Oszustwo PV solar?

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
Avatar de l'utilisateur
energic-słoneczna
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 23/02/09, 22:45
Lokalizacja: Lyon

Oszustwo PV solar?




przez energic-słoneczna » 25/02/09, 10:06

Tak więc setki gospodarstw domowych, które wyposażają się co miesiąc, są w błędzie i są oszukiwane!
Jeśli systematyczny negatywizm uniemożliwia dostrzeżenie pozytywnych aspektów słońca, nie wyposażaj się, ale nie zniechęcaj tych, którzy mają odwagę zastosować prawdziwe podejście ekologiczne.
0 x
Energic Rzemieślnicy Solar, firma z siedzibą w regionie Lyon, marketingu biznesowego i instalacji systemów fotowoltaicznych dla osób fizycznych, przedsiębiorstw, rolników i społeczności.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6996
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915




przez gegyx » 25/02/09, 10:38

Hej! Szefie!

Kiedy chcesz odpowiedzieć forum preferował i kontynuował dyskusję na określony temat (temat),
klikasz ODPOWIEDŹ i nie w NOWYM ...

Ponieważ tam tworzysz nowe tematy (przedmioty), nieprzystosowane gdzie indziej, podczas gdy chciałeś odpowiedzieć w temacie, który czytasz.
Ostatnio edytowane przez gegyx 25 / 02 / 09, 14: 32, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8

Odp: ...




przez renaud67 » 25/02/09, 10:47

energic-sun napisał:Tak więc setki gospodarstw domowych, które wyposażają się co miesiąc, są w błędzie i są oszukiwane!
Jeśli systematyczny negatywizm uniemożliwia dostrzeżenie pozytywnych aspektów słońca, nie wyposażaj się, ale nie zniechęcaj tych, którzy mają odwagę zastosować prawdziwe podejście ekologiczne.

to wy nie rozumiecie zdrowego rozsądku: mówię tylko, że jak w każdej komercyjnej broszurze, wszystkie punkty nie są wymienione (w szczególności część dotycząca konserwacji i konserwacji): jest teraz wyraźniej.
Prawdopodobnie się wyposażę (ale w PV termicznym) to też jest jaśniejsze !!

jesteśmy tutaj w forum przedstawiać rozwiązania, które tego nie robią w przypadku bezpłatnych reklam : Evil:
więc proszę bardzo:
słoneczna energia elektryczna jest dobra w takim punkcie, takim punkcie itp ...
ale są też wady, które ...
teraz świadomie możesz wybrać:
to jest uczciwe podejście !! : Evil:
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
Avatar de l'utilisateur
energic-słoneczna
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 23/02/09, 22:45
Lokalizacja: Lyon

...




przez energic-słoneczna » 25/02/09, 11:30

Naszą zasadą jest promowanie bliskości z naszymi klientami i zawsze staramy się dla każdego z nich. Jeśli wystąpi niezdolność lub niemożność dotarcia do czujników, przeprowadzamy się i przeprowadzamy konserwację. Jeśli chodzi o konserwację, jest systematyczna.
0 x
Energic Rzemieślnicy Solar, firma z siedzibą w regionie Lyon, marketingu biznesowego i instalacji systemów fotowoltaicznych dla osób fizycznych, przedsiębiorstw, rolników i społeczności.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 25/02/09, 13:49

Dobry energetyczno-słoneczny, to trzeci temat, który tworzysz w ciągu 3 dni na ten sam temat: jest problem! Czy to strategia powrotu do Twojej witryny?

A ponadto nie możemy już śledzić : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16202
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268




przez Remundo » 25/02/09, 15:55

Jest zablokowany ...

Nic nie rozumiemy, ani świadomie, ani nieświadomie. : Chichot:

ODPOWIEDŹ
0 x
Obraz
Elec
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 779
Rejestracja: 21/12/08, 20:38




przez Elec » 25/02/09, 15:58

Dziękujemy za link do Twojej witryny biznesowej Energic.

Czy korzystasz z technologii Schott Solar?
http://www.schott.com/solar/french/inde ... from_us=ww (wysoka jakość)

Co sądzisz o technologii typu nanosolarnego?
http://www.nanosolar.com (potencjał do obniżenia kosztów itp.)

energic-sun napisał:Jeśli systematyczny negatywizm zapobiega dostrzeżeniu pozytywnych aspektów energii słonecznej (...)

We Francji jest naprawdę dużo pracy na ten temat ...
Niektórzy Francuzi wolą osiedlić się w trybie „Konkursu” niż odważnie wchodzić w tryb „Buduję”. Szkoda. I dla tych, którzy nie mogą wyjść z mody ”krytykuję i śmieję się, więc jestem„bycie przedsiębiorcą jest przestępstwem ...

Geryx, kiedy witasz nowicjusza, nie uruchamiasz "Hej szefie!". Masz ważną pracę do wykonania pod względem szacunku dla innych, dla ludzi. W swoich wiadomościach systematycznie używasz kpiny i bardzo często atakujesz ludzi, to bardzo śmierdzące
Ostatnio edytowane przez Elec 25 / 02 / 09, 16: 30, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 25/02/09, 16:16

nic nie zrozumiałeś i prawdopodobnie nie przeczytałeś mojej ostatniej wiadomości, która jest na innym wątku ... otwartym przez energię słoneczną (prawdopodobnie przez błąd manipulacji) ...
w skrócie w swojej wstępnej prezentacji:
korzyść akapit OK
nie ma wad ani punkt, na który należy zwrócić uwagę: myślę o tym od profesjonalisty w tej dziedzinie forum oprócz prezentacji handlowej możemy się spodziewać porady, która może pomóc w wyborze dostawcy i błędów, których można uniknąć:
dla informacji patrz por. z drugiej strony przyszły remont, który planuję podjąć, będzie miał przynajmniej słoneczną energię cieplną.
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.

(Alessandro Marandotti)
Elec
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 779
Rejestracja: 21/12/08, 20:38




przez Elec » 25/02/09, 16:18

Czy odwiedziłeś witrynę Schott Solar? (Firma Energic korzysta z technologii tego lidera słonecznego)
http://www.schott.com/solar/french/inde ... from_us=ww
(patrz linki do kart technicznych itp.)
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 25/02/09, 16:28

nie, ale przyjdzie
ponieważ dom, o którym mowa, zostanie zmodyfikowany pod względem architektonicznym, nie wiem jeszcze, ile miejsca będę musiał co i jak posadzić (prawdopodobnie wyobrażam sobie stronę południową).
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.

(Alessandro Marandotti)

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121