Artykuł na Rue89 zdemontować teorię 11 / 09

filozoficzne debaty i firm.
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1

Artykuł na Rue89 zdemontować teorię 11 / 09




przez freddau » 04/02/09, 22:13

Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku, oto link:

http://www.rue89.com/desintox-11-septem ... -septembre


jest dość długi i zapewniony
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 04/02/09, 22:26

Pkoi nadal blablater powyżej? To już będzie 8 lat... przywracanie prawdy czy rozbijanie spiskowców teraz po co? Cała polityczna i militarna strategia ostatnich 7 lat buszyzmu jest powiązana z 9/11… czy to nie byłby najlepszy dowód spisku? : Mrgreen:

Trzeba być naprawdę naiwnym, żeby sądzić, że 9/11 nie było nic podejrzanego...

Ale przepraszam, rozmawialiśmy o tym za dużo, a te sprawy to sprawa ludzi Amerykanin przed naszym...
Ostatnio edytowane przez Christophe 04 / 02 / 09, 22: 37, 1 edytowany raz.
0 x
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 04/02/09, 22:32

Ach,

tak, w porządku, dla mnie to był pierwszy raz, kiedy natknąłem się na artykuł z krytycznego czasopisma, które przeprowadziło badania
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 04/02/09, 22:36

Jakie prace badawcze? Przeszukanie internetu? Posługują się dokładnie tymi samymi metodami badawczymi, co teoretycy spiskowi...

Ilu dziennikarzy lub facetów, którzy napisali książki (w taki czy inny sposób) na temat 9 września, pojechało do USA, aby przeprowadzić własne śledztwo? Ilu z nich poszło do Pentagonu, aby przesłuchać świadków wojskowych? Ilu przeanalizowało stal z wież? Ilu pobrało próbki z punktu zerowego? Itd itd...

Istnieją tysiące takich pytań, które nie wystarczają do śledztwa… oficjalne lub nieoficjalne… 9/11 śmierdzi…

Kto zyskał na przestępstwie? To nie pierwsza lekcja, jakiej udzielasz śledczemu...
Ostatnio edytowane przez Christophe 05 / 02 / 09, 00: 35, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16131
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5244




przez Remundo » 04/02/09, 23:10

: Chichot:
http://www.rue89.com/desintox-11-septem ... -sexplique
Rue89 napisała:Trzy miesiące ognia: zapis, który można wyjaśnić
Redakcja 11 września | CFJ | 03 | 02:2009

Punkt przybliża zwolenników i przeciwników do „oficjalnej tezy” o atakach z 11 września: na terenie Strefy Zero pożar został ostatecznie ugaszony dopiero 13 grudnia 2001 r. Spalanie trwało trzy miesiące, co czyni go najdłuższym w historii zawaleniem się budynku.
[]
Ale czas trwania pożaru można wyjaśnić racjonalnie i naukowo. To właśnie próbuje zrobić Jérôme Quirant, badacz inżynierii lądowej w CNRS. Podaje dwa argumenty.

Do budowy budynku użyto dużej ilości związków chemicznych (azbestu, wapienia, wapna itp.). Podczas upadku zmieszały się i spowodowały chemiczne reakcje łańcuchowe, które utrzymywały płomienie przez tygodnie.
Które? Kinetyka reakcji chemicznych między ciałami stałymi a bardzo rzadkim tlenem jest godna ubolewania. To BABA pirochemii.
Akcja strażaków pozwoliła również na podsycenie pożaru. Podczas spłukiwania gruzu woda zetknęła się ze stalą, co dodatkowo podniosło temperaturę wewnątrz gruzu. Jest to klasyczny proces chemiczny stosowany czasem w przemyśle.
Który?

Powszechnie wiadomo, że woda ze strażaków podsyca pożar budynku... Lepiej by było, gdyby sama ostygła : Mrgreen:

Zapamiętajmy...Obraz Trwający 3 miesiące pożar to efekt działań strażaków.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11

Re: Artykuł o Rue89 mający obalić teorię 11/09




przez I Citro » 05/02/09, 00:19

detoks: powinni zrobić dobre lekarstwo... :?

Jest długa i wypełniona wiatrem, tym, który mają w głowach.
Jak wierzyć w tę sieć bzdur... :?
Jaki poziom intelektualny mają czytelnicy akceptujący te argumenty. :?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 05/02/09, 00:22

Proszę, nie trolluj za dużo: ryzykujemy, że wyjdziemy na krwawych spiskowców... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Poziom, który TF1 stara się dać wszystkim francuskim Citro... aby wszyscy jedli ten rodzaj sałatki...

Nie jestem pewien, czy kłamstwa państwowe dotyczące obecnego kryzysu finansowego nie są tak DUŻE jak te z 9 września: mniej zgonów na sumieniu…
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 05/02/09, 02:41

Dziwaczne w ich dossier jest to, że mówiąc to „niszczą” teorię termitów "siarka" może pochodzić z gipsu. Nikt w to nie wątpi.

Ale termit nie tlenek żelaza i aluminium? Czy ktoś wie, skąd oni wzięli tę siarkę???

W innym artykule wspomniano o śladach przypominających termity:
„Eksperci z Departamentu Akcji Minowych Stanów Zjednoczonych zauważyli niezwykle szybkie utlenianie i międzykrystaliczne topienie metalu."

o którym mówił siarka :?

Edytuj przez Christophe: tylko jeden F w siarce
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 05/02/09, 02:47

O tak , tutaj:
Jednak fizycy-chemicy zidentyfikowali w szczątkach właśnie niewyjaśnioną skądinąd obecność wybuchowego związku żelaza, tlenu i glinu (Fe2O3 + Al), termitu, a nawet jeszcze potężniejszego termitu, który zawiera pierwiastek siarki (Fe2O3 + 2Al + S), a także wysokie stężenie manganu, utleniacza termitu, który jest używany do produkcji wybuchowych żeli. Termit i termit (super-termit) to materiały wybuchowe używane przez wojsko... które mogą upłynnić stal w kilka sekund.
Wszystko to zbiega się z zeznaniami: eksplozje słyszane przed iw trakcie zawalenia się wież, tzw silny zapach siarki którzy pobili robotników zatrudnionych na polanie.

Tak więc według Rue89 przy każdym ognisku (gdzie płonie tynk) należy spodziewać się zapachu siarki...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16131
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5244




przez Remundo » 05/02/09, 09:17

Termit to proszek rdzy (Fe2O3) i aluminium (Al). Raz zapoczątkowana reakcja jest niewiarygodną przemocą, która przebija stal jak gorący czubek masła.

Warto zauważyć, że paleniska o temperaturze ponad 1000 ° C utrzymywały się przez wiele dni pod gruzami. Ale spalanie nafty się skończyło. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to resztkowe reakcje tej reakcji aluminotermicznej dostały się do tego pieca.

Potrzeba absolutnej głupoty, żeby tłumaczyć to wodą strażaków : Chichot:

W przypadku siarki jest to związek nie tak rzadki jak w budownictwie. Ale wiemy również, że siarka sprzyja upłynnieniu stali podczas aluminotermii.

O 11/9 powiedziano już wszystko oprócz prawdy :?
0 x
Obraz

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 312