Reforma emerytalna: silniejsze związki ropy?

filozoficzne debaty i firm.
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 20/10/10, 14:47

5Km na rowerze z pedałami przy 15Km/h nie musisz się pocić tak jak ja, jeśli trenujesz robiąc to codziennie!!!
Jeśli pocimy się biorąc prysznic, brakuje nam ruchu i bardzo dobrze jest robić to codziennie!!!

Wczoraj ćwiczyłam jogę w celach sprawunkowych i ze zdziwieniem zobaczyłam młodą osobę jadącą na rowerze wolniej ode mnie, biegnącą po ścieżce!!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Napo krasnolud
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 180
Rejestracja: 04/03/10, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś ponad tęczą




przez Napo krasnolud » 20/10/10, 15:31

dedeleco napisał:5Km na rowerze z pedałami przy 15Km/h nie musisz się pocić tak jak ja, jeśli trenujesz robiąc to codziennie!!!
Jeśli pocimy się biorąc prysznic, brakuje nam ruchu i bardzo dobrze jest robić to codziennie!!!

Wczoraj ćwiczyłam jogę w celach sprawunkowych i ze zdziwieniem zobaczyłam młodą osobę jadącą na rowerze wolniej ode mnie, biegnącą po ścieżce!!!!


chodziło o zrobienie ich pieszo :)

tak, na rowerze można grać

jeśli chodzi o drugi wymieniony punkt, powiedziałbym, że każdy w swoim własnym tempie
Ja też trochę biegam, ale jest oczywista różnica między osobami (które mimo to robią to regularnie), niektóre biegi są 2 do 2.5 razy szybsze niż inne

Każdy ma swoje tempo, nie zniechęcaj tych młodych ludzi, którzy odkurzają swoje rowery, powinieneś nawet zwolnić, aby ich zachęcić (lub popchnąć, jak chcesz) :P
0 x
Spośród wszystkich tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, to najpiękniejsze, którzy milczą
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 20/10/10, 15:34

Przestań się smiać:

Środa, 20 października - 10:22

Sarkozy nakazał odblokowanie wszystkich składów paliw (Elysée)
Sarkozy powtarza w Radzie Ministrów, że reforma emerytalna „dobiegnie końca” (Elysée)
Sarkozy ostrzega przed skutkami strajków dla miejsc pracy i gospodarki (oświadczenie)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Napo krasnolud
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 180
Rejestracja: 04/03/10, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś ponad tęczą




przez Napo krasnolud » 20/10/10, 16:42

CRS wreszcie będzie mógł wyciągnąć pałkę :)
0 x
Spośród wszystkich tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, to najpiękniejsze, którzy milczą
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 20/10/10, 16:48

Tak i po zajezdniach (rozgrzewce) będą rafinerie...

W obu przypadkach najlepiej celować poprawnie za pomocą gazu łzawiącego lub bomby błyskowej, bo inaczej skończy się tragedia... : Chichot:
0 x
moby25
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 396
Rejestracja: 10/01/10, 18:05
Lokalizacja: Picardie, Somme (80)




przez moby25 » 21/10/10, 11:32

Przejrzałem wszystkie 7 stron i zgadzam się z historią dyplomu. Myślę, że dzisiaj bac +5 jest warty poziomu, BTS/DUT z lat 80-tych, jak powiedziano powyżej. Młodzi ludzie są ogłupiani przez Facebooka, nie wiedzą już, jak pisać, nie popełniając co najmniej 5 błędów w każdym wierszu. Krótko mówiąc, jest desperacko.

Jeśli chodzi o niedobory paliwa, nie wdając się w wielkie debaty, wyraźnie widać, że eksploatacja 75% pojazdów na tym samym paliwie powoduje wiele problemów. Koniec z GB, ale nadal SP lub GPL.

Dotarliśmy tu dzięki rządowi. Musimy zdywersyfikować nasze źródła energii, w przeciwnym razie będzie to katastrofa. To trochę jak ze wszystkim, nigdy nie wkłada się jajek do jednego koszyka...
0 x
PATRYC71
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/09/10, 16:58
Lokalizacja: Burgundia

Nie ma już paliwa?...




przez PATRYC71 » 21/10/10, 12:40

Zgadzam się z dyskusją... Średnioterminowym trendem są pojazdy elektryczne, o czym świadczy duża liczba zamówień złożonych podczas Salonu Samochodowego w Paryżu 2010. Istnieje jednak ryzyko przesunięcia problemu na produkcję akumulatorów i ich recykling. Ale musimy iść do przodu!

Qu'en pensez-vous?
0 x
http://www.annuairegreen.com
Katalog Rozwoju Ekologicznego i Zrównoważonego - 60 000 adresów
moby25
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 396
Rejestracja: 10/01/10, 18:05
Lokalizacja: Picardie, Somme (80)




przez moby25 » 21/10/10, 12:49

Dla mnie samochód elektryczny z ładowaniem w domu lub na stacji nie jest rozwiązaniem. Energię elektryczną trzeba produkować. W tym przypadku we Francji jest to energia nuklearna, więc meh dla ekologicznego rekordu samochodu...

Bardziej opłacalnym rozwiązaniem długoterminowym jest wytwarzanie energii w pojeździe na przykład za pomocą paneli słonecznych. Ale dzisiaj jest to niewykonalne.
0 x
PATRYC71
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/09/10, 16:58
Lokalizacja: Burgundia




przez PATRYC71 » 21/10/10, 15:45

Dobry pomysł. Zawsze pojawia się problem związany z produkcją samych paneli i ich recyklingiem. To powiedziawszy, nadal uważam, że byłaby mniej zanieczyszczająca niż ropa naftowa, prawda?
0 x
http://www.annuairegreen.com

Katalog Rozwoju Ekologicznego i Zrównoważonego - 60 000 adresów
moby25
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 396
Rejestracja: 10/01/10, 18:05
Lokalizacja: Picardie, Somme (80)




przez moby25 » 21/10/10, 15:50

Termin zanieczyszczenie powinien już zostać precyzyjnie zdefiniowany.

Ropa, gdy dojdzie do wycieku ropy, to co prawda jest to katastrofalne w skutkach, ale jest to widoczne. Jest wyczuwalny, widoczny.

Katastrofa nuklearna jest znacznie bardziej podstępna. W przypadku wypadku nuklearnego nie możemy poczuć, dotknąć ani zobaczyć radioaktywności. Gleby były skażone przez setki tysięcy lat. Istnieje również problem recyklingu odpadów.

Ropa się zużywa, nie poddajemy jej recyklingowi (mówię o paliwie)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 166