Nouveau forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez gegyx » 29/06/23, 21:17

więc masz zakaz pisania i czytania PW. / i e-maile? ?
Ze swojej strony nie mam dostępu do niczego u ciebie. nie ma pm, nie ma e-maila.
Zmuszony do przejścia forum. Miło, jeśli chcesz porozmawiać o poufnym zdrowiu pb. :(
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez pedrodelavega » 29/06/23, 21:24

gegyx napisał:Miło, jeśli chcemy porozmawiać o poufnych problemach zdrowotnych. :(
Omów poufny problem zdrowotny z członkami forum pod pseudonimem..... Roll:
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez GuyGadeboisTheBack » 29/06/23, 21:24

gegyx napisał: Miło, jeśli chcemy porozmawiać o poufnych problemach zdrowotnych. :(

Raduj się, przynajmniej nie będzie mógł wykorzystać twoich zwierzeń, aby cię skrzywdzić, jeśli kiedykolwiek popadniesz w „hańbę”… tak jak kiedyś!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez Macro » 29/06/23, 21:25

gegyx napisał:Zmuszony do przejścia forum. Miło, jeśli chcesz porozmawiać o poufnym zdrowiu pb.


Są inne miejsca niż forums rozmawiać o sprawach poufnych....Z definicji a forum.... To co ????
Nawet tego nie rozumiem forum można używać do prywatnych rozmów....


https://fr.wikipedia.org/wiki/Forum
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez GuyGadeboisTheBack » 29/06/23, 21:26

Makro napisał:
gegyx napisał:Zmuszony do przejścia forum. Miło, jeśli chcesz porozmawiać o poufnym zdrowiu pb.


Są inne miejsca niż forums rozmawiać o sprawach poufnych....Z definicji a forum.... To co ????
Nawet tego nie rozumiem forum można używać do prywatnych rozmów....


https://fr.wikipedia.org/wiki/Forum

Można tam także poznać wspaniałych ludzi, a potem spędzić czas na świeżym powietrzu. Wiem to.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez Obamot » 29/06/23, 21:38

... dziękuję za potwierdzenie tego, co wszyscy podejrzewali (nawet bez konieczności pytania...), ale czego nie wahasz się wyrazić w swoich „wyznanie"... pozornie nieudana akcja...
gegyx napisał:więc masz zakaz pisania i czytania PW. / i e-maile? ?
Ze swojej strony nie mam dostępu do niczego u ciebie. nie ma pm, nie ma e-maila.
Zmuszony do przejścia forum. Miło, jeśli chcesz porozmawiać o poufnym zdrowiu pb. :(

Dokładnie!

Wyjątkowy, dyskryminujący środek, którego nic dotychczas nie usprawiedliwia, a w dodatku nieuzasadniony poza niejasną, niewypowiedzianą obawą, której nigdy nie udowodniono w formie alibi, podczas gdy manipulator jest bojowym działaczem na rzecz metodycznego niszczenia forum, zniesławienie… pod groźbą zwrócenia się do prawników lub innych osób, wyraźnie wyrażone publicznie….

Idź rysunek ...
Ostatnio edytowane przez Obamot 29 / 06 / 23, 21: 45, 1 edytowany raz.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez sicetaitsimple » 29/06/23, 21:44

Obamot napisał:....z groźbą zwrócenia się do prawników lub innych osób, wyraźnie wyrażoną publicznie....
Idź rysunek ...

A tak przy okazji, jak się ma twój przyjaciel Fabrice (di Vizio)?
4 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez Remundo » 29/06/23, 21:50

Zmuszony do przejścia forum. Miło, jeśli chcesz porozmawiać o poufnym zdrowiu pb. :(

nudne, ale nie blokujące. Można komunikować się gdzie indziej niż na ekologi. Przenieś spotkanie na inne forum, numer WhatsApp lub nawet nieco zamazany e-mail, usuwając później wiadomość.

ze swojej strony mam czyste skrzynki e-mail i inne, trochę bardziej spamerskie, które ujawniam tu i ówdzie jako tymczasowe narzędzie do wszystkiego, co podejrzewam, że jest pomieszane (różne subskrypcje...), ale które wymagają prawidłowego adresu e-mail do odblokowania proces online.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez Obamot » 29/06/23, 21:50

...więc ten dyskryminujący środek jest bezużyteczny...
... nic innego jak otwarte oczernianie.

...to właśnie nazywamy w prawie karnym:
- „chęć wyrządzenia krzywdy

Co jest jednym z elementów wyzwalających sankcję (jeśli nie głównym, bo bez niego trudno ustalić fakty czy określić próg surowości). Jeszcze przypominam, że w orzecznictwie grożą surowe kary samobójstwa w sytuacjach nękania na portalach społecznościowych...

W przypadku praktyk dyskryminacyjnych nie jest to nawet potrzebne (ponieważ wchodzi to w zakres innych przepisów prawa). Jest to okoliczność obciążająca.
sicetaitsimple napisał:
Obamot napisał:....z groźbą zwrócenia się do prawników lub innych osób, wyraźnie wyrażoną publicznie....
Idź rysunek ...

A tak przy okazji, jak się ma twój przyjaciel Fabrice (di Vizio)?

...Robię, co w mojej mocy, żeby trzymać go z dala od tego, prawda? Chciałbym na marginesie zaznaczyć, że Christophe z radością przyjął moją inicjatywę (wówczas było zrozumiałe, że nigdy nie zrobiłbym niczego bez uprzedniego skontaktowania się z osobą odpowiedzialną za forum) oczywiście odcięcie komunikacji PMa w tych krytycznych sytuacjach kładzie kres ostateczności w przypadku wpadki... To nie mój wybór.

Z drugiej strony Guy zachowuje się w sposób całkowicie nieokiełznany i nieprzewidywalny… ale to ja jestem „ukarany”

Ale dziękuję za umożliwienie mi wyjaśnienia.
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Odp .: Nowe forum przyjść, czego chcesz jako funkcje?




przez GuyGadeboisTheBack » 29/06/23, 22:11

I tak, biedna ofiara. Tyle że zawdzięczasz to wszystko tylko sobie.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 139