Teoria ewolucji czy nie? Darwinizm i współbieżność!

filozoficzne debaty i firm.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 05/10/12, 11:08

Obamot cześć
możesz pogadać, ale jeszcze nie zacząłeś swojego wątku "dobrych rad" na diecie "VG"...

Widzę w Twoich postach:
— niepełne obiekcje pozwalające wierzyć w pewne rzeczy — a nie mówiąc o innych.

Normalnie, to są małe fragmenty odpowiedzi na wykład
— brak obiektywizmu: zarówno w zastosowaniu praktycznym, jak i historycznym oraz w odniesieniu do indywidualnych potrzeb.

Obiektywizm to utopia, jestem stronniczy, ponieważ opowiadałem się po jednej ze stron i poza ogólnymi pomysłami, które każdy może narysować na stronach i forums VG, mogę mówić tylko z własnego doświadczenia i pewnego otoczenia. Tak koniecznie rozdrobniony.
— kontynuujesz cytaty bez imienia.

Nie zawsze zadaję sobie (podobnie jak Dede) pytanie, czy zapoznano się z kilkoma cytowanymi źródłami
— następnie cytaty w tekście.
- próby...

Aby wbić gwóźdź, trzeba kilka razy w niego uderzyć, ponieważ dla wszystkich informacji to ich powtarzanie sprawia, że ​​zapamiętuje;
— konsekwentny brak realistycznych priorytetów;

Nie zgadzam się, każdy ma JEGO priorytety, które nie wszystkie przechodzą przez ten sam kanał.
— co czyni całość niezrozumiałą i… niestrawną!

Nadal normalne, ponieważ są to odpowiedzi częściowe, wyrwane z całości, które można zrozumieć dopiero po zrobieniu wstępnego kroku, jakim jest przestudiowanie tematu. Czy można rozmawiać o samozapłonie silnika z ludźmi, którzy najczęściej nie wiedzą, gdzie jest bagnet poziomu oleju? musisz najpierw przestudiować minimum mechaniki, aby móc zrozumieć jej logikę; to samo dotyczy VG.

Szkoda, bo podobnie jak słowa Dedeleco, twoje nie są bez znaczenia! ;)

Więc otwórz wątek dotyczący tego obszaru, który interesuje więcej niż jeden tutaj. Lub jeśli nie, przestań podawać informacje o fabule (amha).

Istnieją już dwa otwarte wątki, ale dla tych, którym nie chce się czytać wszystkiego od początku, różne informacje, o których już wspomniano, można znaleźć na
informacje o mięsie, http://www.viande.info/
amerykański raport AAD http://vegenutrition.free.fr/position-AAD.pdf
we Francji AVF, http://www.vegetarisme.fr/
wegańskie zdrowie: http://www.veganhealth.org/
itd ...
Mogę zatem odpowiedzieć na kilka konkretnych pytań, których te strony nie rozwijają, zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem, ale nie zaczynać wszystkiego od początku.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 05/10/12, 14:35

Janic napisał:Obamot cześć

Fakt umieszczenia „Panie(ów) X cześć” na górze posta nie oznacza, że ​​następujące po nim cytaty pochodzą od osoby wymienionej w nagłówku, aw najgorszym przypadku, jak to regularnie widzimy, komentarze pochodzą od kogoś inaczej, skąd wiesz?! Jest to więc kwestia przejrzystości, uczciwości i szacunku dla innych.

(Przejście od cytatów bez mianownika do cytatów z mianownikiem zajęło mi mniej niż minutę (10 sekund na post), czyli mniej czasu niż zajmuje wahanie się i przemyślenie bałaganu cytatów bez mianownika, d zidentyfikowanie, które należą do kogo ...bo sam już nie wiesz, kto co powiedział... Dlatego nie robienie tego jest kalkulacją, jeśli chcesz, aby Twoje podejście spełniało powyższe kryteria przejrzystości i etyki)


Janic napisał:
Obamot napisał:możesz pogadać, ale jeszcze nie zacząłeś swojego wątku "dobrych rad" na diecie "VG"...

Widzę w Twoich postach:
— niepełne obiekcje pozwalające wierzyć w pewne rzeczy — a nie mówiąc o innych.

Normalnie, to są małe fragmenty odpowiedzi na wykład

... to trochę jak w micie o Syzyfie Roll:

Janic napisał:
Obamot napisał:— brak obiektywizmu: zarówno w zastosowaniu praktycznym, jak i historycznym oraz w odniesieniu do indywidualnych potrzeb.

Obiektywizm to utopia, jestem stronniczy, ponieważ opowiadałem się po jednej ze stron i poza ogólnymi pomysłami, które każdy może narysować na stronach i forums VG, mogę mówić tylko z własnego doświadczenia i pewnego otoczenia. Tak koniecznie rozdrobniony.

Dziękuję za tę szczerość! Zauważysz, że przyznajesz się do uprzedzeń... Zauważysz zatem, że głównym problemem związanym z tą pozycją jest to, że może ona uniemożliwić ci bycie... obiektywnym...! Sam to mówisz. To zależy od Ciebie.

Ale przynajmniej teraz jest jasne, tutaj formułujesz rozdział wiary.

Janic napisał:
Obamot napisał:— kontynuujesz cytaty bez imienia.

Nie zawsze, zadaję sobie pytanie (jak Dede) kwestia, czy skonsultowano się z kilkoma cytowanymi źródłami

Roll: Obawiam się, że nie rozumiem : Lol: bierzesz przykład od kogoś, z kim regularnie walczysz! : Chichot: stary, szczegóły nie są potrzebne ^^

Janic napisał:
Obamot napisał:— następnie cytaty w tekście.
- próby...

Aby wbić gwóźdź, trzeba kilka razy w niego uderzyć, ponieważ dla wszystkich informacji to ich powtarzanie sprawia, że ​​zapamiętuje;

Nie robi się napoju z osła, jeśli nie jest spragniony. Więc może jest lepsza metoda! : Mrgreen:

Janic napisał:
Obamot napisał:— regularny brak realistycznych priorytetów;

Nie ma zgody, każdy ma JEGO priorytety, które nie wszystkie przechodzą tym samym kanałem [...] wykładu

Całkowicie zgadzam się z pierwszym punktem, ale jeśli dobrze liczę, to tworzy inne menu dla każdego członka rodziny w „VG”?
Szczerze mówiąc, trudno za tobą nadążyć! Kiedy mówię o priorytecie, mam na myśli strukturę informacji, które przynosisz forum!!!

Na przykład: jeśli powiem, że „trzeba wychodzić na słońce albo jeść marchewki, żeby naprawić wapń w organizmie”, nie omieszkam powiedzieć „aby oprócz ciśnienia w organizmie, a więc wykonywać ćwiczenia fizyczne, ponieważ to właśnie ciśnienie umożliwia wiązanie wspomnianego wapnia” ... więc dałem inny element, ale z "kluczem", który pozwala zrozumieć dlaczego i jak. To nie czyni go „mistrzowskim” przemówieniem, tylko wyjaśnieniem zrozumiałym dla wszystkich…

Jeśli chodzi o powiązanie doktryny „ścisłej VG”, aby przyznać ją „indywidualne priorytety”podaj przepis... : Chichot: : Mrgreen:

Janic napisał:
Obamot napisał:— co czyni całość niezrozumiałą i… niestrawną!

Nadal normalne, ponieważ są to odpowiedzi częściowe, wyrwane z całości, które można zrozumieć dopiero po zrobieniu wstępnego kroku, jakim jest przestudiowanie tematu. Czy można rozmawiać o samozapłonie silnika z ludźmi, którzy najczęściej nie wiedzą, gdzie jest bagnet poziomu oleju? musisz najpierw przestudiować minimum mechaniki, aby móc zrozumieć jej logikę; to samo dotyczy VG.

Nan nienormalna, to bałagan, w którym chcielibyśmy coś zrozumieć. Czasami są szczegóły, ale nie ma ogólnych ram, po prostu wymyślasz różne argumenty.

Janic napisał:
Obamot napisał:Szkoda, bo podobnie jak słowa Dedeleco, twoje nie są bez znaczenia! ;)

Więc otwórz wątek dotyczący tego obszaru, który interesuje więcej niż jeden tutaj. Lub jeśli nie, przestań podawać informacje o fabule (amha).

Otwarte są już dwa wątki

Odpowiedziałem ci w wątku, w którym zrobiłeś „UP”. Te ostatnie są naprawdę puste w użytecznych informacjach, albo są bezużyteczne tak jak są...!

Janic napisał:Mogę zatem odpowiedzieć na kilka konkretnych pytań, których te strony nie rozwijają, zgodnie z moją wiedzą i doświadczeniem, ale nie mogę zaczynać wszystkiego od początku.

Ta sama uwaga: aby odpowiedzieć, nadal trzeba by zadać pytanie.
Ostatnio edytowane przez Obamot 05 / 10 / 12, 14: 58, 3 edytowany raz.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 05/10/12, 14:43

następujący projekt ewolucji zlecony przez Janica, jej kot został wegetarianinem, je tylko marchewki i sałatki, i bardzo szybko zaczął wyglądać jak królik!!!

Tam będziemy mieli niezbity dowód na to, że za ewolucją stoi jakiś cel a nie tylko przypadek poprzez selekcję ocalałych w rywalizacji i pechu.

Zobaczylibyśmy rzeczywistość Janica!!!

Janic powinna przymierzyć wszystkie koty z sąsiedztwa, które nie miałyby już kociego AIDS, stali się wegetarianami, mniej agresywni, przestali przenosić wirusa AIDS z kotów poprzez ukąszenia.
Ostatnio edytowane przez dedeleco 05 / 10 / 12, 14: 46, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 05/10/12, 14:45

dlaczego się śmiejesz?
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 05/10/12, 14:49

Po 115+20 stronach cierpliwych wyjaśnień w obliczu negacji nie ma innej metody na uświadomienie absurdu!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 05/10/12, 14:51

Nie sądzę, żeby to działało przez czas, kiedy próbujesz.

zmiana strategii :?
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.

Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 05/10/12, 15:04

Nie, tam zauważyłem metaforę, ale nie agresywność.

Albo mówisz o kotach, ale założenie, że są wegetarianami, jest bardziej prawdopodobne dla humoru : Chichot: : Mrgreen: lub drugiego stopnia... Nadal konieczne jest wykrycie katakresów... : Lol:

Pogrubiona czcionka podkreśla tylko fragmenty uznane za ważne.

Musisz zachować poprawność, tam Dédé jest bez zarzutu!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 259