Informacje o innowacjach energetycznych

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
MCE Energia
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 18/05/17, 16:30

Informacje o innowacjach energetycznych




przez MCE Energia » 18/05/17, 16:56

Witam wszystkich, jestem nowy i odkryłem was forum na energię.
Przyjechałam tutaj, ponieważ mam bardzo duży problem, w rzeczywistości nie wiedziałam, jak wykonać te studia, które były dla mnie przeznaczone.
przez wiele lat prowadziłem badania nad ulepszeniem naszego sposobu wytwarzania energii niekopalnej, która byłaby dostępna dla wszystkich.
Znalazłem alternatywę dla produkcji energii elektrycznej z energii słonecznej, ponieważ energia słoneczna nie jest w stanie wyprodukować tego, czego potrzebujemy przez 24/247 dni z 7 dni w roku.
Udało mi się zaprojektować maszynę, która mogłaby wytwarzać energię elektryczną wystarczającą do zasilenia całego domu, a także zastępować ogrzewanie z paliw kopalnych energią elektryczną przez cały rok, abyśmy nie byli już zależni od sieci publicznych, które pobierają od nas zbyt wysokie opłaty za energię.
Problem, który teraz mam, polega na tym, że nie mam funduszy na stworzenie odpowiedniego prototypu i wprowadzenie go na rynek.
Zaapelowałem do mojego rządu, aby zaproponował im partnerstwo, które mogłoby zmienić gospodarkę, biorąc pod uwagę problemy, jakie przyniesie mój projekt, ponieważ nie pozwolą mi wyjąć chleba z ust, że tak powiem, więc rozwiązaniem było odsunięcie ich na bok, niczego nie stawia lub zrobić cokolwiek, więc obecnie nie mam rozwiązania, aby coś się stało.
na przykład produkt MCE Energetique może wyprodukować wystarczająco dużo, aby zaopatrywać cały dom w energię elektryczną i ciepło oraz redystrybuować nadwyżkę większej produkcji w sieci, tak aby nowe nowe elektrownie nie musiały produkować zbyt dużo i mogły wypełnić dodatkowe długoterminowy popyt, który mógłby nas odciągnąć od energii jądrowej i wielu innych rzeczy.
Na tym etapie szukam kogoś takiego jak ja, kto chce coś zmienić i kto mógłby włożyć swoje umiejętności w sprawne prowadzenie projektu w ramach umowy o zachowaniu poufności i nieujawnianiu sposobu technicznego gotowego produktu.
Ostatnio edytowane przez MCE Energia 18 / 05 / 17, 17: 23, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Informacje o innowacjach energetycznych




przez Christophe » 18/05/17, 17:13

Zanim porozmawiamy o wielkiej fabule (znamy piosenkę), porozmawiajmy o technice, proszę...

Wyjaśnij nam zasadę działania i przede wszystkim załącz proszę jakieś schematy i zdjęcia prototypu (jedyny sposób na posunięcie sprawy do przodu przeciwko wielkiemu spiskowi)
0 x
yves35
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 221
Rejestracja: 27/09/15, 23:22
Lokalizacja: rennes
x 60

Re: Informacje o innowacjach energetycznych




przez yves35 » 18/05/17, 23:32

Dobry wieczór,

może nas wyciągnąć z energii jądrowej i wielu innych rzeczy.

tak, tak... naszego olimpijskiego spokoju na przykład : Mrgreen:

kilka podstaw przed zagłębieniem się:
https://fr.wikipedia.org/w/index.php?se ... w0hywwnyye
https://jancovici.com/transition-energe ... xactement/

yves
0 x
ignorowane: obamot, janic, guygadebois... powietrze, powietrze. Nie jesteśmy (jeszcze) na Qanon Ben, jeśli w rzeczywistości
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Informacje o innowacjach energetycznych




przez Christophe » 19/05/17, 09:53

Niezła ilustracja… przynajmniej rozumiemy :) :)

Tam waham się między śmiechem a łzami... : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Informacje o innowacjach energetycznych




przez Gaston » 19/05/17, 11:33

Christophe napisał:Niezła ilustracja… przynajmniej rozumiemy :) :)
To już nie jest czarna skrzynka, to szara skrzynka

Obraz
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Informacje o innowacjach energetycznych




przez moinsdewatt » 19/05/17, 20:03

MCE Energy pisze:Udało mi się zaprojektować maszynę, która mogłaby wytwarzać energię elektryczną wystarczającą do zasilenia całego domu, a także zastępować ogrzewanie z paliw kopalnych energią elektryczną przez cały rok, abyśmy nie byli już zależni od sieci publicznych, które pobierają od nas zbyt wysokie opłaty za energię.


Ach, ktoś inny wynalazł dla nas perpetuum mobile.
Roll:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Re: Informacje o innowacjach energetycznych




przez Capt_Maloche » 26/05/17, 12:18

Witam,

Właśnie przeczytałem Twoją pierwszą wiadomość i odpowiedzi od stałych bywalców.
Econologie.com jest bezpłatną witryną informacyjną, co oznacza, że ​​publikowane tam informacje publiczne pozostawiamy wolne od praw.
Moje prace na przykład przeczytały takie grupy jak Renault, PSA i Burner Makers, bardzo się z tego cieszę, ale nie można liczyć na to, że będzie można z tego czerpać finansowe podziękowania.

Twoja wiadomość nie zawiera żadnych informacji ani wskazówek na temat twojego procesu, trudność polega na tym, że już wielokrotnie mieliśmy wprowadzane w błąd postacie, które próbowały sfinansować jednolite maszyny, których prototypy nawet nie działały, więc „płacisz” trochę za poprzedni niekompetentni.

Jeśli Twój proces działa, możemy wysłać Ci referenta technicznego, który oceni Twoją maszynę i potwierdzi innym, czy Twoja praca jest poważna, czy nie, i pomoże Ci w dalszych działaniach.

Ale nie można ogłosić Graala w ten sposób bez żadnych argumentów.

Z poważaniem.

MCE Energy pisze:stawiam na rozsądek i nie jestem tu by mnie krytykować czy oceniać proszę o usunięcie konta dziękuję za wszystko
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 125