Połączenie Airton Readyclim z klimatyzacją Samsung?

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
jenki007
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 27/06/13, 09:09

Połączenie Airton Readyclim z klimatyzacją Samsung?




przez jenki007 » 27/06/13, 09:16

Bonjour.
Czy zestaw Readyclim (zestaw próżniowy) sprzedawany do klimatyzatorów Airton jest kompatybilny z klimatyzatorami Samsung?
Jeśli tak, czy wymagane są dodatkowe połączenia?

Pozdrowienia.
Jenkie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 27/06/13, 12:22

Zainstalowałem taki kilka tygodni temu, myślę, że Airton dobrze zabezpieczył swój system, dzięki czemu jest kompatybilny tylko z klimatyzacją Airton...

Myślę, że szansa na wykorzystanie zestawu ReadyClim w innym miejscu jest bardzo mała!

Zwłaszcza, że ​​splittery niekoniecznie są wstępnie naładowane tym samym gazem i tym samym ciśnieniem...
0 x
jenki007
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 27/06/13, 09:09




przez jenki007 » 27/06/13, 12:37

Merci wlać TA réponse.
Myślę że w rurach jest tylko próżnia i nie są one obciążone gazem.Sprężarka ma zapas gazu na x metr rury. Połączenia podawane są w calach. Ale teraz zadałem pytanie Airtonowi, a oni nie otrzymali odpowiedzi.
Czy jesteś zadowolony ze swojej inwestycji? Interesuje mnie model konsolowy, do ogrzewania domu poza sezonem.
Pozdrowienia.
Jenkie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 27/06/13, 12:46

Nie udzielają odpowiedzi, bo oczywiście chcą, żebyś kupił klimatyzator Airton!

Rury są wstępnie napięte zgodnie z instrukcją...czy może źle zrozumiałem???

Po podłączeniu słychać pffffiisst...więc jest przesył gazu, nie wiem w którą stronę...

Zadowolona? Na razie nie wiem, bo jeszcze nie zrobiłem oceny termicznej/szacowania COP...

Tutaj znajdziesz informacje o moim montażu: https://www.econologie.com/forums/clim-rever ... 12393.html
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150