My bufora ESC i panele obrotowe - autoconstruit

Energia słoneczna we wszystkich jej formach: ogrzewania słonecznego, ciepła woda, wybierając kolektor słoneczny, koncentracja słoneczne, piece i kuchenki słoneczne, przechowywania energii słonecznej przez bufor ciepła słonecznego, basen, klimatyzację i zimna słonecznego ..
Pomoc, doradztwo, instalacje i przykłady osiągnięć ...
Avatar de l'utilisateur
Gorąca woda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 24/11/13, 12:11
Lokalizacja: Tain l'Ermitaż




przez Gorąca woda » 24/11/13, 12:26

Witam wszystkich, bardzo fajny projekt i dziękuję za udostępnienie :)
0 x
„Biorąc pod uwagę, jak łatwo słońce wyciąga ludzi z domów, można by pomyśleć, że energia słoneczna może zasilić niemal wszystko. » 1-chauffeeausolar.com/
nieustalona
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 77
Rejestracja: 25/01/09, 00:11




przez nieustalona » 24/11/13, 21:41

gratuluję tej instalacji samodzielnie zbudowany , jedyne ekonomiczne (niedrogie) rozwiązanie.

Wydaje mi się, że rozpoznaję zestaw w twojej elektronice sterującej
Conrad „Wyłącznik różnicowy T°” za 20 €???

Używam tego zestawu (bardzo zadowalającego jak na swoją cenę) do zarządzania pompą cyrkulacyjną CWU Laing 24 V dla moich paneli termicznych i rekuperatorem zintegrowanym z wkładem.
tylko jedna awaria: spalony tranzystor, wymieniony na 2N2222A, + tolerancja na przepięcia...i dodana migająca zielona dioda LED przy załączeniu przekaźnika (cyrkulator włączony)

Rozważam również produkcję trackera dla 2PV 175Wc, na konstrukcji montażu teleskopu równikowego (oś obrotu mylona z ziemską osią obrotu)
Zdecyduję się na trening przerywany (-intensywny W) i powrót za pomocą sprężyny powrotnej i automatycznego rozłączenia mechanicznego lub napędzanie śrubą bez końca i nakrętką kardana, a powrót poprzez odwrócenie obrotu sf śruby.

do +
Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energia słoneczna: kolektory energii słonecznej CESI, ogrzewania, ciepłej wody, piecyki i kuchenki słoneczne"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 99