Okablowanie w panelach mono i poly

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
sadikh
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 25/07/18, 14:59

Okablowanie w panelach mono i poly




przez sadikh » 25/07/18, 16:01

Hi, 2 2 fotowoltaiczny mono i poli Panele pierwszy 2watts 250 i 2 inne 300watts.
Falownik 1 victron 800va
Baterie 2 200ah.
Kontroler ładowania 40A, który pobiera 12v i 24v.
Jak się połączyć.
MOCIE !!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Okablowanie paneli mono i poli




przez Gaston » 25/07/18, 16:05

Nie musisz powtarzać wiadomości, już ci odpowiedziałem. : Chichot:
0 x
sadikh
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 25/07/18, 14:59

Re: Okablowanie paneli mono i poli




przez sadikh » 27/07/18, 00:13

ten artykuł
Stan
Nowy Zupełnie nowy, nieużywany, nieotwierany, nieuszkodzony produkt w oryginalnym opakowaniu (jeżeli opakowanie ma zastosowanie). Opakowanie musi być takie samo, jak dostępne w sklepie detalicznym, chyba że produkt jest zapakowany przez producenta w opakowanie nieprzeznaczone do sprzedaży detalicznej, takie jak niezadrukowane pudełko lub torba plastik. Zobacz szczegóły sprzedawcy. Zobacz wszystkie warunki
Ilość
3 sprzedany
7 dostępny
Marka
WHC
MPN
Nie dotyczy
typ produktu
regulatory
Szybka realizacja
TAK
gwarancja
3 lat
Opis przedmiotu
„To urządzenie ma 3-letnią gwarancję! Nie kupuj tańszego co 6 miesięcy, kupuj coś, co wytrzyma, ale jego specjalnością jest tak naprawdę 32-bitowy wewnętrzny procesor (powyżej 8-bitowego standardu) Pozwala to kontrolerom Ponadto, nasze czarne i czerwone zaciski o dużym rozmiarze (10 mm) ułatwiają podłączanie kabli większych rozmiarów niż regulatory innych marek CECHY * Procesor 32-bitowy, znacznie wyższa dokładność próbkowania, prędkość robocza szybsze * napięcie systemu automatycznej identyfikacji 12V / 24VDC * 3 stopnie ładowania PWM: Bulk, Boost, Float * Sealed, Gel, Zalana procedura wyboru akumulatora * Humanizowany wyświetlacz LCD, dynamiczne wyświetlanie danych operacyjnych i stan pracy. ”Czytaj więcej
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 125