doping woda w AUTOPLUS

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 03/11/05, 23:08

Dla informacji:
na innych stronach tego artykułu na temat różnych oszczędzających paliwo, należy zauważyć, że tylko reaktor pantone zapewnia realny zysk. 8,9L zamiast 10,7L jest już piękny, pozostałe nie przynoszą niczego w najlepszym przypadku (dodatki); + 1 litr 100 na gorsze (ionniseur), najlepiej według autoplus nie zmniejsza konsumpcji (patrz niewielki wzrost), ale są one tańsze lub są bezpłatne dla restauracji reckup oleju (z wyjątkiem filtrowanie). W rzeczywistości najprostsze jest umieszczenie 30% oleju rzepakowego w oleju napędowym, ale jest to zabronione, a ponadto jest mniej zabawne niż wykonanie rurki, która pozwala jeść wodę w swoim młynie lepszy wynik.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 04/11/05, 10:13

Najwyraźniej Pitmix masz pełny artykuł "Oszczędzanie paliwa" Autoplus?
Czy to możliwe, aby zeskanować i umieścić go na forum (lub wyślesz mi pocztą, jeśli nie możesz umieścić ich w Internecie?)
Jeśli nie, jaka jest liczba? Czy nadal jest w sprzedaży?

dziękuję

W przeciwnym razie lubię to zdanie: pozostałe nie przynoszą niczego w najlepszych przypadkach (dodatki); + 1 litr do 100 na najgorszy (jonizator),

Jonizator powietrza lub paliwa? Wreszcie, jeśli zeskanujesz artykuł, zobaczymy dobrze ...
W jaki sposób te artefakty mogą wzrosnąć conso? Bez efektu ok ... ale zwiększ to, czego nie mogę pojąć ... w każdym razie "złagodzą" portfel, żeby kupić ... To jedyna pewność ...
0 x
milerin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 19/07/05, 10:02




przez milerin » 04/11/05, 10:37

Spadek zużycia paliwa w 130 km / h jest absolutnie NIC powiedzieć.
Uruchom silnik trzycylindrowy, a także obniżysz zużycie paliwa. Ale także perfs!

Przejście na ławkę przed i po hakowaniu odbywa się całkowicie!

Porównanie pomiaru zużycia 16 lat temu z bieżącym pomiarem na danym silniku jest po prostu śmieszne! To nie jest scienftifique ...

Wniosek: ten test jest bezwartościowy. Nie pozwala dojść do jednego lub drugiego kierunku!

Testy zanieczyszczeń u producentów samochodów są przeprowadzane według ściśle określonych procedur: standardowe cykle z przyspieszeniem, stabilizowane zakresy itp. Dlaczego nie polegać na tych procedurach, aby przetestować Pantone?

Środki kontroli technicznej nie wydają mi się wiarygodne, ponieważ nie są przeprowadzane przez kompetentnych naukowców. Przepraszam, nie ufam Dede'owi mechanikowi z rogu ...

Spadek certains zanieczyszczenia można wytłumaczyć faktem, że wtryskiwanie wody obniża temperaturę w komorze spalania ... Ale inne zanieczyszczenia tworzą się w "niskiej" temperaturze, wynik Auto Plus idzie dobrze w tym kierunku (do zweryfikowania)

Ale spadek konsumpcji jest trudny do przełknięcia ... :-)

Ah, źli tankowcy, którzy nie chcą Pantone!

To wciąż szalone, że producenci samochodów inwestują miliardy w zanieczyszczenia i nie są zainteresowani Pantone ... Są naprawdę bezwartościowe, nie sądzisz?

A co robi IFP? (która jest ostatnia Nagroda Nobla w dziedzinie chemii, czy powinniśmy ją pamiętać?)

Widzę tylko jedno: wzywam Elisabeth Tessier, lekarza w kosmologicznym magnetyzmie ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 04/11/05, 12:08

milerin napisał:Przejście na ławkę przed i po hakowaniu odbywa się całkowicie!

Testy zanieczyszczeń u producentów samochodów są przeprowadzane według ściśle określonych procedur: standardowe cykle z przyspieszeniem, stabilizowane zakresy itp. Dlaczego nie polegać na tych procedurach, aby przetestować Pantone?

Na zasadzie twoich uwag Całkowicie się zgadzam ... zostańmy naukowcami! Ale wymaga to znacznych zasobów i przepraszam, ale kiedy skontaktowałem się z różnymi agencjami, aby przeprowadzić dalsze badania (Ademe, BE Renault, DRIRE, INRETS ...) wszyscy wysłali mnie na róże... bez ważnej i wiarygodnej odpowiedzi ("najlepszy" argument Renault: "Gdyby to działało, byłoby już opracowane" )

Ale oczywiście to prawdopodobnie moje prośby musiały być źle sformułowane ...

Czy uważasz, że operatorzy kopalni pomagali Diesel i pierwszym producentom samochodów? Myślę, że obecna sytuacja nie jest aż tak odmienna ... chociaż pierwszy silnik Diesla zamienił się w pył węglowy ... mój przykład może nie być mądry.

Wtedy protokół Autoplus nie był może bardzo rygorystyczny, ale był taki sam dla wszystkich "oszczędzających" ... ale żaden z innych produktów nie dawał tak dobrych rezultatów, jak doping w woda ... Nie wspominając o tym, że test porównawczy "pochodzenie konsumpcyjne" przeprowadzono na pojeździe NOWOŚĆ ... Wszyscy wiedzą, że zużycie pojazdów benzynowych wzrasta wraz z kilometrem ...


Wreszcie, jako inżynier (prawdopodobnie) z Cticm, nie sądzę, że jesteś specjalistą od motoryzacji ... czego zatem potrzebujesz, by oczernić proces? Niektórzy kumple w IFP? Pamiętam gorącą debatę na ten temat forum lub w rzeczywistości nie miałeś przewagi w swoich argumentach ... i wolałeś "uciekać" ...

ps: Właśnie kupiłem przedmiotowy autoplus, zeskanuję i wyślemy cały artykuł
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 04/11/05, 13:32

To prawda, że ​​Autoplus nie traktował poważnie testu Pantone, ale hej, jak to mówią, bronimy naszego steku. Jeśli jest na forum "ECOTURBO" ludzie myślą podobnie jak my, że test został źle wykonany. Wreszcie! nic nie ginie ... system jest zdemokratyzowany i jest coraz bardziej nagłośniony;). Nie rozumiem, dlaczego ludzie z Autoplus nie zainstalowali na przykład systemu na Mégane Diesel. Tam porównania byłyby bezdyskusyjne.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 04/11/05, 13:50

PITMIX napisał:Nie rozumiem, dlaczego ludzie z Autoplus nie zainstalowali na przykład systemu na Mégane Diesel. Tam porównania byłyby bezdyskusyjne.

Jeśli chodzi o doping, to nie zamontowali niczego, ale znaleźli pojazd już zmodyfikowany ... ale nie jest to ich zadaniem inżynieria ... ale oczywiste jest, że diesel dałby lepsze wyniki w usuwaniu zanieczyszczeń (zobacz oliwkowy Zxtd / professor31)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 04/11/05, 16:47

Witam,
Post, który zrobiłem w innym forum Myślę, że ludzie, którzy zrobili ten test, nie mają doświadczenia i zgodnie z komentarzami, które tu przeczytałem, stwierdzam, że bardzo mogą próbować na samochodach z benzyną, zwłaszcza w odniesieniu do imbrulées z małą prędkością lub ze zbyt dużą ilością woda, jak również brak zapłonu, nie jest wiarygodna, brak analizy i więcej wyciągnięcia wniosków w dzienniku o tej reputacji, wątpię w powagę tych ludzi ... jednak jestem tylko małym, odosobnionym złotym rączkiem i wprowadziłem poprawki do tego drobnego problemu z reaktorem, nawet nie muszę mówić o prawdziwych problemach reaktora.

Tęsknię za czasem, więc kopiuję swój post, ale myślę, że ważne jest, aby odpowiedzieć na takie pisanie w gazecie ...
Po listopadowym 6ie będę bardziej dostępny i jeśli ktoś ma adres gazety, dam im odpowiedni czas na dopingowanie reaktora wodą i jak w jakich warunkach działamy reaktor.

W teście BMW jest prawdziwe i fałszywe
przede wszystkim pod względem zwiększenia zużycia podczas jazdy powyżej 100kmh jest to bardziej interesujące
pod względem zanieczyszczenia silnik jest odpowiedzialny za ciepło i reaktor operacyjny, który je zapewnia.
To, o czym zapomniał powiedzieć, to to, że przy niskich obrotach, kiedy reaktor się ochłodzi, jeśli nadal będzie wysyłać wodę do reaktora, że ​​łodyga zostanie zmoczona, to tylko kropelki wody który wchodzi do silnika, z bełkotką nie ma nic, co mogłoby zmniejszyć przepływ, a gaźnik może zmniejszyć lub obniżyć wodę przy niskich prędkościach w mieście
tak jak powiedziałem w poście na moim Chevrolecie, kiedy wkładałem zbyt dużo wody przy niskiej prędkości, silnik przestał działać tak, jakby świece topiły się, więc wybuchy są nieobecne = zanieczyszczenie przez imbrulé.
Kto powinien znać tego kierowcę BMW, że nawet ERGvalve przy niskiej prędkości jest wyłączone,
Przy używaniu przed ochłodzeniem reaktora zmniejszam przepływ wody
a nawet gdy zatrzymuję się na światłach, przecinam wodę.
Nie mam tego problemu z silnikiem, który ma awarie lub że karty do głosowania ...
więc chodźmy dalej, zanim napiszesz takie rzeczy w gazetach.

Reaktor działa tylko wtedy, gdy silnik ma określone obciążenie i wszystkie pomiary muszą być wykonane w tych warunkach.
I nawet odkąd sięgam po szczyt wiem, że w pewnych warunkach reaktor odbiera, a często, ponieważ łowią ryby, staramy się pić za dużo wody do reaktora.
Aby wykonać dobry test, należy zainstalować automatyczny system, który kontroluje ilość wody, która trafia do reaktora w zależności od ciepła reaktora, z naszym rzemieślniczym i często źle używanym majstersztykiem można wyciągnąć tylko z takich wniosków ...

André
0 x
milerin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 19/07/05, 10:02




przez milerin » 04/11/05, 18:31

Po prostu, aby odpowiedzieć administratorowi, że nie wyciekłem debat na temat forum ale że miałem inne rzeczy do zrobienia!
Podkreślam, że mówię w imieniu własnym, bez etykiety, i że jestem jedyną osobą odpowiedzialną za moje uwagi.
(W rzeczywistości wracam do forum dzisiaj, ponieważ wróciłem do e-maili mailowych czyszczących moją skrzynkę pocztową ....)

Nie twierdzę, że jestem ekspertem od motoryzacji, tylko trochę naukowym. Nie musisz być doświadczonym kierowcą, aby zrozumieć, że ogrzewanie gazów wlotowych silnika gazowego jest herezją ...
Jeśli dla ciebie Auto Plus to czasopismo naukowe, to nie mówimy tym samym językiem ...

Wystarczająco dużo czasu, baw się dobrze ....
0 x
Popaul
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 55
Rejestracja: 16/10/05, 17:48
Lokalizacja: Na północ od Lyonu> Villefranche




przez Popaul » 04/11/05, 18:49

Cieszę się, że to sprawia, że ​​rządzisz, że pytamy o pantone ...
Bardzo podoba mi się renault reponse (to ta, którą dostaję również, gdy wyjaśniam system)
Wiarygodne testy z pewnością będą mile widziane.
Kiedy zobaczysz elektron, który napędza silnik BMW, możesz zrozumieć, że to zakłóca. Ulepszenie i rentowność pantone przez wprowadzenie jakiegoś obwodu, musi być możliwe?
Chodzi o inwestowanie ...
(Pamiętam post, w którym chciałem odwrócić 30000 €, i pięknie wysłano go na różę)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 04/11/05, 18:57

Popaul napisał:Pamiętam post, w którym chciałem odwrócić 30000 € i pięknie wysłano go na różę

To był złoczyńca uzurpator tożsamości ... nic do czekania ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 94