Centralny implozyjne elektrolizy

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
Piotr
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 363
Rejestracja: 25/10/23, 13:51
x 20

Re: Elektroliza impulsowa




przez Piotr » 01/12/23, 01:25

izentrop napisał:Nie broń go, on po prostu zareagował na to, że foton nie ma masy,jest to fakt ustalony, ponieważ nigdy nie byliśmy w stanie go zmierzyći nie jest to sprzeczne z Einsteinem.
Grawitacja zmienia swoją trajektorię, ale ani jej nie spowalnia, ani nie przyspiesza...
...


No cóż, dlatego, kiedy nie wiemy, czy dana osoba jest inteligentna, czy nie, wtedy jest STATNIONYM FAKTEM, aby rządzić nim IDIOTA, eh…
kiedy nie da się tego zmierzyć...
Żałosne !

" Grawitacja zmienia swoją trajektorię, ale ani jej nie spowalnia, ani nie przyspiesza... "

W rozszerzającym się Wszechświecie emitowany foton jest „spowalniany”, gdyż rzekomo zmierza w stronę czerwieni…Przypuszczam, że;
Ale... jeśli Wszechświat NIE rozszerza sięWRĘCZNIE jest to wówczas gwiazdowa masa „elektromagnetyczna”, która spowalnia fotony poprzez zakłócenia…
(który możesz również nazwać „sztucznym tuńczykiem”, jeśli cię to kusi...)

(Zastanawiam się, kto będzie biegał za gwiazdami, by za każdym razem mierzyć, ile to jeszcze lat świetlnych...)
(poza tym nawet jeśli Światło jest spowolnione, to pomiar jest zniekształcony... lol.)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Piotr
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 363
Rejestracja: 25/10/23, 13:51
x 20

Re: Elektroliza impulsowa




przez Piotr » 01/12/23, 01:34

Cóż, lepiej bym zrobił, gdybym milczał... Już kłócimy się o fotony, grawitację itp.

Cóż, właśnie przetestowałem moją nową baterię fotowoltaiczną (bez paneli, wszystko w JEDNYM!)
który ładuje się...w ciemności... : Chichot:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13726
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Elektroliza impulsowa




przez izentrop » 01/12/23, 02:47

Peter napisał:W rozszerzającym się Wszechświecie emitowany foton jest „spowalniany”, gdyż rzekomo zmierza w stronę czerwieni…
Jego częstotliwość maleje, ale nie prędkość.
1 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

Re: Elektroliza impulsowa




przez plasmanu » 01/12/23, 03:36

Zapomniałem, ile tysięcy lat potrzebuje foton od chwili powstania w gwieździe, aby dotrzeć na powierzchnię.

Peterr: więc to dzięki tobie nie potrzebujemy już baterii

Jak korzystać z pilota bez baterii? 4 wskazówki
https://www.santeplusmag.com/111121978- ... 6-03-2023/
załączniki
Zdalne sterowanie-tą-metodą-możesz-pożegnać-baterie-nie-wydawaj-więcej-pieniędzy-final-1200x628.jpg
Zdalne sterowanie-tą-metodą-możesz-pożegnać-baterie-nie-wydawaj-więcej-pieniędzy-final-1200x628.jpg (61.92 KB) Oglądane 514 razy
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Doktor Bombaj
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 05/11/23, 17:11
x 80

Re: Elektroliza impulsowa




przez Doktor Bombaj » 01/12/23, 08:36

Peter napisał:
DoktorBombay napisał:
AD 44 napisał:Twierdzisz, że grawitacja „nie wpływa” na fotony!

Nie zgadzasz się z Einsteinem.


Czy czytasz w myślach? Jeszcze tego nie ma.

Pokaż, co wiesz, byłoby to bardziej pozytywne podejście.

W pewnym kontekście Izentrop i ja mamy rację.
W innym kontekście się mylimy.

Okazuje się, że w odniesieniu do lokalnych i bieżących ram domyślnie zdefiniowanych przez Peterra mamy rację.


Ach, dobrze?!
Jestem przyzwyczajony do mówienia na temat, o którym nie wspomniałem... Grawitacja!

PFFHU!

Jeśli doprowadziłeś do jego wprowadzenia swoimi nieścisłościami, które prowadzą do fałszywych wniosków.
Chcesz widzieć wszystko jako energię (co jest prawdą), nawet to, co powszechnie nazywamy materią (co jest prawdą, ale nieprecyzyjną).

grawitacja nie oddziałuje z bezmasowymi energiami, natomiast oddziałuje z masą materii.
Nie możemy iść na skróty tak jak ty, chyba że wymyślimy wyimaginowaną fizykę.
Masz prawo żyć wyobraźnią!
1 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 245

Re: Elektroliza impulsowa




przez ne 44 » 01/12/23, 08:44

izentrop napisał:Nie broń go, po prostu zareagował na to, że foton nie miał masy...


Ty kłamco!

Powinieneś się wstydzić.

To jedyny sposób, aby za wszelką cenę mieć rację!!!???

Nie zareagowałam na to, że nie miał masy (i dobrze o tym wiesz)!!! Ale niech grawitacja nie „gra” na nim!

Potem możesz wiosłować tyle, ile chcesz, próbując się z tego wydostać… pogrążysz się tylko w kłamstwie, za każdym razem trochę bardziej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Doktor Bombaj
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 05/11/23, 17:11
x 80

Re: Elektroliza impulsowa




przez Doktor Bombaj » 01/12/23, 08:59

AD 44 napisał:
izentrop napisał:Nie broń go, po prostu zareagował na to, że foton nie miał masy...


Ty kłamco!

Powinieneś się wstydzić.

To jedyny sposób, aby za wszelką cenę mieć rację!!!???

Nie zareagowałam na to, że nie miał masy (i dobrze o tym wiesz)!!! Ale niech grawitacja nie „gra” na nim!

Potem możesz wiosłować tyle, ile chcesz, próbując się z tego wydostać… pogrążysz się tylko w kłamstwie, za każdym razem trochę bardziej.

Bardziej konstruktywne byłoby jasne określenie tego, co chcesz poruszyć, a nie osądzanie ludzi.
Nie mam żadnych uprzedzeń, szczerze mówiąc, nie widzę pas więcej, dokąd zmierzałeś z tym.
Musimy założyć, co miałeś na myśli, więc powiedz to, będzie prościej.
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Elektroliza impulsowa




przez GuyGadeboisTheBack » 01/12/23, 12:15

Zatem idźcie na Wyspę Dziecięcą, odpowiedź leży w sile Kazimierza... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Doktor Bombaj
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 05/11/23, 17:11
x 80

Re: Elektroliza impulsowa




przez Doktor Bombaj » 01/12/23, 13:01

Leonard był jeszcze silniejszy, był starszym bratem Kazimierza.

Czasami młodszy brat jest silniejszy, dlatego trudno jest stworzyć prawo, które by to wszystko uogólniało.

https://www.youtube.com/shorts/gOQi5UQYGEE
0 x
Avatar de l'utilisateur
Piotr
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 363
Rejestracja: 25/10/23, 13:51
x 20

Re: Elektroliza impulsowa




przez Piotr » 01/12/23, 18:33

izentrop napisał:
Peter napisał:W rozszerzającym się Wszechświecie emitowany foton jest „spowalniany”, gdyż rzekomo zmierza w stronę czerwieni…
Jego częstotliwość maleje, ale nie prędkość.



Tak, to jest bardziej POPRAWNE, co mówisz,
zmniejsza się w wyniku absorpcji w środowisku, które ponownie emituje go z niższą częstotliwością.

I dlatego Gwiezdna PRÓŻNIA ma masę...

Poza tym nawet Wiki to mówi, nawet jeśli mówi również, że Photon nie ma masy… w dalszej części nadal jest napisane, że ma masę… LOL.
Żartuję, bo oni sobie zaprzeczają...

" Kiedy poruszają się przez materię, fotony oddziałują z obecnymi ładunkami elektrycznymi pośrodku .....
Polarytony poruszają się wolniej niż fotony w próżni...
... można powiedzieć, że foton zawsze porusza się z tą samą prędkością, ale jest absorbowany i nieco później ponownie emitowany przez atomy materii, co sprawia wrażenie – makroskopowo – że światło zwalnia
"

Wszechświat NIE jest...pusty, jest pełen pól elektrycznych i magnetycznych...
więc tak, tam też mogę je „polubić”, mówiąc… „możemy powiedzieć”… że Pustka Międzygwiezdna ma… masę elektromagnetyczną.
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114