Reklama internetowa: zawartość wolnego ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Używasz bloker reklam?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Reklama internetowa: zawartość wolnego ...




przez Christophe » 25/02/16, 22:02

Coraz więcej osób (do 70% w niektórych kategoriach użytkowników Internetu, patrz artykuł poniżej ...) korzysta z blokerów reklamowych, nie rozumiejąc naprawdę konsekwencji tego użycia: ponieważ blokowanie reklam to ostatecznie zabicie modelu bezpłatnych treści w Internecie, który pozwolił na rozwój bezpłatnych treści podczas 20 w ostatnich latach ...

Niektóre strony nadużywają to jest jasne (rodzaj powtarzających się wyskakujących okienek lub przekierowania gówna, w których automatycznie ładowane jest gówniane wideo, które obiecuje uczynić cię milionerem w 1 i ... lub gorszym tyłku ...), ale dla innych ( w tym ekonologię, w której zawsze odmawiałem umieszczania natrętnych i nieukierunkowanych reklam, jest to kwestia przetrwania „wolnego” modelu...

Darowizny, które mi mówisz: próbowałem, jakieś piękne jednorazowe darowizny (dziękuję pasażerom), ale nic nie wystarcza, aby zapewnić trwałość strony każdego miesiąca ... i sklep z mnóstwem rzeczy, wystarczy zmusić mnie do życia teraz (kryzys, konkurencja dużych witryn ...)

W skrócie, to wszystko, aby powiedzieć, że zapraszam do przeczytania tego doskonałego artykułu na ten temat, bardzo kompletnego i że ponad 100% na temat blokowania reklam: http://www.nextinpact.com/news/78873-ad ... reagir.htm

Na poziomie działania testuję teraz: użytkownicy, którzy blokują reklamy, nie będą już mogli czytać tematów forums (aby mieć do nich dostęp, ale nie czytać, mogą narzekać, że odesłałbym ich do tego tematu, zwłaszcza że reklama jest dyskretna i dobrze ukierunkowana na „ekonologię”, więc nie ma powodu, by ją blokować).

Ten blok nie jest ważny dla członków (nawet tych, którzy używają blokera)!

Edytuj tutaj, aby dowiedzieć się, jak odblokować Adblock na econologie.com w Chrome, Firefox i Internet Explorer: bistro / the-reklama-over-Internet-c-to-the-free-of-content-as-it-is-jasny-t14548-20.html # p299685
1 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 588
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 313

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Piotr » 25/02/16, 22:47

Osobiście nie mam nic przeciwko reklamie, o ile nie jest to inwazyjne, a ona mnie nie szpieguje. Wyłączyłem funkcję blokowania reklam dla ekonologii, ale reklamy wciąż się nie wyświetlają, ponieważ używam no-script do blokowania trackerów (google, facebook ...). Istnieją skrypty google 3, które utknęły w ekonologii, wyłączenie no-script byłoby szeroko otworzyć drzwi do tych trackerów, a tym samym pożegnać się z moją prywatnością, czego odmawiam, przepraszam.
Nie ma sposobu na wyświetlanie reklam bez użycia skryptów?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Christophe » 25/02/16, 22:55

Dziękuję za powrót.

Jeśli istnieje sposób: statyczny klasyczny baner na prostym obrazie .. w 2001-2002 co!
Ale to oznacza: niekierowane reklamy o ograniczonej zawartości i różnorodności: możemy zrobić obrotowy pub, ale wcześniej czy później zobaczysz to samo ...
Tak niepojęty ... przez minusy możesz wybrać się na przejażdżkę po sklepie forums: https://www.econologie.com/shop/

Nie możesz skonfigurować swojego blokera js tak, aby pozostawał na ekonologii ... i innych „zdrowych” witrynach ...? Ponieważ żaden skrypt nie blokuje również statystyk, które zakładam?

Jestem również pewien, że bardziej narażasz swoje życie prywatne niż zwykły moduł do śledzenia reklam (który oferuje tylko bardziej ukierunkowane reklamy, osobiście nie widzę szkody, to raczej dobra ... )

Z jakiego oprogramowania korzystasz, które testuję?

ps: jeśli się rozłączysz, zwykle pojawi się komunikat, że blokujesz js ...
0 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 588
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 313

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Piotr » 25/02/16, 23:46

Staram się ograniczać moje ślady w sieci tak bardzo, jak to możliwe, więc nie na Facebooku oczywiście, unikam również Google'a (używam DuckDuckGo do swoich badań) Regularnie usuwam niechciane pliki cookie, tutaj dla mojej higieny w Internecie.
Powrót w latach 2001-2002, właściwie myślę, że tęsknię za siecią tamtych czasów, ukierunkowana reklama wykracza poza moją czerwoną linię, „sieci społecznościowe” nie mówią o tym ...

Do przeglądarki używam Iceweasel (odpowiednik firefoxa w Debianie) z wtyczką Adblock Edge (wyłączony z ekonologii) i NoScript (econologie.com jest dozwolony, ale nie skrypty google).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Christophe » 25/02/16, 23:59

Ok, jesteś prawdziwym purystą :)

Tak, sieci społecznościowe to piękne gówno, najgorsze jest to, że nawet profesjonaliści w sieci (z wyjątkiem rzadkich ET takich jak ja ... wkrótce napisałbym wiadomości w tym sensie ...) nie idą obliczyć i dalej lizać ich tyłek i promować je (przy współudziale tradycyjnych mediów ... mój Boże, dokąd jedziemy?)!

Oto temat, który powinien cię zadowolić: Firma i-filozofia / wysłane-special-the-ryzykiem-facebook-t6650.html (lub nie ...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Did67 » 26/02/16, 13:11

1) Podzielam opinię na temat „potrzeby reklamy ukierunkowanej”; Akceptujemy to, czy nam się to podoba, czy nie, w naszych gazetach, w naszych magazynach (jeśli jakieś czytamy).

2) Istnieje wiele agresywnych, a nawet zgubnych form. Moja żona została oszukana, przechodząc z witryny Ryanair do „pośrednika”, w wyniku czego płacono prowizję w wysokości 100taine euro na tiocketr, który był mniej wart ... Został napisany bardzo małym, w samym środku warunków ogólnych, a ona, tak jak wszyscy, zaznaczyła „Akceptuję warunki ogólne” ...

Następnie umieściłem Adblocka (który zablokowałby to wtargnięcie).

3) Kto może powiedzieć, jak w przeglądarce Safari lub Firefox (mam dwa komputery, jeden w przeglądarce Safari, udostępniony mojej żonie, drugiej osobie, w przeglądarce Firefox), w jaki sposób zezwalamy na niektóre witryny, a inne nie?
0 x
dede2002
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1111
Rejestracja: 10/10/13, 16:30
Lokalizacja: Genewa wsi
x 189

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez dede2002 » 26/02/16, 14:30

Witam,

W przypadku adblock składnia jest wyjątkowa.
To jest strona ecosia, która przesłała mi wyskakujące okienko z bezpośrednim linkiem do wykluczenia adblocka.
W tym przypadku po prostu skopiowałem i wkleiłem i zmieniłem nazwę strony.

Jest w narzędziach, dodatkach, rozszerzeniach, adblocku, preferencjach filtrów

@@ $ ^ || econologie.com papier

adblock.jpg
adblock.jpg (41.72 Kio) Oglądano 31089 razy
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Did67 » 26/02/16, 14:40

Dziękuję Ci bardzo. „Czym bym był bez ciebie…” - powiedziała piosenka…

Ale tutaj nigdy bym nie znalazł !!!

Dziękuję bardzo

Miałem trochę złego sumienia, będąc dużym użytkownikiem ekonologii.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Did67 » 26/02/16, 14:48

Szukając desperacko, gdzie znaleźć wspomniane skrzynki (narzędzia itp.), Zdałem sobie sprawę, że klikając na czarny kwadrat, który został wpisany w moim pasku podczas instalacji AdBlock Plus, z na czerwono licznik zablokowanych witryn, w pierwszym wierszu znajduje się wzmianka „Aktywowano w tej witrynie” z haczykiem.

Kliknięcie na nią powoduje odznaczenie, co w rzeczywistości „dezaktywuje” AdBlock Plus w witrynie, na której się znajdujesz.

Więc oczywiście najpierw przejdź do ekonologii.

Do sprawdzenia Zwłaszcza jeśli jest tymczasowy lub trwały ...

Ale z góry mój licznik już się nie obraca!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Reklama w internecie jest zawartość wolnego! Niech to będzie jasne!




przez Did67 » 26/02/16, 14:51

Połączyłem się ponownie. Jest zrównoważony. Brak ostrzeżenia od Christophe'a. I inkrustowane opaski pubowe.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 422