rewizyjna aparat Ubezpieczeń

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 22/12/15, 10:41

Ok, dziękuję za świetne komentarze, do przemyślenia.

Dobra wiadomość, facet został złapany! Mają więc cały jego „rodowód”. Ponieważ istnieją nowe umowy między transgranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, nawet jeśli nie opłacił on składek, jego firmy muszą zwrócić mi odszkodowanie. A więc życzę udanych wakacji...^^

Zainstaluj jeden, a zobaczysz, że od razu jeździsz ostrożniej... I na pewno się przyda. (W tym przypadku dowód potrącenia i ucieczki!)

Wrzucę filmik jeden z tych czterech kiedy mogłem zamazać płytki.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 22/12/15, 10:54

W Belgii obowiązuje obowiązek wezwania policji w przypadku obrażeń ciała.Oczywiście, jeśli „uszkodzony” odejdzie…
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 22/12/15, 11:11

aby była skuteczna, tego rodzaju kamera musi być w pełni automatyczna i podłączona do 12V samochodu

są smartfony z Androidem za 39 euro: zawiera wszystko, czego potrzebujesz, a może nawet więcej niż aparat: robi również GPS, aby zlokalizować samochód w przypadku kradzieży: automatycznie wysyłaj sms z przewodowym GPS

smartfon ma 2 kamery, jedną z przodu i jedną z tyłu: dlatego można go ustawić tak, aby miał 2 różne widoki

pozostaje zrobić odpowiednią aplikację na Androida, żeby dobrze działała… wszystkie aplikacje już dostępne, które wypróbowałem są źle zrobione, wątpliwe z punktu widzenia poufności
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 22/12/15, 11:27

Kolejna kwestia: znam miejsca, w których nawet przykręcony do deski rozdzielczej nie wytrzymałby długo : Mrgreen:

Kiedy tak jak ja często chodzimy tam iz powrotem, nie jest to wspaniałe :płakać:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 22/12/15, 12:16

to przewaga smartfona na jedynym aparacie!

smartfon też alarmuje... jak ma swoją baterię to jak ktoś go wyrwie to brak prądu powoduje alarm wysyłając sms

kamera przednia filmuje to, co znajduje się przed samochodem, kamera boczna ekranu filmuje wnętrze samochodu, a oprogramowanie do wykrywania ruchu może być również używane jako urządzenie antykradzieżowe

ponieważ kamera jest zamocowana na stałe, możemy zaprogramować ignorowanie ruchu widzianego przez szybę samochodu

ta antykradzieżowa kamera smartfona może komunikować się przez Wi-Fi ze smartfonem właściciela i upoważnionego kierowcy, aby automatycznie dezaktywować alarm, gdy upoważniona osoba jest na pokładzie... i aktywować go automatycznie, gdy Ciebie już tam nie ma
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Kamera tablicy ogłoszeń do ubezpieczenia




przez Remundo » 23/02/16, 18:09

Panoramiczne kamery samochodowe w VW Golf7 (filmy i pokazy slajdów do wglądu)

Kamery golfowe_panoramiczne_dashcams 064.jpg


Wszystkie szczegóły w ogłoszeniu jaworyjskim z dnia 23
1 x
Obraz
XAV31
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/09/09, 19:37
x 1

Re: Porada dotycząca kamery pokładowej dla ubezpieczenia




przez XAV31 » 25/02/16, 11:42

Rozumiem odruch obronny: czyń sobie sprawiedliwość albo początek sprawiedliwości, mając dość.
Jednak dryf jest łatwy, a cyfrowa wojna technologiczna między jednostkami jest bardzo kusząca. Dlaczego nie kamera w jego ogrodzie, aby udowodnić, że sąsiad wypuścił psa na naszą posesję, dlaczego nie kamera przy drzwiach wejściowych, aby udowodnić, że ktoś zbliża się do nas w sposób obelżywy? itp Wreszcie, jeśli to działa, to dlaczego nie aparat w domu, aby udowodnić naszym bliskim, że popełnili błąd itp., itd....

Przychodzimy, aby odtworzyć to, z czym zawsze walczyliśmy: dyktaturę.

W dodatku z nierówną „broną”, ponieważ po raz kolejny to ludzie, którzy mają najwięcej środków lub wiedzy technicznej, będą „lepszymi”.

Z drugiej strony, jak wspomniano powyżej, nagrywanie osoby (czasami nawet grupy wbrew powszechnemu przekonaniu) na nośniku (obrazie lub nawet dźwięku) jest we Francji surowo zabronione. To po prostu może obrócić się przeciwko tobie. Prawa do wizerunku są ściśle uregulowane, nawet w przypadku obrazów, które nie przedstawiają osoby, chodzi ogólnie o prywatność… i właśnie o tym tutaj mówimy.

Musimy dokładnie przemyśleć, zanim uwierzymy, że nasze działania są „sprawiedliwe”. Sprawiedliwość i uczciwość to pojęcia, które wymagają dużo czasu i pracy nad sobą, czasem całe życie.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Porada dotycząca kamery pokładowej dla ubezpieczenia




przez Remundo » 25/02/16, 13:11

Cześć Xavier,

Dzięki za reakcję.
Przychodzimy, aby odtworzyć to, z czym zawsze walczyliśmy: dyktaturę.

Oj tam nas nie ma, to tylko narzędzie do ustalenia prawdy w przypadku sporu drogowego...
Z drugiej strony, jak wspomniano powyżej, nagrywanie osoby (czasami nawet grupy wbrew powszechnemu przekonaniu) na nośniku (obrazie lub nawet dźwięku) jest we Francji surowo zabronione. To po prostu może obrócić się przeciwko tobie. Prawa do wizerunku są ściśle uregulowane, nawet w przypadku obrazów, które nie przedstawiają osoby, chodzi ogólnie o prywatność… i właśnie o tym tutaj mówimy.

W drodze jesteś w przestrzeni publicznej i jako taki możesz zostać sfilmowany. Oprócz mojego przyjaciela, już jesteś: kamery monitoringu wideo są legionem w przestrzeni publicznej. Zabronione jest filmowanie ludzi w miejscach publicznych z zamiarem późniejszego ośmieszenia ich, na przykład w Internecie, zwłaszcza jeśli ujawnia się ich tożsamość lub można je łatwo zidentyfikować.
Musimy dokładnie przemyśleć, zanim uwierzymy, że nasze działania są „sprawiedliwe”. Sprawiedliwość i uczciwość to pojęcia, które wymagają dużo czasu i pracy nad sobą, czasem całe życie.

Och, osobiście, wszystko jest przemyślane pod kątem moich samochodów. I tak jak mówię, na zbiegu można znaleźć osoby winne wykroczeń drogowych, ale także rozwidlone języki, które kłamią na temat swoich prawdziwych obowiązków, i to często ciężkich (dobre dranie, wybaczcie mi to określenie).

Wideo jest jak nóż, bardzo przydatne do krojenia jabłka, zabronione do zabicia sąsiada.

Edit: błąd moderacji naprawiony ;)
1 x
Obraz
XAV31
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 16/09/09, 19:37
x 1

Re: Porada dotycząca kamery pokładowej dla ubezpieczenia




przez XAV31 » 25/02/16, 16:00

Oula, bałagan, zamierzam zainstalować kamerę w domu modo :))

Nie rozumiem, kto mi odpowiedział:
Cześć Xavier,
... / ...
Dzięki za reakcję.
... / ...
Och, nie ma nas tam,.../...

Nie, przestrzeń publiczna nie pozwala nikomu robić tego, co chce.
W każdym razie.. Chciałem to ująć po prostu i nie potrzebuję analizować postów, aby wyrazić swój punkt widzenia.
Myślę, że nie jestem jeszcze „swoim przyjacielem” kogoś tutaj lub nie otrzymałem informacji, przepraszam. Ale jakoś powinniśmy sobie bardziej pomagać niż się krytykować, prawda?

Rzeczywiście, gdzie ja to pochwalam: każdemu jego sumienie i każdemu jego pojęcie szacunku... ale są znaki, które nie mylą.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Porada dotycząca kamery pokładowej dla ubezpieczenia




przez Remundo » 25/02/16, 17:27

Zrobiłem kluski, mój przyjacielu Xav :D

widzisz, że potrzebujesz kamer nawet do monitorowania modów! Nadużyłem swojej władzy! [no wbrew sobie] : Mrgreen:
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 157