Uber, zielony transport taksówką, dlaczego jest tak źle?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 03/07/15, 17:18

Twoja wizja wydaje się godna szacunku i otwarta na wiele możliwości
Ale poczekaj jeszcze trochę, około 2017 roku wszystko się zmieni
Ja ze swojej strony czekam na NIEDZIELĘ : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 03/07/15, 18:34

chatelot16 napisał:
praktyczny przypadek, który mi się ostatnio przydarza: muszę kupić coś w prawym rogu dość daleko od domu: podróż będzie kosztować za dużo... gdyby był dostępny system taki jak uber, obniżyłbym cenę swojej podróży przewożąc inną osobę... lub zostałbym przewieziony przez inną osobę w zależności od dostępności wskazanej przez aplikację



http://www.colis-voiturage.fr/
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 03/07/15, 22:41

dziękuję, wskazówki mogą się przydać, raczej w odwrotnym kierunku, aby wysyłać rzeczy, które sprzedaję, gdy stawki pocztowe są zbyt wysokie dla rzeczy o małej wartości

kiedy chcę kupić, wolę się przeprowadzić, żeby zobaczyć, ale także udostępnianie moich podróży innym za pośrednictwem tej witryny idzie we właściwym kierunku

uber pop zakończył działalność we Francji, czekając, aż sprawiedliwość zrobi swoje

trzeba będzie trochę pomóc sprawiedliwości! uber pop skutecznie odpowiada na potrzebę... sprawiedliwość musi bronić taksówek, które nie zapewniają skutecznie usług, których potrzebujemy... czy rolą sprawiedliwości jest zakazanie czynienia lepszych rzeczy w obronie tych, którzy mają monopol i nie czynią wysiłków w celu poprawy usług ?

Nie jestem wielkim podróżnikiem... ale znam kogoś, kto podróżuje na 4 koniec świata w krajach, gdzie taksówki są nieporównywalnie bardziej przyjazne niż taksówki francuskie!

moim jedynym osobistym doświadczeniem było Wybrzeże Kości Słoniowej, gdzie tania taksówka jest znacznie prostsza niż we Francji… oryginalne zasady: jeśli się spieszysz, płacisz pełną cenę, a taksówka nie zabiera nikogo innego pasażera… jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, płacisz mniej, ale taksówka odbiera innych klientów i wysadza wszystkich w najbardziej logicznej kolejności... to było 20 lat temu bez smartfona i aplikacji komputerowej, ale uważam, że było to skuteczniejsze niż we Francji
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 06/07/15, 09:46

znaleźć w sieci
G7 : Chichot:
Taksówki, historia niedoproletaryzacji. Na G7 700 samochodów, 6 płatnych kierowców. Wszyscy pozostali są najemcami
http://www.liberation.fr/libe-3-metro/1 ... res_129364
: Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 06/07/15, 20:19

Informacje do sprawdzenia źródła:
http://objectifterre.over-blog.org/2015 ... liste.html

Dyrektor generalny Taxi G7, skarbnik klubu świadków, skarbnik François Hollande'a 2012.

Klub Świadków – „Oprócz Hollanda, Lamy i Lagayette, w tym Wieczerniku znajdujemy Ségolène Royal, Jean-Yves Le Drian, prawnika Jean-Pierre’a Mgnarda, a także Jean-Pierre’a Jouyeta i Jeana-Jacques’a Augiera, dwóch byłych członków awansu Voltaire'a, którzy są także bliskimi przyjaciółmi przyszłego prezydenta.
„Dlaczego Hollande opowiada się po stronie taksówek? Po prostu dlatego, że jest w zmowie z firmą G7, która reprezentuje 57% paryskich taksówek pod względem pojazdów, a do tego należy dodać wszystkie usługi dodatkowe świadczone całemu zawodowi przez tę izbę Jej były szef był skarbnikiem kampanii FH. Był także skarbnikiem klubu świadków, stowarzyszenia utworzonego w 93 r. przez Jacques’a Delorsa na potrzeby jego ewentualnej kandydatury na prezydenta, którego prezesem był François Hollande. Założyciel grupy G7, André Rousselet był dyrektorem gabinetu Mitterranda. Jego syn Nicolas jest obecnie dyrektorem generalnym G7. Thévenoud przesłuchiwał go w związku z jego ustawą o VTC jako przewodniczący Związku Przemysłu Taksówkarskiego. Dlaczego więc Hollande miałby wystąpić przeciwko swoim przyjaciołom? Nie zrobi tego. niestety nic przeciwko nim!”
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 12/07/15, 16:48

Informacje, które tak naprawdę nie trafiły do ​​Buzza : Mrgreen:
16 kwietnia 2015
Wspólne podróżowanie znacznie zmniejsza liczbę ofiar śmiertelnych na drogach
Czy boisz się w samochodzie? Wspólne przejazdy! To znacznie mniej niebezpieczne. Badanie przeprowadzone przez Sofres dla lidera branży Blablacar i MAIF pokazuje, że wspólne podróżowanie jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu, podobnie jak pociąg czy samolot. Według ankiety opublikowanej 16 kwietnia (tutaj w całości) 74% osób korzystających ze wspólnych przejazdów twierdzi, że zachowuje się „wzorowo” za kierownicą, w porównaniu ze średnim wynikiem 45% kierowców. Członkowie Blablacar znacznie lepiej kontrolują swoją nerwowość niż inni kierowcy. Częściej sprawdzają też ciśnienie w oponach i przeciwdziałają senności.

Badanie Sofresa. Oczywiście jest to tylko ankieta. Na pytanie, czy przestrzegasz przepisów ruchu drogowego, odpowiadasz, że oczywiście tak, a potem robisz sobie przerwy, żeby oczywiście nie zasnąć. Jednak Sofres zadał te same pytania z jednej strony 500 osobom korzystającym z wspólnego przejazdu, a z drugiej „grupie kontrolnej” składającej się z 1 kierowców, co pozwala na dokonanie porównań.
http://transports.blog.lemonde.fr/2015/04/16/le-covoiturage-reduit-fortement-la-mortalite-routiere/
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 13/07/15, 23:31

Carpoolingu nie uprawiałem, ale autostopem już dawno temu...kiedy miałem autostopowego pasażera jechałem spokojnie...kiedy byłem sam to jechałem na pełnych obrotach...w czasie gdy jechałem nocą i kury w nocy leżę...

w przypadku wspólnych przejazdów wynik jest taki sam! jeśli chcemy, aby carpooling zadziałał, musimy podejść do tego poważnie! nie strasz pasażera jadąc jak szalony... więc jedź poważnie!

dobra aplikacja komputerowa do optymalizacji transportu powinna łączyć w sobie funkcje drogowego GPS i wskaźnika ograniczenia prędkości...również sprzyjającego bezpieczeństwu

zatem korporacjonizm taksówek nie może zakazywać nowych, lepszych środków
0 x
cień
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 171
Rejestracja: 13/04/08, 15:16
x 2




przez cień » 14/07/15, 12:13

chatelot16 napisał:Carpoolingu nie uprawiałem, ale autostopem już dawno temu...kiedy miałem autostopowego pasażera jechałem spokojnie...kiedy byłem sam to jechałem na pełnych obrotach...w czasie gdy jechałem nocą i kury w nocy leżę...

w przypadku wspólnych przejazdów wynik jest taki sam! jeśli chcemy, aby carpooling zadziałał, musimy podejść do tego poważnie! nie strasz pasażera jadąc jak szalony... więc jedź poważnie!

dobra aplikacja komputerowa do optymalizacji transportu powinna łączyć w sobie funkcje drogowego GPS i wskaźnika ograniczenia prędkości...również sprzyjającego bezpieczeństwu

zatem korporacjonizm taksówek nie może zakazywać nowych, lepszych środków

Mówisz o świecie :zaszokować:
Wyjątek nigdy nie stanowi reguły : Mrgreen:
0 x

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150