Stanley Kubrik wyszedł na księżyc?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9

Stanley Kubrik wyszedł na księżyc?




przez Raymon » 15/12/15, 09:26

Czy to podróbka więcej niż jednej gównianej strony nie wiem co o tym myślicie? Zauważysz, że jestem ostrożny!

http://www.nouvelordremondial.cc/2015/1 ... 015-video/

Bezpośredni link do wywiadu:

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 15/12/15, 10:44

NASA publicznie przyznała, że ​​korzystała ze studiów w celu zwiększenia liczby wydruków ze względu na duże zapotrzebowanie mediów. To nie jest tajemnica...

To nie znaczy, że nie polecieli na Księżyc.

Krótko mówiąc, nie bardzo widzę ekonomiczne zainteresowanie tym tematem...

Oto 2 kolejne tematy ekologiczne dotyczące Księżyca:

nauka-i-technologia/ślady-egzozanieczyszczeń-ludzi-na-księżycu-apollo-nasa-t11105.html#p329716

energia-kopalna-jądrowa/górnictwo-i-energia-eksploatacja-księżyca-helu-3-t7995.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 15/12/15, 11:14

Skorzystajmy z okazji i zrecenzujmy dokument Operacja Księżyc co pokazuje bardzo wyraźnie... że nie należy wierzyć w to co się widzi w telewizji (ani w kinie)...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 15/12/15, 11:17

Gaston: czy to naprawdę mistyfikacja? (ok, ja —>[] wychodzę...)

Raymond napisał:Stanley Kubrik poleciał na Księżyc?


Dobry tytuł! : Chichot: Tak, ale jakie to ma znaczenie?

Amerykański mit całkowicie upadł w dzisiejszym świecie i (niestety) nigdy nie odrodzi się z popiołów!
Nawet III wojna światowa jest prawie niemożliwa, aby zobaczyć przybycie „zbawiciela”, o ile wiemy, kto jest przywódcą.

A poza tym, gdyby tak było, Chińczycy >>> Indianie >>> Japończycy >>> i Rosjanie >>> i tutaj >>> już to wiem.

Gdyby tak nie było, możliwe, że w obawie, że zdjęcia/filmy zrobione na Księżycu nie będą wystarczającej jakości, NASA zleciłaby w ten sposób Kubrickowi kręcenie scen, aby mieć co zaprezentować światu, który jest na nogach do tej okazji... Zatem Kubrick powiedziałby prawdę, ale trochę za bardzo ekstrapolowałby - wszystko odbyło się w największej tajemnicy - i wyobraził sobie, że misje by się nie odbyły, w ogóle by się nie odbyły...

Z wyjątkiem epizodów wypadków z problemami stawów z tiokolem, które puściły, lub astronautów uratowanych w ekstremalnych warunkach dzięki silnikowi LEM, który sprowadził ich z powrotem na Ziemię…

Poza tym, czy NASA właśnie nie odtajniła ponad 8 zdjęć misji Apollo? >>>

Nie wiem, czy wiecie, co może oznaczać zrobienie przez Hasselblada >10 000 „fałszywych” zdjęć „fałszywych” misji przy użyciu oprogramowania, które mamy dzisiaj i które pozwala nam śledzić oszukane „fałszywe”…

Nie powiem, ale mam nadzieję, że przyczyniłem się do rozwoju wątku, podając kilka wskazówek!

Prędzej czy później poznamy prawdę, nadal znajdują się tam moduły startowe umożliwiające powrót na Ziemię różnych LEM-ów... i wszystko, co po nich pozostało (jeśli kiedykolwiek tam poleciały...)

Dobry wątek! Obraz

PS: Odyssey 2001 może nagle stało się to prawdą Obraz
Ostatnio edytowane przez Obamot 15 / 12 / 15, 12: 12, 5 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 15/12/15, 11:30

Gaston napisał:Skorzystajmy z okazji i zrecenzujmy dokument Operacja Księżyc co pokazuje bardzo wyraźnie... że nie należy wierzyć w to co się widzi w telewizji (ani w kinie)...


Widziałem go jakiś czas temu.

Naprawdę dobry!


(a propos dobrych filmów dokumentalnych, w tym tygodniu „Arte on Mitterand” wywołał u ludzi wzdrygnięcie: http://tvmag.lefigaro.fr/le-scan-tele/p ... errand.php )
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 15/12/15, 11:31

To szaleństwo, że to ten sam reżyser: William Karel https://fr.wikipedia.org/wiki/William_Karel

Nawet nie celowo! Jak jaka szansa nie istnieje! : Chichot:

I to on stworzył tajne wojny CIA, bardzo dobra trylogia!
Kto lepiej oglądać w godzinach największej oglądalności... zamiast reality TV... który zwodzi ludzi! Gdzie jest mój Troskliwy Miś? : Chichot:

Zabawne jednak, że Arte z tego tygodnia nie pojawia się (jeszcze?) na stronie Wiki...

http://info.arte.tv/fr/francois-mitterr ... s-amours-0

ps: brakuje tylko jego płetwy Kurska i łodzi podwodnej na wzburzonych wodach! Bardzo dobry raport śledczy (nie jestem pewien, czy dzisiaj byłoby to możliwe!)

https://www.econologie.com/forums/documentai ... t6197.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749




przez Sen-no-sen » 15/12/15, 18:44

Człowiek nie poleciał na Księżyc, nie było bombardowania nuklearnego na Hiroszimę i Nagasaki, nie było samolotów na wieżach WTC, średniowiecze to wymysł historyka, ziemia się nie kręci...niewyczerpująca lista wstrząsające historie krążące po internecie.

W obliczu społeczeństwa, które zmienia się zbyt szybko, a jednostki są atakowane przez wszelkiego rodzaju informacje, jedynym rozwiązaniem jest zaprzeczanie rzeczywistości… jest to dość niepokojące, ucieczka w stronę zaprzeczenia jest konsekwencją upadku kulturowego.
Powstanie romantyzmu historycznego jest zwykle wstępem do gwałtownego konfliktu.
1 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 15/12/15, 19:15

Człowiek nie poleciał na Księżyc, nie było bombardowania nuklearnego na Hiroszimę i Nagasaki, nie było samolotów na wieżach WTC, średniowiecze to wymysł historyka, ziemia się nie kręci...niewyczerpująca lista wstrząsające historie krążące po internecie.

Nie o to mi chodzi. Wywiad Kubrika jest niepokojący, jak powiedziałby Bigard!
Nie wierzę w zupę serwowaną przez Pujadas. Chociaż jest trochę prawdy. Na szczęście jest internet z tymi wszystkimi bzdurami, ponieważ media głównego nurtu coraz bardziej przypominają mi Georgesa Orwella. Na przykład wiadomości w latach 70. były bardzo różne, w tym czasie istniała prawdziwa różnica między figaro a libé, były też audycje z odpowiednim rodzajem odpowiedzi polak.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 15/12/15, 21:30

Szczerze mówiąc, byłoby śmiesznie, gdyby tego nie zrobili... : Chichot:

Utrzymanie takiej tajemnicy wiązałoby się z niewiarygodnymi kosztami dla „przeciwne obozy”!

Nie chciałbym, żeby upadli tak nisko (jeśli tak, to istnieje ryzyko implozji w obliczu takiego kłamstwa).

Jestem za równowagą sił : Mrgreen: :P : Chichot: (ale nie ze względu na niebezpieczeństwo, jakie można stanowić dla społeczności!)
0 x
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 16/12/15, 09:06

Jestem za równowagą sił, Panie Green Razz Cheesy Grin (ale nie za niebezpieczeństwem, jakie może stanowić dla społeczności!)

Pozostaje tylko Putinowi wyrzucić prawdę, którą musi poznać.
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 201