Ökofen - nietypowe (reklama fotomontażowa)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/01/11, 16:27

Christophe napisał:
Alain G napisał:Totophe, dopóki inne tematy są zepsute, równie dobrze możemy rozpocząć debatę tutaj, aby zakończyć ją raz na zawsze!


Cóż, w tym przypadku, jeśli istnieje przeciwko niemu humorystyczna zmowa, proponuję stworzyć temat w 100% humorystyczny:

Dédéleco! Ale dlaczego jest taki podły?

Należy przyjąć ton pomiędzy oranginą a drapaniem po kostkach!

: Mrgreen:

Obraz



LOL!

Ona jest naprawdę miła!


Nasze Dédé nie jest takie złe, to tylko mała wpadka, która przypadkowo wkradła się do kilku tematów!

Jestem pewien, że zostanie to poprawione tak szybko, jak to możliwe! : Chichot:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 21/01/11, 16:30

Ta strona :
http://herve.silve.pagesperso-orange.fr/regul.htm
formułuje stwierdzenia, które na pierwszy rzut oka wydają się słuszne, ale bez naukowego wykazania za pomocą pomiarów ich ważności, więc niektóre z tych podstawowych stwierdzeń lub wyborów mogą być fałszywe w przypadku prawdziwych domów, nawet nie zdając sobie z tego sprawy!!

Ta strona pozwala mi zrozumieć jakim procesem jestem więźniem mody krzywej grzewczej na wszystkich kotłach, nawet gazowych!!
To jest francuska choroba chcieć zmieniać rzeczywistość dla tego, co szanuje aksjomaty a priori!!

Wynik, banda shadoków!! na swoim bojlerze z dédé śmiejącym się podczas drapania!!

Anglicy są bardziej pragmatyczni, podążają za rzeczywistością, zamiast chcieć, aby rzeczywistość pasowała do ich teorii!
0 x
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 21/01/11, 16:34

No nie, nie pomyliłem:
-sonda zewnętrzna dla prawa wody.
-sonda wewnętrzna. aby uściślić, czy wnoszone są wkłady (gotowanie, słońce, 15 osób po 50 W każda, nie mówię o zużyciu płynów!).
No cóż, nie jestem przekonany, szkoda, to ogólna metoda, dość często stosowana przez inżynierów zajmujących się ciepłownictwem.
Mnie natomiast nie przekonuje powietrze pulsacyjne, jakie zaoferowano mi z pompą ciepła powietrze/powietrze.
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/01/11, 16:34

Obraz
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 21/01/11, 16:38

Ach! Cholera, nie zauważyłem, że cieniostoki były w grupach.
przy mojej prostacie staje się to rzadkie : Lol:
Ach! ale mam dwie sondy... jedną zewnętrzną. i int. Ułóży się.

Usługa Shadowock
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/01/11, 16:42

manet42 napisał:No nie, nie pomyliłem:
-sonda zewnętrzna dla prawa wody.
-sonda wewnętrzna. aby uściślić, czy wnoszone są wkłady (gotowanie, słońce, 15 osób po 50 W każda, nie mówię o zużyciu płynów!).
No cóż, nie jestem przekonany, szkoda, to ogólna metoda, dość często stosowana przez inżynierów zajmujących się ciepłownictwem.
Mnie natomiast nie przekonuje powietrze pulsacyjne, jakie zaoferowano mi z pompą ciepła powietrze/powietrze.


Ben wyjaśnia mi, w jaki sposób ta słynna sonda zewnętrzna służy do regulowania światła słonecznego wpadającego przez okna, co wpływa na temperaturę wewnątrz, biorąc pod uwagę, że sonda jest umieszczona na północy, w tym systemie nie ma spójności w kilku punktach!

W przypadku gorącego powietrza nadmiar ciepła pochodzącego ze słońca w pomieszczeniu szybko miesza się z całym domem, co nie ma miejsca w przypadku podgrzewanych podłóg lub grzejników!

Wszystko jest kwestią logiki!

Ogrzewanie gorącym powietrzem nie jest możliwe wyłącznie za pomocą pompy ciepła, ale odbywa się również za pomocą oleju i gazu!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 21/01/11, 16:50

1) Nie powiedziałem, że Twój system jest gorszy... Nie znam się na tym zbyt dobrze. Nie lubię wymuszonego powietrza, ale to ja.
2) Sonda zewnętrzna. nie wie, że słońce ogrzewa dom, dlatego sonda wewnętrzna. bierze to pod uwagę.
Cóż, widzę, że chcę 19,5° jako atmosferę i uzyskuję ją niezależnie od temperatury zewnętrznej.
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/01/11, 16:55

manet42 napisał:1) Nie powiedziałem, że Twój system jest gorszy... Nie znam się na tym zbyt dobrze. Nie lubię wymuszonego powietrza, ale to ja.
2) Sonda zewnętrzna. nie wie, że słońce ogrzewa dom, dlatego sonda wewnętrzna. bierze to pod uwagę.
Cóż, widzę, że chcę 19,5° jako atmosferę i uzyskuję ją niezależnie od temperatury zewnętrznej.


Co potwierdza, że ​​sonda zewnętrzna ma niewielki wpływ na system!

Czy zapewniasz tę precyzję we wszystkich częściach, ponieważ zgodnie ze wszystkimi komentarzami, które przeczytaliśmy do tej pory, wydaje się, że jest to problem utrzymujący się?

Kto mówił o wymuszonym powietrzu???

Mój system zapewnia cyrkulację powietrza 24/24 godziny, wymuszony obieg powietrza jest mniej komfortowy, ponieważ tworzy zimne punkty, mamy możliwość ciągłej wentylacji lub nie!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 21/01/11, 17:04

Tak naprawdę, jeśli dobrze zrozumiałem, sonda zewnętrzna umożliwia przesyłanie wody o możliwie precyzyjnej temperaturze, aby zapewnić odpowiednią atmosferę.
Po co wysyłać wodę pod kątem 70°, jeśli wystarczy 45°?
Istnieją oczywiście niewielkie różnice w zależności od części, ponieważ jest tylko jedna sonda wewnętrzna, stąd znaczenie jej lokalizacji.

Dobry wieczór. O 17:30 mam sesję sportową....
Jestem zachwycony możliwością spokojnej dyskusji z Kanadą.

JC
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 21/01/11, 17:37

Dobrego sportu Maneta!

Nadal będę odpowiadać, a Ty skontaktujesz się z nami, gdy tylko będziesz mieć szansę!

Doceniam naszą cywilizowaną dyskusję, która pokazuje, że można przedstawiać swoje argumenty, nie zabijając się nawzajem!

Tak naprawdę, jeśli dobrze zrozumiałem, sonda zewnętrzna umożliwia przesyłanie wody o możliwie precyzyjnej temperaturze, aby zapewnić odpowiednią atmosferę.
Po co wysyłać wodę pod kątem 70°, jeśli wystarczy 45°?


Tak też rozumiem ten sposób postępowania. Nie wiem, czy śledziłeś dyskusję, którą przeprowadziłem z Dédé na temat termostatów adaptacyjnych, ale uważam, że za pomocą tego typu termostatu można regulować temperaturę wody obiegowej, jeśli ten termostat dostosowuje się do domu w zależności od czasu potrzebnego na dokonanie korekty temperatury, może bardzo dobrze zarządzać tą samą temperaturą wody obiegowej na podstawie tego, co odczytuje w odniesieniu do czasu spadku temperatury!

Dlatego też zapoczątkowałem zdanie podjęte przez Dédé „Po co upraszczać sprawę, skoro można to skomplikować”, teraz marketing sprzedawców kotłów musi sprawić, że ludzie uwierzą w innowację swoich produktów, nie wyobrażam sobie, żeby konkurent mówił, że to działa bez tej sondy, szybko zostanie rozbita przez inne!


Mała anegdota na temat rodzajów ogrzewania elektrycznego. Podczas gdy dla Was konwektory na gorące powietrze, które są dla Was z niższej półki, niektórzy tutaj twierdzą, że nasze elektryczne listwy przypodłogowe są lepsze od naszych elektrycznych listew przypodłogowych, jeśli chodzi o zwiększenie ich sprzedaży, co w rzeczywistości nie ma miejsca, ale my skorzystaj z faktu, że w Europie jest to najczęściej sprzedawany w domu produkt ze względu na absurdalną cenę, podczas gdy tutaj najniższym punktem jest ten słynny cokół, którego jedynym prawdziwym problemem jest sterujący nim termostat!

Niestety zbyt często argumenty o rzekomym rozwoju technologicznym mającym na celu zwiększenie sprzedaży przeważają nad logiką na niekorzyść konsumentów!

Widzimy to na wielu produktach w domu, natomiast tutaj jesteśmy raczej konserwatywni, ponieważ o systemie grzewczym należy zapomnieć i nie może on być obciążeniem dla użytkownika.
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 131