzłem).
Chciałbym dodać moją opinię, która różni się nieco od innych tutaj, nawet jeśli łączy się w kilku aspektach.

Przede wszystkim przedstawiam się, niko, libertarianin w sercu, czciciel forums, znający się na technologii (i za kulisami) i internauci od 1998 roku.

Reklama to nie wolność, wręcz przeciwnie. Moim zdaniem nie jest to absolutne zło. Nie w koncepcji (poznanie, jest całkiem dobra), ale w jej zastosowaniu poprzez dziki kapitalizm.
Moim zdaniem można by uniknąć wielu niedociągnięć i obecnych chorób społecznych.
Jak możesz potępiać Facebooka i innych, a jednocześnie grać w ich grę w swojej pisemnej propagandzie (reklama = darmowa = wolność wypowiedzi WTF?)
To było ustawienie scenerii.

Nieco bardziej na temat, który dotyczy ciebie / nas, myślę, że Christophe, pomimo całej swojej oczywistej dobrej woli, jest na złej drodze, kiedy mówi o niemożliwości, by w 201x utrzymać forum tanio.

To trochę ten sam problem, co z suchą toaletą, „my” nie wyobrażamy sobie już powrotu do rozwiązań mniej komfortowych niż kanalizacja.

Jest to jednak proste: serwery biuletynów, bez których możemy sobie poradzić, podobnie jak same biuletyny.
Nazwa domeny, taka sama, jak nazwa ego, która absolutnie chce mieć własną domenę .com, kiedy możesz być zadowolony z subdomeny lub prostego adresu URL. Serwer pocztowy? Dlaczego nie skorzystać po prostu ze swojego osobistego adresu e-mail lub jednej z wielu „bezpłatnych” opcji? Jaki jest sens posiadania e-maila na adres @ econologie.com i dlaczego nie mieć również wizytówek z pismem gotyckim?
Cóż, magia, to także rozwiązuje kwestię antyspamową (chyba że zwariuję na punkcie techno).

Musimy wrócić do podstaw. Prawdopodobnie robisz to już w swoim życiu, dlaczego nie na komputerze?
Wyraźnie brakuje mi perspektywy czasu (i ostatnich doświadczeń), aby to potwierdzić, ale jestem przekonany, że forum taki jak ten byłby nawet bardzo dobrze hostowany w domu z linią światłowodową.

I nawet jeśli było to bezimienne bzdury, jestem zaskoczony kosztami ogłoszonymi za to forum, Wierzę ci na słowo, ale przy dzisiejszych gościach 1000 tańsze zakwaterowanie równie dobrze by działało. Z pewnością są kolce, ale nie ma obowiązku ich honorować forum jest naprawdę przydatny, w końcu ludzie zapłacą. Obecnie istnieje mnóstwo stron, które są bezużyteczne.
Ilość jest postrzegana przez wielu jako dobra rzecz, ale czy to naprawdę?

Moim skromnym zdaniem (i chociaż w środku nie jestem ekspertem, oczywiście mogę się mylić i jestem tego świadomy), innym istotnym rozwiązaniem byłoby zgrupowanie kilku forumszajmujących się podobnymi tematami w ramach jednego. Przekonanie ich nie powinno być skomplikowane, skoro wierzę w posty sprzed 3 lat, maluchy forums jest wielu, którzy „umrą” .... Jeśli jacyś żyją, skontaktuj się z nimi pilnie =)

Kosztowałoby to znacznie mniej pod względem zakwaterowania, a więcej osób byłoby skłonnych zapłacić abonament (polecam kwartalnie za opracowany tutaj motyw), jeśli otworzy to drzwi do większej ilości treści na więcej tematów.

Wszystko, co właśnie napisałem, nie musi być podejmowane na poziomie 1er, jest to bardziej teoretyczne niż praktyczne odzwierciedlenie, nieskończone.
„Problem” zostanie rozwiązany z jednej strony w dniu, w którym reklama zostanie zakazana, az drugiej, gdy pieniądze będą lepiej rozdysponowane (jeśli zdarzy się to pewnego dnia):
Chciałbym móc przekazywać 5e lub 10e rocznie na stronę, a także innym, jeśli zarabiam więcej niż 500e miesięcznie.
Na tak małą ilość wystarcza wielu, jeśli nie wszystkim, ludzie mogą sobie na to pozwolić.

Nadal jestem przekonany, że bardziej sprawiedliwy model w sieci będzie pochodził z bardziej sprawiedliwego modelu w życiu.
Czekanie, aż niektórzy dadzą dużo innym, jest jak czekanie, aż Bill Gates zbuduje fundamenty i sfinansuje Afrykę.
(Prawidłowa) odpowiedź będzie niewątpliwie polityczna ... reszta to kule.

To nie na jutro, ale może na pojutrze, kto wie, że jeśli wszyscy spróbują głosić dobre słowo bliźniemu (zwłaszcza gdy jego sąsiad myśli inaczej, historia, że ​​jest to opłacalne), moglibyśmy mieć polityczne niespodzianki pewnego dnia ... a Francja wciąż jest dużym krajem, który może wprowadzić innych na swoją linię.

To była pozytywna uwaga, tysiąc przeprosin za ten blok, mając nadzieję, że mnie zrozumiecie!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez Christophe » 25/09/19, 11:03

SansLesMains napisał:Reklama to nie wolność, wręcz przeciwnie.

(...)

Chciałbym móc przekazywać 5e lub 10e rocznie na stronę, a także innym, jeśli zarabiam więcej niż 500e miesięcznie.
Na tak małą ilość wystarcza wielu, jeśli nie wszystkim, ludzie mogą sobie na to pozwolić.

Nadal jestem przekonany, że bardziej sprawiedliwy model w sieci będzie pochodził z bardziej sprawiedliwego modelu w życiu.
Czekanie, aż niektórzy dadzą dużo innym, jest jak czekanie, aż Bill Gates zbuduje fundamenty i sfinansuje Afrykę.
(Prawidłowa) odpowiedź będzie niewątpliwie polityczna ... reszta to kule.

To nie na jutro, ale może na pojutrze, kto wie, że jeśli wszyscy spróbują głosić dobre słowo bliźniemu (zwłaszcza gdy jego sąsiad myśli inaczej, historia, że ​​jest to opłacalne), moglibyśmy mieć polityczne niespodzianki pewnego dnia ... a Francja wciąż jest dużym krajem, który może wprowadzić innych na swoją linię.

To była pozytywna uwaga, tysiąc przeprosin za ten blok, mając nadzieję, że mnie zrozumiecie!


Istnieje teoria, blablas, a po drugiej stronie praktyka ... I w praktyce widzę to:

: Arrow: : Arrow: https://fr.tipeee.com/econologie-com : Arrowl: : Arrowl:

Jednak kampanię Tipeee uruchomiłem kilka miesięcy temu i myślę, że opiekowałem się stroną prezentacji ...

Nie możemy powiedzieć, że przepycha się u bram ... Więc czekając na WIELKĄ zmianę zapowiedział mentalność i że wszyscy otwierają swoje serce i portfel na sprawę ekonologiczną (buczenie ...) ... bin on n nie ma innego wyboru niż utrzymanie modelu reklamowego ...
0 x
SansLesMains
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 24/09/19, 17:48

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez SansLesMains » 25/09/19, 11:38

Christophe napisał:Więc czekając na WIELKĄ zapowiedź zmiany mentalności i wszystkich, aby otworzyć swoje serca i portfele na sprawę ekonologiczną (buczenie ...) ... cóż, nie ma innego wyjścia, jak zachować model reklama ...

Myślę, że przeczytałeś tylko połowę mojej wiadomości, a jednocześnie chętnie przyznam, że była za długa =)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez Christophe » 25/09/19, 13:12

Wszystko dobrze czytam, dziękuję.

Rozwiązania IT zaproponowane w celu zmniejszenia kosztów nie są opłacalne ... w 1998 prowadziłem też kilka witryn w domu! : Chichot:
0 x
SansLesMains
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 24/09/19, 17:48

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez SansLesMains » 25/09/19, 13:59

Dlaczego więc „nie jest opłacalny”?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez Christophe » 25/09/19, 15:17

Oczywiście nie zdajesz sobie sprawy z profesjonalizacji sieci, która miała miejsce od 2011-2012 ...

Zanim mogliśmy dużo zhakować ... Teraz darmowy i wydajny stał się rzadkością.
Czy znasz dostawców usług IT, którzy pracują za darmo? Ja nie ...

Ale oczywiście znajdziesz nas na podstawie przykładów ...

Jeśli nie, co robisz w życiu? Praca? Szkolenie?
0 x
SansLesMains
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 24/09/19, 17:48

Re: Reklama w Internecie: to darmowa treść ...




przez SansLesMains » 25/09/19, 15:28

Nigdy nie rozmawiałem o darmo, ponownie przeczytałem moje propozycje.
Nie mogę znaleźć kontrprzykładu (a tak przy okazji? Skoro nie było takiego przykładu), wolę poczekać, aż wytłumaczysz mi, jeśli wiesz, jak rozwiązania już oferowane nie są opłacalne.
Próbuję tylko pomóc, ponieważ przedmiot merytoryczny mnie interesuje, ale jeśli pomoc nie jest mile widziana, poszedłbym gdzie indziej, bez obaw;)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 112