Le Potager du Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Moindreffor » 15/10/20, 10:35

Did67 napisał:Z pewnością!

Ponieważ jednak na opakowaniu papierosów znajdują się warzywa oznaczone jako „organiczne” lub wzmianka, proponuję dodać dwie etykiety:

„Unikaj oglądania głupich programów w telewizji!” [każdy wedle upodobań ustawia programy lub kanały]

et

„Nie może poważnie zaszkodzić mózgowi!”

Mówię, że niektóre filmy powinny mieć logo
„może poważnie uszkodzić mózg” lub nawet bardziej jak paczka papierosów szkodzi zdrowiu, a jeśli nie to, które preferuję, dodaj do praw człowieka prawo umierania głupiego
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Did67 » 15/10/20, 12:30

Mówiłem o moich filmach tutaj, w odpowiedzi na uwagę Yoola: śledzenie tego wątku to prawdziwa praca!

Myślisz, że szkodzą mózgowi??? [Mówię oczywiście, jeśli nie ogląda się ich na smartfonie, co zresztą przy takiej długości mogłoby zaszkodzić...]
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Moindreffor » 15/10/20, 16:57

Did67 napisał:Mówiłem o moich filmach tutaj, w odpowiedzi na uwagę Yoola: śledzenie tego wątku to prawdziwa praca!

Myślisz, że szkodzą mózgowi??? [Mówię oczywiście, jeśli nie ogląda się ich na smartfonie, co zresztą przy takiej długości mogłoby zaszkodzić...]

śledź ten wątek, to prawdziwa robota, ode mnie : Mrgreen: , twoje filmy są jak oglądanie Arte, wiesz, dlaczego je oglądasz i to, co lubisz, jest tym, co wszyscy inni krytykują, tam mówiłem o innych youtuberach, z których niektórzy mogą naprawdę zaszkodzić zdrowiu, jak program taki jak TPMP lub anioły , albo Marsylia, albo ch'ti, którzy robią wielką widownię, ale zostawiają blizny...
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Did67 » 15/10/20, 18:31

Co za palant!!! Mówię o mnie...

[Nie powinienem pisać, kiedy czytam za szybko, między spotkaniami lub w czasie drzemki; Od zeszłej środy i przez kolejne 2 dni zbieram trochę zmęczenia w mojej podróży na (geograficzną) północ, i czasami mam trochę mózgu do „podniesienia”; „offy” tego typu wycieczek wymagają dużo uwagi - a na koniec tutaj już nie wystarczy! Mówię o dyskusjach, nie o gorzałce!]
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Moindreffor » 16/10/20, 16:41

Did67 napisał: „offy” tego typu wycieczek wymagają dużo uwagi - a na koniec tutaj już nie wystarczy! Mówię o dyskusjach, nie o gorzałce!]

tak, tak, wszyscy mówią, że na północy piwo nie jest napojem alkoholowym, dowód podaje się dzieciom w butelkach
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Julienmos
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1265
Rejestracja: 02/07/16, 22:18
Lokalizacja: Królowa woda
x 260

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Julienmos » 16/10/20, 21:43

nie zły ten filmik

1 x
Avatar de l'utilisateur
Yool
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 225
Rejestracja: 16/08/19, 10:23
Lokalizacja: Pas de Calais
x 44

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Yool » 17/10/20, 20:35

Nowe filmy André Abrahami z Didierem.



Bardzo lubię Twój duet! Kanał André też nie jest zły. Właśnie to odkrywam.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Adrien (były nico239) » 17/10/20, 21:06

yool napisał:Nowe filmy André Abrahami z Didierem.


Jeszcze tego nie oglądałem, ale to zabawne, bo przedwczoraj przesadzałem kapustę do tub i zdziwiłem się, że mogę to robić ręcznie.

Cienkie, a następnie zejdź bez forsowania trochę mniej niż 15 cm, nigdy bym nie uwierzył: na początku max wynosił 3 lub 4..

Ale ponieważ minęły 2 lata (na filmie mówię 2 lata, ale zastanawiam się, czy to nie więcej), jak nie wkładałem rąk do ziemi, trzeba było „załatwić” między sianem, naturalną trawą, odrobiną obornika a glina pod spodem „stopiła się”.

Nakręciłem więc to, co jest dla mnie naprawdę zaskakujące i mówię w filmie, że jest to „metoda” DH, MSV… itd. Stąd związek z filmem André.

Uwierzymy, że Tana robi wielką medialną ofensywę przed wakacjami, ale nie było to uzgodnione Obraz
1 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Did67 » 18/10/20, 19:28

Zawsze wykonuję świetne ofensywy. Ale czasami strzelam obok!

Dwa filmy André są dla mnie również „lekcjami”, których udzielił mi, abym mógł zrozumieć jego szybką i lekką technikę produkcji. Właściwie to „podwójne trafienie”. Myślę, że naprawdę docenia to, co robię, i nie chodzi tylko o kom...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Doris
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1410
Rejestracja: 15/11/19, 17:58
Lokalizacja: Landes
x 359

Re: The Kitchen Garden Sloth: Ogrodnictwo bez zmęczenia ponad Bio




przez Doris » 19/10/20, 08:50

Did67 napisał:Myślę, że naprawdę docenia to, co robię, i nie chodzi tylko o kom...


On już się do ciebie odniósł, nie sądzę, że to tylko komunikacja. Oglądam trochę jego filmiki, podoba mi się, ale przyznam, że mam mały problem z jego rytmem: nie do zrozumienia, ale hej, życie wokół mnie jest już tak szybkie i szalone, że jak mówię albo myślę, albo słucham ogródka , Lubię, że czas jest trochę spokojny. Więc twój drugi wspólny film na podłodze jest w porządku, ale mam nadzieję, że nakręcisz o tym swój film i będzie trwał co najmniej 1:59.

O glebie piaszczystej tak przy okazji: jestem tutaj w glebie piaszczystej na aliosie. Alios jest w miejscach bardzo blisko mojej ziemi, w miejscach głębszych. W ogródku warzywnym nie pamiętam, a już bym nie kopał..., ale mogę się na to natknąć jak posadzę drzewko. Tutaj wszyscy przeklinają alios, ale ja już naprawdę nie rozumiem: jest mniej lub bardziej zasobny w MO, często jest mniej kwaśny niż warstwa piaszczysta, według archiwów w roku suszy 1955 plony rolne były wyższe w miejscach z alios, zawiera minerały..... Więc próbuję widzieć rzeczy jasno, ale uważam, że albo bla, bla, albo wyjaśnienia naukowe są dla mnie zbyt skomplikowane, czy możesz mnie bardziej oświecić? Ale tak po prostu widziany alios w mojej ziemi nie wydaje mi się elementem ograniczającym czy negatywnym.
0 x
„Wchodźcie tylko sercem, nic nie przynosicie ze świata.
I nie mów, co mówią ludzie ”
Edmond Rostand

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 172