Ökofen - nietypowe (reklama fotomontażowa)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Dhaulagiri
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 106
Rejestracja: 07/01/11, 21:57
Lokalizacja: Gard
x 2

Ökofen - nietypowe (reklama fotomontażowa)




przez Dhaulagiri » 20/01/11, 22:31

Dobry wieczór,

Podzielasz moje zdziwienie? :zaszokować: patrząc na tę reklamę kotła „gazowego”, który wygląda dokładnie tak, jak marka dobrze znana wielu ekologom?

Obraz

Projektant graficzny mógł się jednak lepiej postarać, aby zamaskować oszustwo! Gdybym miała odjąć jedno, powiedziałabym, że design marki Niederkappel jest zazdrosny! Ale być może jest to po prostu podstęp firmy Dedeleco, która ujawnia nam, że jej słynny kocioł gazowy to tak naprawdę „dostrojony” Ökofen. Ach, ach, maski opadają! Poza tym to na pewno on w kasku budowlanym...

A+
Dhaulagiri
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 21/01/11, 02:48

Mój 25-letni kocioł istniał na długo przed tym i pelletem!

Nic do zobaczenia i okropnym problemem jest to, że absurdalne fałszywe przepisy dotyczące pelletu wdarły się do kotłów gazowych!!

Nie mogę zmienić kotła, chyba że pojadę i wymienię go w Kanadzie, gdzie unikamy:
po co to upraszczać, skoro można to skomplikować.

Wreszcie istnieją domy o bezwładności jednego tygodnia (dla dhaulagiri), a bezwładność domów jest bardzo złożona i ma kilka stałych czasowych!
Zobacz tabelę dyfuzyjności na kilku metrach:
http://fr.wikipedia.org/wiki/Diffusivit%C3%A9_thermique
Może to nie być zgodne z krzywą grzewczą z bezwładnością, w zależności od przeszłości w ciągu tygodnia!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 21/01/11, 09:30

Tak, dede, ale co to ma wspólnego z kiszoną kapustą? :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 21/01/11, 10:19

Ten 15-letni kocioł będący "użadnej rzadkiej perły„ponieważ w stałej temperaturze otoczenia.
Czy moglibyśmy poznać jego markę i typ?
Biorąc pod uwagę jego wiek, nie ma problemu z reklamą.

Znalazłem taki w Dhaulagiri doskonała.
Nie jestem pewien, czy to Dédé, głowa nie jest wystarczająco duża.

Szadok usługowy.
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 21/01/11, 10:29

Ach, jeśli mówimy shadok, to wszystko zmienia :)
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 21/01/11, 12:30

Tak, dede, ale co to ma wspólnego z kiszoną kapustą?


Kto mówił o dedeleco? :
Ale może to po prostu trik Dedeleco


Marka nie ma znaczenia, nie jest już produkowana i każdy prosty kocioł zgodny z opisem podanym przez Alaina G w Kanadzie będzie działać!
z szczególnie proste zamiast skomplikowanego!!

Poza tym skoro widzę, że nawet kotły gazowe typu Saunier Duval mają prawo do krzywej grzewczej i innych komplikacji, to nie mogę już zmieniać kotłów, chyba że przerobić rozporządzenie poprzez jego uproszczenie!!!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory kotły podążają za modą jak buty, które od lat są spiczaste i wąskie, nie pasują do moich stóp, nie nadają się do użytku i dlatego Muszę poczekać, aż moda się zmieni, za jakieś dziesięć lat, na proste kotły, bez bzdur, kiedy użytkownicy będą mieli dość przekształcania się w Shadoki!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 21/01/11, 12:34

Dede, arcymistrz Shadok?

Przeczytaj ponownie początkową wiadomość, a nie tylko tytuł... który właśnie zmieniłem (wreszcie ukończony)

Potępiamy jedynie fotomontaż reklamowy oparty na przemalowanym na czerwono okofenie... i „przerobionym” na kocioł gazowy : Chichot: : Chichot:

Temat ten nie ma nic wspólnego z technologią, a tym bardziej z regulacjami... w rzeczywistości wolałby mieć swoje miejsce w forum "humor"...

Tutaj mam zamiar to przenieść!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 21/01/11, 13:27

Nie, Christophe, nie ma cię tam.

Dédé zdecydował raz na zawsze, że jest przeciwny Okofenowi i silnikowym przepisom dotyczącym zaworów 3-drogowych.

Jest to jego najabsolutniejsze prawo.

W efekcie, gdy tylko gdzieś pojawia się wzmianka o Okofenie, trudno uciec od wersetu Okofena, który zawsze jest taki sam. To denerwujące (zawsze ten sam werset... brak możliwości dialogu). Rodzaj zanieczyszczenia.

Dla Dede to oczywiście rodzaj radości. Dla niektórych jest to alkohol, dla innych hasz... Dédé puszcza „wersety anty-Okofen”.

Jak powiedziano, dla nas ma to odurzającą stronę, ale jeśli taka jest cena jego dawki radości, mój Boże, bądźmy tolerancyjni, bo tak nie jest. Nudziłby się. A jego werset przeciwko Okofenowi jest tańszy dla zabezpieczenia społecznego niż dzienna dawka Prozacu.

Można żałować, że ekonologia nie jest lepiej moderowana, ale gdzie indziej argumentowałem, że na tym polega urok ekonologii... Nie mogę więc sobie zaprzeczyć. Pomiędzy dwoma złami musisz wybrać! To będzie de-deleco...

To Dede traktuje nas jako „biednych” ludzi jak shadok – z jego punktu widzenia – użytkowników regulacji zmotoryzowanym V3V (który jest znacznie szerzej stosowany niż przez Okofen)...

Osobiście uważam, że shadoki są bardzo radosne. Chętnie zostawiam go z Derrickiem i „Feux de l’Amour” i innymi niedopowiedzeniami dla umysłów niezdolnych do wspierania nowości...
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 21/01/11, 13:48

Ujmij to wszystko w humorze!!
Ale w rzeczywistości chciałem zmienić kocioł i jestem przerażony, że nie mogę znaleźć prostego, drewnianego lub gazowego, dobrze zaprojektowanego, będę musiał poczekać dziesięć lat na postęp, konsumenci i producenci!!!

I zauważyłem, że konsumenci przemienieni w Shadoki łatwo wpadają w złość!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 21/01/11, 13:50

Ben Didi? Właśnie jestem tutaj, aby go moderować, powiedzieć mu, aby ponownie skupił się na debacie… prawda? Czego chcieć więcej od umiaru?

Zrozumiałem anty öko zachowanie naszych przyjaciół dédé!

Poza tym to musi być obsesja (musiałeś go zszokować!), bo tutaj znowu to robi: https://www.econologie.com/forums/post191420.html#191420

To czysto nieuzasadniony atak z jego strony...
:zaszokować:
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 222