Stanley Kubrik wyszedł na księżyc?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 16/12/15, 10:25

Raymon napisał:Pozostaje tylko Putinowi wyrzucić prawdę, którą musi poznać.
Jeśli nic nie mówi, może być tak, że wie, że lądowanie na Księżycu rzeczywiście miało miejsce (rzeczywiście w tym przypadku nie ma sensacyjnej deklaracji, nie ma szumu, a zatem nie ma zainteresowania, aby coś powiedział) :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 16/12/15, 12:04

Raymon napisał:Nie o to mi chodzi. Wywiad Kubrika jest niepokojący, jak powiedziałby Bigard!
Nie wierzę w zupę serwowaną przez Pujadas. Chociaż jest trochę prawdy. Na szczęście jest internet z tymi wszystkimi bzdurami, ponieważ media głównego nurtu coraz bardziej przypominają mi Georgesa Orwella. Na przykład wiadomości w latach 70. były bardzo różne, w tym czasie istniała prawdziwa różnica między figaro a libé, były też audycje z odpowiednim rodzajem odpowiedzi polak.


Zgadzam się z Tobą, że informacja (zwłaszcza od 1995 roku) staje się coraz bardziej potężnym narzędziem propagandy handlowej.
Z wyłączeniem szczególnych przypadków (takich jak wydarzenie z 13 listopada), które wchodzą w zakres Inżynieria społeczna, większość informacji destylowanych przez nasze media ma charakter komercyjny i jest w całości nastawiona na masową konsumpcję.
Na przykład wraz z powrotem zimy będziemy mieli prawo do naszej dziennej porcji pro-sportowej propagandy... :|

W poważnych sprawach dość rzadko zdarza się jednak, aby media kłamały wbrew temu, co myśli wielu ludzi, nie, bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że kłamią uniknąć pewnych fundamentalnych punktów i że przedstawiają fakty w sposób manichejski.
Należy również zauważyć, że niektóre osoby są pogrążone w dwóch zupełnie różnych informacjach, co prowadzi do utraty koncentracji u „słuchacza”.
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 17/12/15, 19:48

Raymon napisał:Czy to podróbka więcej niż jednej gównianej strony nie wiem co o tym myślicie? Zauważysz, że jestem ostrożny!



Fałszywy przedmiot, który każdy może zrobić.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 17/12/15, 20:07

Cóż, kliknąłem w link... i mam wątpliwości, czy to Kubrick...

Oczywiście nie jestem sam:





Myślę, że analiza głosu (harmoniczne) mogłaby stwierdzić, czy to jego głos, czy nie… ponieważ wygląd… hm… ma za dużo włosów :) Wtedy aktor wygląda na pijanego...

Zamierzam sprawdzić, czy jest oprogramowanie do analizy dostępne dla ogółu społeczeństwa...

Także tak jak pisałem wyżej: NASA przyznała, że ​​zatrudniała reżyserów do kręcenia scen księżycowych, ponieważ brakowało jej materiału audiowizualnego! Co nie znaczy, że kiedykolwiek tam byliśmy!

Chińczycy wkrótce się dowiedzą… jeśli USA pozwolą im odejść…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 17/12/15, 20:20

W sieci są dziesiątki darmowych „analizatorów mowy”, oto jeden, który według mnie wygląda całkiem nieźle: http://www-01.sil.org/computing/sa/sa_download.htm

Okaże się, czy mają funkcję „dopasowania porównawczego”…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 17/12/15, 20:34

Nie ma potrzeby przeprowadzania analizy spektralnej. Znalazłem wadę: ten wywiad jest fałszywy…

Po co? Ponieważ NASA skontaktowałaby się ze Spielbergiem… który w 1969 roku miał zaledwie 23 lata i był daleki od bycia znanym… a tym bardziej ze swoich talentów w science fiction!

S: Spielberg (niesłyszalne), Scorsese, nawet Woody Allen. Żaden z nich nie chciał tego zrobić.


https://fr.wikipedia.org/wiki/Steven_Sp ... _audacieux

W 1969 roku realizował filmy grozy: https://fr.wikipedia.org/wiki/Joan_Craw ... arner_Bros

Jest wyreżyserowany w 1969 roku przez Stevena Spielberga w odcinku Oczy. To jeden z trzech pilotażowych odcinków Night Gallery


CQFD! Następny !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Stanley Kubrik poleciał na księżyc?




przez Christophe » 08/08/16, 17:50

Kolejne dziwne informacje z misji Apollo:



wyjaśnienia: http://www.iflscience.com/space/apollo- ... side-moon/
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Stanley Kubrik poleciał na księżyc?




przez moinsdewatt » 08/08/16, 18:53

Apollo 15: 45 lat temu toczyliśmy się po Księżycu

45 lat temu dwóch z trzech astronautów misji Apollo 15 toczyło się po powierzchni Księżyca. Ich pojazd elektryczny umożliwił im przejechanie prawie 28 kilometrów.

06 - Xavier Demeersman, Futura-Sciences

http://www.futura-sciences.com/magazine ... une-63833/
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Stanley Kubrik poleciał na księżyc?




przez Christophe » 01/12/17, 11:49



Kubrik Nie wiem, ale inni najwyraźniej tam poszli : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Stanley Kubrik poleciał na księżyc?




przez moinsdewatt » 03/12/17, 13:30

Bardzo rozczarowujesz Christophe. Piękna owsianka z sieci.
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 104